دانلود کتاب اصول تعلیم و تربیت کودک (از منظر مکتب اسلام و علم روانشناسی)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اصول تعلیم و تربیت کودک (از منظر مکتب اسلام و علم روانشناسی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اصول تعلیم و تربیت کودک (از منظر مکتب اسلام و علم روانشناسی)

همه‌ی والدین تلاش می‌کنند که بچه‌های سالم و صالحی داشته باشند و تمام همّ و غم آنها تربیت فرزندانشان می‌باشد. ولی زیاد می‌بینیم که بسیاری از والدین که در تعلیم و تربیت خودشان چیزی که جستجو می‌کردند، بدست نمی‌آورند، بلکه بچه‌های آنان چیزی دیگر از آب در می‌آید. اگر ما رفتارها و برخوردهای چنین والدینی را بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که برخوردها و رفتارهای نامناسب آنان باعث چنین رفتاری شده است. بسیاری از والدین هیچ‌گونه اطلاع صحیح از تربیت کودک ندارند و اطلاعات آنان همان چیزهای است که از پدر و مادرشان و اطرافیان یاد گرفته‌اند و با همان اطلاعات غلط و ناقص می‌خواهند کودکانی سالم و صالح تربیت کنند. بنابراین برای همگان لازم است حتّی قبل از اینکه ازدواج کنند و صاحب فرزندی شوند، اطلاعاتی در رابطه با شرایط و اهداف ازدواج و تشکیل خانواده و روش‌های تعلیم و تربیت صحیح کودک کسب کنند، تا در آینده فرزندانی سالم و صالح تحویل جامعه بدهند که مقداری از سنگینی جامعه را به دوش بگیرند، نه اینکه سنگینی بیشتر بر جامعه وارد کنند. فرزندان همچون گل‌هایی هستند که باید در تربیت و پرورش آنها دقت بسیار کرد. پدر و مادر با پرورش و تربیت و اصلاح فرزندان خود وظایف و مسئولیت‌هایی دارند لذا لازم است این نقش‌ها و مسئولیت‌ها به درستی تبیین شود و هر پدر و مادری با این مسئولیت‌ها آشنا شوند.

 ۱۹۱ صفحه، ۶۵۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴: ۱۱۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن آغازین
سخنی با متولّیان تعلیم و تربیت
بخش 1: نهاد مقدس خانواده
بخش 2: روانشناسی رشد و تربیت
بخش 3: تربیت اجتماعی فرزند
بخش 4: تربیت فرزند و نقش والدین
بخش 5: نقش مربّی، دوست و اطرافیان در تربیت فرزند
بخش 6: مبانی تربیت از دیدگاه

راهنمای دانلود کتاب اصول تعلیم و تربیت کودک (از منظر مکتب اسلام و علم روانشناسی)

برای دانلود کتاب اصول تعلیم و تربیت کودک (از منظر مکتب اسلام و علم روانشناسی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اصول تعلیم و تربیت کودک (از منظر مکتب اسلام و علم روانشناسی)