دانلود کتاب انتخاب جنسیت پسر یا دختر و مراقبت‌های بارداری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب انتخاب جنسیت پسر یا دختر و مراقبت‌های بارداری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انتخاب جنسیت پسر یا دختر و مراقبت‌های بارداری

در کتاب انتخاب جنسیت پسر یا دختر و مراقبت‌های بارداری نوشته طاهره مختاریان، می‌آموزید که چگونه با استفاده از علم تعیین جنسیت فرزند، می‌توان درصد موفقیت برای رسیدن به جنسیت مورد نظر را افزایش داد.

انتخاب جنسیت فرزند، همواره موضوع مورد علاقه‌ عده‌ زیادی از افراد جامعه است و بیشتر افراد دوست دارند هم فرزند دختر داشته باشند و هم فرزند پسر، به‌ کرات دیده شده افرادی که دارای چندین فرزند پسر هستند، علاقمند به داشتن فرزند دختر باشند و بر عکس، افرادی که دارای چندین فرزند دختر هستند، علاقه‌مند به داشتن فرزند پسر باشند. البته این حق مسلم هر فرد است که به دنبال رسیدن به آرزوهای خود باشد.

از دیرباز تا نون روش‌های گوناگونی برای تعیین جنسیت فرزند ارائه شدند که برخی از آن‌ها با ضریب شکست بالا همراه بودند و برخی هم درصد موفقیت قابل قبولی داشتند. استفاده از روش‌های علمی جهت تعیین جنسیت، می‌تواند هشتاد الی نود درصد موفقیت به همراه داشته باشد. استفاده از روش‌های تعیین جنسیت برای افرادی مناسب هستند که قصد بارداری دارند و به جنسیتی خاص علاقه‌مندند. اما افرادی که تعداد فرزندان خود را تکمیل کرده‌اند باید با درایت بیشتری اقدام به حاملگی نمایند.

در بارداری‌های معمولی (زمانی که هیچ روشی برای تعیین جنسیت استفاده نمی‌شود) نسبت تولد پسر و دختر برابر است (پنجاه درصد پسر و پنجاه درصد دختر). وجود مشکلات ژنتیکی، اکتسابی و عادت به مصرف بعضی از مواد غذایی خاص و نحوه‌ عادات مقاربتی و دفعات آن و وجود بعضی از بیماری‌ها در زنان و مردان، می‌توانند روی نسبت جنسیت فرزند پسر و دختر تأثیر گذار باشند. با استفاده از روش‌های علمی تعیین جنسیت و رعایت نکات خاص، می‌توان میزان تولد جنسیتی را کاهش داد. با استفاده علمی از روش‌های تعیین جنسیت می‌توان درصدی از ازدیاد جمعیت ناخواسته کشور را کم نمود.

متأسفانه در بعضی از مناطق دنیا، به‌ خصوص بعضی از مناطق کشور خودمان، تعصبی خاص به جنسیت مذکر دارند و حتی حاضرند فرزندان مکرر به دنیا آورند تا نهایتا به جنسیت مورد نظر برسند. کمتر کسانی پیدا می‌شوند که چنین مواردی را از نزدیک ندیده باشند. متأسفانه ما با موارد بسیاری مواجه شدیم که زندگی زوج‌ها به سبب نداشتن جنس مذکر در حال فروپاشی بوده و استفاده از روش‌های تعیین جنسیت توانسته بسیاری از اختلافات را حل نماید. البته نباید هیچ‌ گاه مشیت الهی را فراموش کرد. همه چیز به خواست خداوند متعال امکان‌ پذیر است و اگر او مصلحت نداند، هیچ اتفاقی نمی‌افتد. خداوند متعال به ما انسان‌ها عقل و تفکر بخشید و ما انسان‌ها می‌توانیم از علمی که به لطف خداوند متعال به آن رسیدیم، بهره‌مند شویم.

 ۲۷۱ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-412-156-2 

چاپ ۱۳۸۵: ۲۶۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
بخش اول: تولید مثل و جنسیت فرزند
بخش دوم: حاملگی و مراقبت‌های مربوط
گفتار اول: بارداری و مراقبت‌های مخصوص بارداری
گفتار دوم: تغییرات بدن در بارداری
گفتار سوم: مشکلات موجود در بارداری
گفتار چهارم: مراقبت‌های کلینیکال در زنان باردار
گفتار پنجم: تغذیه در زنان باردار
گفتار ششم: مراقبت‌های بارداری
گفتار هفتم: دارو در دوران حاملگی
گفتار هشتم: بیماری‌های دوران بارداری
گفتار نهم: خونریزی در دوران بارداری
بخش سوم: زایمان
گفتار اول: زایمان
گفتار دوم: انواع زایمان
گفتار سوم: مراقبت‌های بعد از زایمان
بخش چهارم: شیردهی
بخش پنجم: پیشگیری از بارداری
بخش ششم: تمرینات بدنی بعد از زایمان جهت تناسب اندام

راهنمای دانلود کتاب انتخاب جنسیت پسر یا دختر و مراقبت‌های بارداری

برای دانلود کتاب انتخاب جنسیت پسر یا دختر و مراقبت‌های بارداری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انتخاب جنسیت پسر یا دختر و مراقبت‌های بارداری
مهدی مرادی
۱۳۹۹/۶/۸
سلام زیاد درباره اینکه چکار کنیم پسر یا دختر بدنیا بیاریم توضیح نداده زیاد جالب نیست
Zeynab Hoseyni
۱۳۹۸/۵/۲۹
سلام این کتاب فوق العاده عالیه
فقط خدا
۱۳۹۸/۳/۲۲
خیلی خوبه، دعا کنید منم پسردار بشم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)