دانلود کتاب اقیانوس: طریقه جدا نمودن روح از بدن و انجام سفرهای ذهنی

  • از: علی رحیم بخش
  • ۳۶۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب اقیانوس: طریقه جدا نمودن روح از بدن و انجام سفرهای ذهنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اقیانوس: طریقه جدا نمودن روح از بدن و انجام سفرهای ذهنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اقیانوس: طریقه جدا نمودن روح از بدن و انجام سفرهای ذهنی

یکی از این علوم که فراگیری آن علاوه بر ارزش دنیوی دارای ارزش اخروی نیز می باشد، علم شناخت و مسائل مربوط به پرورش روح است. اگر علم برون فکنی روح را بیاموزیم، دیگر از مرگ هراس نخواهیم داشت و اگر پا را از این فراتر بگذاریم باید بگوییم که خیلی از فاصله های این جهان و جهان باقی کوتاه خواهد شد و یا اینکه تا حدودی از بین خواهد رفت.

بخشی از یک پیام:

جهان چهارم جهانی است که انسان تمایلات زمینی اش را تا حد زیادی به فراموشی سپرده و بسیار پاک و عاری از گناه گشته است. در این جهان از آن تمایلات و درخواست های زمینی که شما انسان ها در وجودتان شعله ور است خبری نیست. در این مکان هر روح به فکر نیایش و ستایش ذات پاک پروردگار یکتا و تواناست.

ما همه در این مکان به آن چیزهایی دست یافته ایم که در ظرف فکری و عقلی شما انسان های زمینی نمی گنجد. ما را با شما زمینیان همین بس که بگویم جدا از یکدیگریم و شما تا به این مکان راه درازی در پیش رو دارید...

(این کتاب از جمله کتب بسیار کمیاب می باشد. هم اکنون با همکاری نویسنده نسخه ی اسکن شده از این کتاب به صورت الکترونیکی برای شما آماده شده است.)

 ۱۱۱ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-5671-26-4 

چاپ ۱۳۷۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخشی از یک پیام
مقدمه
پیش آگاهی
پیام ارتباط
برون فکنی
تمرکز فکر
آرامش درون
ایمان به انجام عمل و از بین بردن شک و دو دلی
خود هیپنوتیزم یا تلقین به خود
اراده استوار
خستگی جسمی و نوع غذایی که می خوریم
سکوت و تاریکی
ترس
حالا بیایید با هم برون فکنی روح را انجام دهیم
ارتباط
سفرهای ذهنی یا پرواز ذهن

راهنمای دانلود کتاب اقیانوس: طریقه جدا نمودن روح از بدن و انجام سفرهای ذهنی

برای دانلود کتاب اقیانوس: طریقه جدا نمودن روح از بدن و انجام سفرهای ذهنی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اقیانوس: طریقه جدا نمودن روح از بدن و انجام سفرهای ذهنی

