دانلود کتاب انرژی درمانی پیشرفته


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب انرژی درمانی پیشرفته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انرژی درمانی پیشرفته

آنچه که در کتاب "انرژی درمانی پیشرفته" به ارمغان آورده شده یک هنر باستانی است. هنری که به زیبایی با ذهن متمدن و منطقی همراه شده و لذا به راحتی در دسترس ما قرار گرفته است.
در کتاب "انرژی درمانی پیشرفته" می آموزیم که چگونه با شفا دادن (تسکین رنج ها، درمان دردهای انسان ها و یاری آن ها در شناخت راه زندگی)، یک تجربه معنوی داشته باشیم. تکنیک ها کاملا کاربردی بوده و بیماری ها به تفکیک توضیح داده شده اند. فرا گرفتن این تکنیک ها از یادگیری پیانو و نقاشی آسان تر است. در واقع به سادگی آموزش رانندگی است.

این کتاب عمدتاً بر پایه‌ آموزش‌ هایی‌ می‌باشد که‌ (می‌لینگ‌) به‌ نویسنده‌ آن‌ یاد داده‌ است‌. معلمان‌ دیگر نیز اطلاعات‌ سودمندی‌ به‌ وی‌ داده‌اند. (می‌لینگ‌) یکی‌ از مشاوران‌ "چوا کوک سویی"، نویسنده‌ کتاب‌ در مطالعات‌ باطنی‌ او بوده‌ است‌. آزمایش ها و بررسی‌های‌ روشن‌ بینی‌ بسیاری‌ انجام‌ گرفت‌. همچنین‌ این‌ کتاب‌ بر پایۀ تجارب‌ و آزمایش های‌ چوا کوک سویی و شاگردانش‌ نوشته‌ شده‌ است‌. برخی‌ از مفاهیم‌ و تکنیک ها جدید هستند و با مندرجات‌ کتاب های‌ دیگر در زمینۀ درمانگری‌ رنگی‌ فرق‌ دارند. آموزش‌های‌ درمان‌ فوری‌ زخم های‌ تازه‌ در یکی‌ از فصول‌ آورده‌ شده‌ است‌.

بسیاری‌ از تکنیکهای‌ پیشرفته‌ را ترجیحاً باید درمانگران‌ پرانائی‌ باتجربه‌ اجرا نمایند نه‌ مبتدیان‌ درک‌ ناصحیح‌ اصول‌ و دستورها، و استفادۀ نامناسب‌ از تکنیک های‌ درمانگری‌ پیشرفته‌ می‌تواند بر بیمار اثر عکس‌ داشته‌ باشد. «بهتراست‌ پیش‌ از استفاده‌ از هر تکنیک‌ پیشرفته‌ای‌ این‌ کتاب‌ را دوبار بخوانید.»

درمانگری‌ پرانائی‌ پیشرفته‌، با استفاده‌ از پراناهای‌ رنگی‌ و تکنیک های‌ چاکرائی‌ ،بهبود بسیار سریع‌ ایجاد می‌کند و ناراحتی های‌ شدید را درمان‌ می‌نماید.

پرانای‌ رنگی‌ تخصصی‌تر و پرقدرت‌تر از پرانای‌ سفید است‌. استفاده‌ از پرانای‌ رنگی‌ به‌ جای‌ پرانای‌ سفید درست‌مثل‌ این است‌ که‌ به‌ جای‌ پزشک‌ عمومی‌ به‌ یک‌ متخصص‌ رجوع‌ کنیم‌. در هنگام‌ استفاده‌ از پرانای‌ رنگی‌ از دادن‌ پرانای‌ رنگی‌ تیره‌ اجتناب‌ کنید زیرا ممکن‌ است‌ اثر عکس‌ داشته‌ باشد. بعنوان‌ مثال‌ پرانای‌ قرمز روشن‌ اثر تقویت‌ کننده‌ دارد ولی‌ پرانای‌ قرمز تیره‌ اثر ضعیف‌ کننده‌ دارد و اندام‌ تحت‌ درمان‌ را تضعیف‌ می‌کند «در هنگام‌ القای‌ پرانای‌ رنگی‌، استفاده‌ از رنگ‌ روشن‌ ایمن‌تر و مؤثر تر است‌.

 ۳۸۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-93819-4-7 

چاپ ۱۳۸۶: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش‌ اول‌: مفاهیم‌، اصول‌ و تکنیک ها
فصل‌ 1: پراناهای‌ رنگی
فصل‌ 2: یازده‌ چاکرای‌ اصلی
فصل‌ 3: درمان‌ پیشگیرنده‌
فصل‌ 4:تکنیک های‌ درمان‌ پرانایی‌ پیشرفته‌
فصل‌ پنجم‌:کاربردهای‌ عمومی
بخش‌ دوم‌: درمان های‌ پرانای‌ پیشرفته‌
فصل‌ 6: دستگاه‌ دفاعی‌ و ایمنی‌
فصل‌ 7: اختلالات‌ چشم‌، گوش‌ و گلو
فصل‌ 8: اختلالات‌ پوستی‌
فصل‌ 9: ناراحتی های‌ قلب‌ و دستگاه‌ گردش‌ خون‌
فصل‌ 10: ناراحتی های تنفسی‌
فصل‌ 11: ناراحتی های معده‌ای‌ - روده‌ای‌
فصل‌ 12: ناراحتی های مجاری‌ ادرار
فصل‌ 13: بیماری های دستگاه‌ تناسلی‌
فصل‌ 14: بیماری های غدد درون‌ ریز (هورمونی‌)
فصل‌ 15: اختلالات‌ استخوانی‌ و ماهیچه‌ای‌
فصل‌ 16: اختلالات‌ خونی‌
فصل‌ 17: اختلالات‌ مغز و دستگاه‌ عصبی‌
فصل‌ 18: تومور و سرطان‌
فصل‌ 19: درمان‌ دستوری‌
فصل‌ 20: شفابخشی‌ الهی‌
فصل‌ 21: نظرات‌ جدید

راهنمای دانلود کتاب انرژی درمانی پیشرفته

برای دانلود کتاب انرژی درمانی پیشرفته و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انرژی درمانی پیشرفته

نظرات کتاب انرژی درمانی پیشرفته

کاربر Z
۱۳۹۷/۵/۲۱
سلام کتاب پربار و حرفه‌ای ست استفاده از مطالب این کتاب برای کسی که مقدماتی رو خونده اسونتره و بهتر درکش می‌کنه. از کتابراه تقاضا دارم کتاب هاله بینی ترجمه استاد آرام رو هم به فروشگاه اضافه کند. تشکر فراوان
dayi javad
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
کتاب کامل و عالیه ایی هست باید هر دفعه که بخونی عملی انجام بدید تا یاد بگیرید بعدش ناخوداگاه رفتارتون و اعمالتون جوری تنظیم میشه ک انرژی‌های خوبتون رو الکی از دست ندید و این بهترین چیزه تو زندگی
sk ny
۱۳۹۹/۸/۲۳
بهترین کتاب در مورد پرانا‌های رنگی و مقدمه‌ای بر علوم ماوراء الطبیعه مثل تله کنزی و سایکو کنزی. در دست مستعدان جوابگوست
مشاهد همه نظرات (۱۶)