دانلود کتاب انار خندان: اشعار مولوی و کاریکاتورهای کوزوبوکین

  • از: پدرام حکیم زاده
  • ناشر: انتشارات شهر پدرام
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب انار خندان: اشعار مولوی و کاریکاتورهای کوزوبوکین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب انار خندان: اشعار مولوی و کاریکاتورهای کوزوبوکین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انار خندان: اشعار مولوی و کاریکاتورهای کوزوبوکین

کتاب انار خندان: اشعار مولوی و کاریکاتورهای کوزوبوکین نوشتۀ پدرام حکیم زاده، شامل اشعاری از شاعر نامی ایرانی، جلال‌الدین محمد بلخی معروف به مولوی، همراه با کاریکاتورهایی از کوزوبوکین، کارتونیست روسی است.

جلال‌الدین محمد بلخی از مشهورترین شاعران ایرانی پارسی‌گوی است. نام کامل وی «محمد ابن محمد ابن حسین حسینی خطیبی بکری بلخی» بوده و در دوران حیات به القاب «جلال‌الدین»، «خداوندگار» و «مولانا خداوندگار» نامیده می‌شده‌ است. مثنوی معنوی از معروف‌ترین کتاب‌های مولوی است.

کوزوبوکین در روسیه در سال 1950 متولد شد. او در رشته مهندسی هوا فضا تحصیل کرد و از سال 1976 کار حرفه‌ای خود را از مطبوعات آغاز کرد. او در واقع یک «کارتونیست نمایشگاهی» است. به همین دلیل او را می‌توان با بیش از 500 جایزه، رکورددار دریافت جوایز از مسابقات بین‌المللی کارتون دنیا دانست.

 ۴۸ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7811-77-1 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب انار خندان: اشعار مولوی و کاریکاتورهای کوزوبوکین

برای دانلود کتاب انار خندان: اشعار مولوی و کاریکاتورهای کوزوبوکین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انار خندان: اشعار مولوی و کاریکاتورهای کوزوبوکین