دانلود کتاب اسپاکو


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اسپاکو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اسپاکو

کتاب اسپاکو به قلم فریده حسینی، رمانی عاشقانه و معمایی است که در آن دختری روستایی برای گرفتن یک انتقام شخصی خود را شبیه به پسرها کرده و در پوشش بادیگارد به عمارت خان می‌رود. اما خان او را برای قاچاق اسلحه به سوریه می‌فرستد.

این رمان سعی دارد تا درگیری دختری روستایی با گروه داعش را در قالب روایتی عاشقانه و هیجان‌انگیز به تصویر بکشد.

در بخشی از رمان اسپاکو می‌خوانیم:

رو به روی آینه‌ی کوچک توی تنها اتاق خونه ایستادم. موهای مشکی و نرمم رو کامل بافتم و لچکو روی پیشونیم بستم. مادر وارد اتاق شد. نگاهی به قد بلند و هیکل تقریباً درشتش انداختم. لباس‌های بلند و پرچین بختیاریش تنومندتر نشونش می‌داد.

-‌ این کار و نکن دختر... برای چی می‌خوای بری اون عمارت؟
چرخیدم و رو به روش قرار گرفتم.
-‌ تو نگران چی هستی؟ چرا من و از اون عمارت دور می‌کنی؟ بعدشم، توی این 23 سال سن همه من و به چشم یه پسر دیدن، دیگه ترس نداره!
-‌ تو نمی‌فهمی... مگه یک روز دو روزه؟ باید بادیگارد پسر فرنگ رفته‌ی خان بشی، اگه بفهمن چی؟ من جز تو کسی رو ندارم.
-‌ نمی‌فهمن مادر من، خیالت راحت... بعدش شاید اصلاً توی مسابقه برنده نشدم!
مادر با نگرانی دست روی دستش زد.
-‌ مثل پدر خدابیامرزت لجبازی!
-‌ خودت گفتی معلوم نیست پدر مرده باشه، پس حتماً زنده است. من انتقام تمام قبیله‌ام رو از این خان و خان‌زاده‌هاش می‌گیرم... هر چند الان دیگه دوره‌ی خان و خان‌ بازی تموم شده اما شماها هنوز پایبند عقاید پوسیده‌ی قدیم هستین.

 ۵۶۰ صفحه، ۹۸۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-611362-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۸۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اسپاکو

برای دانلود کتاب اسپاکو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اسپاکو

نظرات کتاب اسپاکو

ketab khan
۱۳۹۹/۷/۱۲
به خاطر چاپ چنین کتابی برای نویسنده و ناشر متاسفم. واقعا متاسفم که از قلم و کاغذ برای سوزوندن فرهنگ و تاریخمون استفاده می‌کنید. به جای این که باری رو از روی دوش جامعه بردارین، سنگین ترش می‌کنین. گویا بعضی نظرات هم پاک می‌شن. باید غیرتمون در برابر کتابی که این طور تاریخ کشورمون رو به یغما می‌بره و و اشتباه معرفی می‌کنه، به جوش بیاد. وقتی کشورهای دیگه آریایی‌ها شیعه رو اشتباه معرفی می‌کنن، خونمون به جوش میاد ولی به نویسنده‌های خودمون اجازه‌ی چاپ می‌دیم و می‌گیم بی نظیر بود. وقتی چنین نویسنده‌هایی داشته باشیم، دیگه احتیاجی به دشمن نداریم، خودمون به بهترین شکل ممکن، خودمون رو نابود می‌کنیم.
نویسنده‌ی کم سنی که کم سواده و هیچ تصور و اطلاعاتی از تاریخ، زمان، مکان، تعصبات و رسوم اقوام نداره و بسیار رویایی و غیرمنطقی فکر می‌کنه. بعضی نویسنده‌ها به جای تخیل و خلاقیت برای خلق اثر، دچار توهم می‌شن و روی حباب خالی راه می‌رن. داستان نویسی و شخصیت پردازی بلد نیستن، فقط می‌نویسن که نوشته باشن.
وقایع تاریخی سنخیت و سندیت ندارن. خان و خان زادگی، کفش آدیداس، مانتو، آنتن و موبایل و داعش، همه با هم در یک زمان اتفاق می‌افتن. ارباب رعیتی برای قبل از شاه و انقلابه. دلیلی هم میاره که منطقی و واقع پذیر نیست. لچک روسری زنانه است. مردان ایرانی موی بلند ندارن و کلاه دارن. چهره زن و مرد ایرانی بسیار متفاوته، بعد خیلی راحت با لباس و موی بلند بافته شبیه پسرها می‌شه. اگر انقدر راحت بود، خیلی زنان وارد استادیوم آزادی می‌شدن.
موضاعات تکراری، توهم‌آمیز، خارج از شرع و عرف با نگارشی بسیار ضعیف که امثالشون داخل اپلیکیشن فروش کتاب، بسیار زیاده. شخصیت‌ها هیچ حریم خصوصی‌ای ندارن و خیلی راحت و طبیعی برخورد می‌کنن.
b ghasemzadeh
۱۴۰۰/۱/۲۵
اگه دلتون میخواد‌ی داستان سرگرم کننده بخونید و خیلی سخت گیر نیستید این‌کتابو بخونید این داستان با اینکه ایرانیه ولی اصلا ایران توش دیده نمیشه اصلا شرع و عرف ما توش نیست و نمیتونی باهاش هم ذات پنداری کنی ولی قسمت‌های عاشقانه‌اش و تکراری نبودن داستانش خوبه و البته داعش توش اصلا وجود نداره من فکر تو و می‌کردم ماجرا قلب داعش اتفاق می‌افته ولی اصلا اینجور نبود جلد کتاب هیچ ربطی به موضوع نداره خلاصه‌ای که تو کتابراه ازش گذاشته شده ذهن رو به اشتباه میندازه که ماجرا سوریه و داعشه که اصلا این طور نیست
Nargol Agha Mohammadi
۱۴۰۰/۱/۲۵
از نظر من کتاب عالی بود و برای سرگرمی خوب بود البته مشکلاتی هم داشت که نویسنده باید توجه میکرد
مشاهد همه نظرات (۹)