دانلود کتاب انسان، پول، زندگی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب انسان، پول، زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انسان، پول، زندگی

کتاب انسان، پول، زندگی نوشته‌ی قهرمان خدابنده‌لو درباره‌ی به هم پیوستگی رابطه‌ی زندگی مادی و معنوی بشر و راه و رسم درست ایجاد تعادل بین هر دو بعد هستی سخن می‌گوید. 

شاید این سؤال برای همه به وجود آمده باشد که پول چگونه، از کجا و یا چرا به وجود آمد و هدف از آن چه بود؟ یا چه تفاوتی بین نقش پول در اوایل پیدایش و در زندگی امروزی بشر وجود دارد؟ آیا این همان نقشی است که داشته و نیز باید داشته باشد یا نقشش را تغییرداده و نقش دیگری را به دست آورده است. آیا اصلاً توان آن را دارد که نقش دیگری ایفا نماید؟ ودیگر سؤال‌هایی که در این زمینه و یا با این مضمون ممکن است مطرح شده باشد. در این کتاب سعی شده علاوه بر دیگر موارد اصلی که مطرح است به این سؤال‌ها و یا دیگر سؤال‌ها که در این زمینه است جوابی داده شود.

ماجرا از اینجا شروع شد که بشر، برای امرار معاش و گذران زندگی کالا و تولیدات خود را جا به جا می‌کرد. یعنی اینکه هر فرد تولیدِ خود را به ازای گرفتن کالای مورد نیازش از طرف مقابل در اختیار وی قرار می‌داد و در اینجا هر کس که زحمت بیشتری می‌کشید و یا توانایی بالاتری داشت می‌توانست تولید بیشتری داشته باشد و کالاها و اجناس مختلف مورد نیاز خود و دیگر اطرافیان را فراهم کند. که این امر با گذشت زمان، مشکلات زیادی به بار آورد و به مرور زمان منجر به تبدیل پول به شکل امروزی شد.

 ۹۳ صفحه، ۵۹۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-91305-5-9 

چاپ ۱۳۹۴: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1.تاریخچه پول
فصل 2. ابعاد زندگی بشر
فصل 3. نقش منفی و مثبت پول
فصل 4. برتری جسمی انسان و سایر موجودات نسبت به هم
فصل 5. مشکلات ناشی از پول
فصل 6. بعد معنوی نگرشی

راهنمای دانلود کتاب انسان، پول، زندگی

برای دانلود کتاب انسان، پول، زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انسان، پول، زندگی
شینا یوسفی
۱۳۹۷/۱۲/۱۰
محتوای کتاب شبیه کتابهای درسی و معارف هست خیلی مفید بود خواندنش رو به دیگران توصیه میکنم. مطالب گفته شده درمورد انسان و پول باعث تاثر و تاسف هست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)