دانلود کتاب اسرار ماندگاری عشق


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب اسرار ماندگاری عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اسرار ماندگاری عشق

کتاب اسرار ماندگاری عشق اثر برگزیده‌ پروفسور جان گری، در رابطه با تفاوت‌های نگرشی مردان و زنان است و دید روشنی راجع به شناخت دنیای مردان و زنان را ارائه می‌دهد و مسیری را به ایشان نشان خواهد داد که بتوانند نسبت به یکدیگر دید مثبت داشته باشند و هماهنگ با هم عمل کنند.

جان گری (John Gray) در این کتاب خاطر نشان می‌‌کند که رابطه بین زنان و مردان همیشه پیچیده بوده است. در حقیقت کتاب اسرار ماندگاری عشق (Mars and venus in touch enhancing the passion with great communication) ادامه سری کتاب‌های «زنان ونوسی و مردان مریخی» است و همان‌گونه که عنوان کتاب نیز نشان می‌دهد روش‌های ارتباط برقرار کردن و چگونگی حفظ ارتباط بین همسران را توصیف می‌کند. کتاب، مهارت‌های ساده و با ارزشی ارائه می‌کند که همسران به کمک آن می‌توانند درک خویش را نسبت به همسرشان و نیازهای او افزایش دهند. هم‌‌چنین نشان می‌دهد چگونه یک ارتباط هدفمند باعث جاودانگی عشق، احساس و درک می‌شود.

در واقع جان گری با بیان نکات ریز و کلیدی در روابط بین زوجین، به ایشان در درک فردی خویش نیز کمک می‌کند و حتی افرادی که چنین رابطه‌ای را تجربه نکرده‌اند با مطالعه کتاب اسرار ماندگاری عشق می‌توانند به نکات اخلاقی بسیاری در خویش پی ببرند.

پروفسور جان گری یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان جهان محسوب می‌شود و در حقیقت عقاید این مرد بزرگ تاثیرات شگرفی در دنیای روانشناسی بر جای گذاشته و در سراسر این پهنه‌ گسترده کم‌تر کسی را می‌یابیم که پروفسور جان گری و آثارش را نشناسد. ایشان سال‌های بسیاری را صرف تحقیق و شناخت روحیات پیچیده‌ی زنان و مردان نموده‌اند و نتایج گران‌بهای خویش را در قالب کتب گوناگون در اختیار همگان قرار داده‌اند.

پروفسور زنان و مردان را به شناخت و درک تفاوت‌های خویش و برقراری ارتباط کلامی و عاطفی دعوت می‌کنند و نشان می‌دهند چگونه همسران می‌توانند با درک این تفاوت‌ها، یکدیگر را بهتر بشناسند و در رفع نیازهای عاطفی خویش برآیند و با ارائه‌ راه‌حل‌های مفید و سازنده، در جاودانه‌ کردن عشق بین همسران، به ایشان کمک می‌کنند.

با کتاب‌ اسرار ماندگاری عشق، شما برای اولین بار یا دوباره می‌آموزید چگونه زنان و مردان می‌توانند بهتر با هم ارتباط برقرار کنند و همدیگر را درک نمایند.

در حالی که همگی در برقراری ارتباط موفقیت‌‌آمیز افکار و خواسته‌های خویش با جنس مخالف نااُمید و عاجز هستیم، موفقیت وافر کتاب‌های مردان مریخی، زنان ونوسی و متعاقب آن کتاب اسرار ماندگاری عشق / برقراری ارتباط بین مریخی‌ها و ونوسی‌ها، گواه آشکاری است که اکثر ما را برای کشف راه‌های جدید و نیکوتر برقراری ارتباط و درک یکدیگر امیدوار می‌کند.

