دانلود کتاب الشهید عباس بابایی (شهید عباس بابایی)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب الشهید عباس بابایی (شهید عباس بابایی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب الشهید عباس بابایی (شهید عباس بابایی)

کتاب الشهید عباس بابایی (شهید عباس بابایی) نوشته‌ی سید مصطفی حسینی، زندگینامه‌ی خلبان دلیر و بی‌باک دفاع مقدس را به زبان عربی روایت می‌کند.

شهید عباس بابایی، بزرگ مردی بود که در مکتب شهادت پرورش یافت؛ مجاهدی که زهد و تقوایش بسان دریایی خروشان بود و هر لحظه از زندگانیش موج‌ها در برداشت. مرد وارسته‌ای که سراسر وجودش عشق و از خودگذشتگی و کرامت بود، رزمنده‌ای که دلاور میدان جنگ بود و مبارزی سترگ با نفس اماره‌ی خویش. از آن زمان که خود را شناخت، کوشید تا جز در جهت خشنودی حق تعالی گام برندارد. به راستی او گمنام، اما آشنای همه بود. از آن روستایی ساده دل، تا آن خلبان نترس و شجاع.

کان الشهید عباس بابائی، الرجل الکبیر الذی تثقّف فی مدرسة الشهادة؛ المجاهد الذی زهده و تقواه کان کبحر هادر و کلّ لحظةٍ من لحظات حیاته تناول موجات. الرجل المتّقی الذی کلّ وجوده کان حافلاً بالحبّ و الایثار و الکرامة، المقاتل الذی کان شجاعاً فی ساحة الحرب و المناضل الکبیر الذی یحارب نفسه الأمارة. منذ أنّه عرف نفسه سعی حتّی لا یأخذ خطوةً إلّا فی سبیل رضا الله تعالی. فی الحقیقة کان مجهولاً و لکنّه کان مألوفاً للجمیع. من ذلک الریفی البسیط و ذات قلب صادق حتّی ذلک الطیّار الشجاع.

 ۲۴ صفحه، ۱۴ مگابایت، زبان عربی، PDF، 
شابک: 978-622-6198-48-6 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۴۴۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب الشهید عباس بابایی (شهید عباس بابایی)

برای دانلود کتاب الشهید عباس بابایی (شهید عباس بابایی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  الشهید عباس بابایی (شهید عباس بابایی)
نارگل گلی
۱۳۹۹/۱/۱۴
بهترین هست پیشنهاد میدم بخونید
آرش شهمیری
۱۳۹۷/۸/۸
عالی. در حد لا لیگا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)