نظرات کتاب اقیانوس: طریقه جدا نمودن روح از بدن و انجام سفرهای ذهنی

خانم دکتر
۱۳۹۴/۶/۱۴
سلام من قبل از خوندن ابن کتاب راجع ب این موضوع تحقیق کرده بودم
کتاب رو دانلود کردم و مطالعه کردم.
چیزی که راجع به تمرکز هست رو میشه بانماز هم ب دست اورد.
به راحتی.
و احتیاجی نگاه کردن ب لامپ مهتابی و تصور یک کمد پر از وسله نیست.
ما انسان‌ها، به عنوان یک مسلمان، بع عنوان یک شیعه علی احتیاجی ب ک
این کارهای ریسکی نداریم.
چیزی اینجا مد نظره برای ما و باید در اولویت قرار بگیره دستورات دین ماست.
همونطور ک خداوند در قران کریم فرموده همانا کسی ک پرهیزگار باشد و در کل فرد صالحی باشه ما از جایی ک فکرشو نمیکنه بهش روزی می‌رسونیم.
حالا این روزی هر چیزی می‌تونه باشه، حتی پرواز روح.
و یک نکته‌ی دیگه ک باید ب عرضتون برسونم، این هستش که ما ب عنوان یک انسان فقط و فقط وظیفه داریم ب خدا نزدیک شویم و در زمین نشان دهنده‌ی اندکی از ذات خدا باشیم.
و هرکاری ک میکنبم فقط بروی نزدیکی ب خدا باشه.
بله کاملا درسته و قبول دارم، خدا اونقدر با عدالت هست ک اگر حتی کسی از راه تصور کمد پر از لباس و خیره شدن ب لامپ مهتابی بخواهد ب پرواز روح برسد اگر تلاش کند و لایقش باشه، این رو بهش میبخشه.
ولی ایا از راه نماز و انجام اعمال عبادی تحقق این امر زیباتر نیست؟
ما در نماز می‌توانیم حواسمان را جمع کنبم و تمرکز کنبم و این ب خودی خود موجب قوای تمرکز میشه.
اگه خالصانه در راه خدا قدم برداریم بدون شک تحقق پیدا میکنن تو زندگبمون ممکن و غیر ممکن. مسیر، مسیر خدا باشه فقط
شادی خاچیکیان
۱۳۹۴/۸/۲
چه بحث‌هایی شده در مورد رد و تایید این روش‌ها از دیدگاه شریعت 😄😄 اما. آخه تا حالا فکر کردین خدا به عنوان وجود بی‌نهایت، به عنوان خالق جهان، شاید هم بهتر هست بگم خالق جهان‌ها، آیا به عبادت من و شما نیازی داره؟ ! البته قبلش بگم که من نه تنها به عنوان اعتقاد شخصی که در اصالت وجود جز یهود و مسیح به و ذره‌ای شریعت‌های دیگه اعتقاد ندارم خب یقینا دلایل این مساله خصوصی هست و اونرو جار نزدم، نمیزنم و نخواهم زد و تا جایی هم که تونستم از بحث دین پرهیز کردم.. ولی خب خانواده‌ی من، اجدادم و در پاسپورتم دینم رو اقلیت و ارامنه ثبت کردند. بله نه تنها در اسم بلکه در قلبم هم من مسیحی هستم.. پس جواب‌های مبتنی بر اسلام در تجدید نظر من موثر نیست... در نتیجه در کامنت‌ها نظرات دوستان مسلمانی که مخالف مطالعه‌ی این کتاب بودند رو شدیدا رد میکنم. بنظر من خواندن کتاب حتی در رابطه با متافیزیک و ماوراالطبیعه می‌تواند به بازشدن افق دید و گسترش نگرش بشر متفکر نسبت به جهان کمک موثری باشد. کتاب خوب و مفیدی هست. از دوستان کتابراه و از نویسنده‌ی محترم این کتاب کمال تشکر و قدردانی رو دارم 😊😊 🌷🌷 متشکر و ممنون. 🌷🌷 😃😃
وحید عباسی
۱۳۹۶/۱/۱۰
سلام.
با این نظراتی که نوشتید واقعا آدمو گیج می‌کنید. از طرفی چون بعضی از تجربه‌های دوستان رو داشتم خیلی دوست دارم کتابو بخونم ولی از طرف دیگه نشونه‌هایی که یه دوستی نوشته بود من جمله این که آدم تو ذهنش با چن نفر حرف می‌زنه و... رو هم حس می‌کنم لذا واقعا سردرگم شدم.
یه سوال از جناب نویسنده دارم،
ببینم ته این روشی که گفتن به کجا می‌رسه؛
من تو اینترنت سرچ کردم که اطلاعاتی در مورد شما پیدا کنم که چیزی پیدا نشد. از طرفی بنظر من کسی که چنین مقاماتی داره و بقولی نزد خدا مقرب هست برای تقرب هر چه بیشتر باید از طریق اصلاح جامعه و اقامه‌ی دین توی جامعه وارد بشه (کاری که ائمه و بزرگان دین کرده اند). حالا این اصلاح از طریق سخنرانی یا از طریق داشتن مسئولیت یا هر کار دیگه ای. چون تمام سختی‌هایی که این عزیزان کشیدن در همین راه بوده وگر نه اگر با تدریس برون فکنی روح مشکلی از جامعه‌ی بشری حل می‌شد که از زمان اولین پیامبر تدریس می‌شد و نوبت به شما هم نمی‌رسید.
لذا خواستم بدونم شما بعنوان فردی که با ارواح هم ارتباط دارید و قطعا اطلاعاتتون نسبت به ما در این زمینه (اهمیت اطلاح جامعه) بیشتره، چرا این قدر گمنام (یا) کمکار ید؟؟!!
(سعی کردم که توهینی تو نوشته هام نباشه ولی اگه جایی باعث ناراحتی شما شدم عذرخواهم)
مشاهد همه نظرات (۲۲۶)