در حقیقت، راز خلق عشقی ماندگار، ابتدا درک نیازهای شخصی خویش و سپس درک نیازهای متفاوت طرف مقابل است. اغلب اوقات، زمانی که عاشق می‌شویم، عشق خود به خود به وجود می‌آید زیرا تصور می‌کنیم اکنون همه‌ی نیازهای‌مان رفع خواهد شد، صرف‌ نظر از این واقعیت که هنوز این فرد که فکر می‌کنیم عاشقش هستیم را نمی‌شناسیم. زمانی که بفهمیم این شخص کامل نیست و نمی‌تواند پاسخگوی تمام نیازهای ما باشد، عشق رنگ می‌بازد.

ابراز احساسات منجر به بخشایش و انگیزه بیشتر برای بده بستان عشق و دلگرمی می‌شود. شما و طرف مقابل‌تان با کشف درکی نوین، پیشنهادهای مندرج در کتاب اسرار ماندگاری عشق را پشت سر خواهید گذاشت و راه‌هایی را کشف خواهید کرد که شما را قادر به برقراری رابطه‌ی عاشقانه با یکدیگر می‌کند.

اگر رابطه‌ی شما نوپاست یا پنج سال از آن می‌گذرد، برای این‌ که بیاموزید چگونه می‌توانید فردی که عاشقش هستید را راضی‌تر نگه دارید، همیشه وقت دارید. در این صورت، عشق شما سر مشقی خواهد شد برای این‌ که چگونه با هم می‌توانیم جهان را به مکانی دلپذیرتر تبدیل کنیم.

در بخشی از کتاب اسرار ماندگاری عشق می خوانیم:

مهم‌ترین مهارت در برقراری ارتباط، پیش‌بینی مشکلات موقتی و آگاهی از ضرورت یادگیری مجدد یک درس است تا تبدیل به ماهیت ثانویه شود. بنابراین، این آگاهی ما را امیدوار می‌کند تا برای عاشق بودن، صبور و بخشنده باشیم.

هر چند ممکن است یادگیری تمام مهارت‌های جدید طاقت‌فرسا به نظر برسد، اما مرحله‌ای بسیار هیجان‌‌انگیز است. هنگامی‌ که تجربه‌ی مهارت‌های جدید برقراری ارتباط را آغاز می‌کنید، نتایج محسوس و ملموس نظیر امید، دلگرمی و حمایت، شما را به ادامه دادن ترغیب می‌کنند. روابط شما درست از اولین قدم این سفر، به نحوی چشمگیر و سریع بهبود می‌یابد، و کم‌کم با تمرین بیشتر، بهتر می‌شود.

با یادگیری این مهارت‌های ضروری می‌توانید به عشق، صمیمیت، و شادی ماندگار نایل شوید. نباید عشق محو شود و شادی مشترک در مرحله‌ی ابراز عشق رنگ ببازد، صمیمیت را می‌توان با افزایش خرسندی عمیق‌تر کرد. در بخش بعدی، در صورتی که قصد داریم صمیمیت ماندگار را بررسی کنیم، موضوع آنچه زنان بیشتر نیاز دارند و مردان واقعا می‌خواهند، را توضیح می‌دهیم.

 ۱۴۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5519-58-7 

چاپ ۱۳۸۸: ۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

سخنی با مخاطب
پیشگفتار
1: یادگیری زبان تازهی عشق
2: نیازهای متفاوت عاطفی ما
3: مهارت‌های نوین گوش کردن و یاد گرفتن
4: جادوی زنده نگاه داشتن عشق
5: عمر عشق و اشتیاق
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب اسرار ماندگاری عشق

برای دانلود کتاب اسرار ماندگاری عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اسرار ماندگاری عشق
رضا اسکندری
۱۳۹۷/۵/۳
ممنونم .که کتابهای رایگان در اختیار مردم می گذارید
mahtab hsh
۱۳۹۷/۵/۱۳
کتاب خوبیه. حتما بخونید راهگشاست
سیما حصارکی
۱۳۹۷/۶/۳
کتاب جالب و کاربردی هست. سپاس
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۹)