دانلود کتاب اولین میلیون دلار خود را در بازاریابی شبکه‌ای کسب کنید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اولین میلیون دلار خود را در بازاریابی شبکه‌ای کسب کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اولین میلیون دلار خود را در بازاریابی شبکه‌ای کسب کنید

کتاب اولین میلیون دلار خود را در بازاریابی شبکه‌ای کسب کنید نوشته‌ی مری کریستنسن و وین کریستنسن، روش‌های اثبات شده‌ای را که با استفاده از آن‌ها می‌توانید به موفقیت مالی دست یابید، به شما می‌آموزد. همچنین راه و رسم بازاریابی چند سحطی را ارائه می‌دهد.

تقریباً تمام کسانی که با تجارت بازاریابی شبکه‌ای آشنا می‌شوند، در ابتدا پتانسیل این تجارت را باور نمی‌کنند و در ادامه هم وقتی با مفاهیمی چون اهرم، تصاعد و غیره آشنا می‌شوند، آن را یک راه میانبر برای کسب ثروت می‌انگارند.

ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد این‌گونه فکر کنید که این نوع بازاریابی شیوه‌ای برای قمار پول در برابر پول است و تنها به عنوان روشی برای رسیدن به موفقیت مالی به آن نگاه کنید. اما هیچ‌گاه نباید بدون آگاهی کامل و درست از بازاریابی شبکه‌ای وارد این حوزه شوید چرا که مطمئناً دچار اشتباه شده و تمام وقت، انرژی و سرمایه‌تان را از بین می‌برید. اکثر افراد با خیال رسیدن به یک زندگی رویایی بدون آگاهی و صرفاً طبق شنیده‌های خود وارد این صنعت می‌شوند و رویاهایشان نقش بر آب می‌شود.

راهکارهای عملیاتی فوق‌العاده، تعیین یک بازار هدفمند، گسترده کردن بازار مصرف به وسیله فروش خوب و مشتریان راضی، مراحل جذب افراد به این حوزه، حمایت و آموزش و مدیریت و هدایت و دسترسی به منابع نامحدود برای ایجاد یک تجارت جهانی از جمله مواردی هستند که مری کریستنسن (Mary Christensen) و وین کریستنسن (Wayne Christensen) در این کتاب مطرح کرده‌اند.

نکته قابل تأمل برای استفاده از کتاب اولین میلیون دلار خود را در بازاریابی شبکه‌ای کسب کنید (Make your first million in network marketing) فقط نگاه دقیق و درک عمیق از شرایط فعلی این صنعت در ایران است؛ زیرا این کتاب وسیله‌ کسب اطلاعات و دانش نیست و همچنین مطالب آن به درد شاخ و شانه کشیدن در بحث‌های مربوط به این صنعت نمی‌خورد و صرفاً دیدگاه و دستورالعملی است که باید بارها مورد مطالعه قرار بگیرد و به سیستمی قابل اجرا در ایران تبدیل شود.

بنابراین بهترین کاربرد این کتاب برای شما این است که اگر در رأس یک سازمان فروش هستید و قرار است تمام برنامه کاری گام به گام رشد آن سازمان را تهیه و تدوین کنید، بهتر است بعد از تدوین صحیح برنامه کاری مورد نظر با توجه به دیدگاه‌ها و دستورالعمل‌های گفته شده در این کتاب، برنامه‌های خود را به روزرسانی کنید. اگر هم در مجموعه یا سازمان فروشی فعالیت می‌کنید که سیستم کاری آن را خودِ شرکت یا لیدرهای مافوق تدوین کرده‌اند، بهتر است دستورالعمل‌های گفته شده در این کتاب را برای رفع اشکالات شخصی و بسط و گسترش منابع انجام این تجارت به طور موردی به کار ببرید، زیرا تغییر سیستم کاری توسط شما خسارات جبران‌ناپذیری به شما و سازمانتان وارد خواهد کرد.

اگر می‌خواهید در این راه گام بگذارید، باید صبر و شکیبایی را چراغ راه و کلید گشایش و رونق کارتان بسازید. عملکرد فرد در این مسیر درست شبیه عملکرد یک کشاورز است. وقتی تمام فرایند کاشت، داشت و برداشت محصول را در نظر بگیرید، به اهمیت و ضرورت بردباری در این راه برای رسیدن به محصول نهایی و داشتن زمینی پرثمر پی خواهید برد. انگیزه و اشتیاق بالای شما برای شکوفایی، سرعت گام‌هایتان در این راه را شتاب می‌بخشد. به دنیای جدید رشد و شکوفایی خوش آمدید! این کتاب بهترین کتاب در نوع خود است و در زمینه بازاریابی شبکه‌ای دریچه‌ای تازه برای موفقیت شماست.

کتاب اولین میلیون دلار خود را در بازاریابی شبکه‌ای کسب کنید به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای علاقه‌مندان به بازاریابی شبکه‌ای و افرادی که قصد ورود به این حوزه را دارند بسیار مفید و کاربردی است.

در بخشی از کتاب اولین میلیون دلار خود را در بازاریابی شبکه‌ای کسب کنید می‌خوانیم:

دنیا پر از داستان‌های بازاریابان شبکه‌ای موفقی است که درآمدی بالای صدهزار دلار دارند، با خودروی شرکت به همه جا سفر می‌کنند و از تفریح، تجربیات و تعهداتی که خود آن را قبول کرده‌اند، لذت می‌برند. همچنین پر است از داستان‌های افرادی که بازاریابی شبکه‌ای را قبول کرده‌اند تا هزینه‌های خانواده خود، تحصیلات باکیفیت فرزندان و تجملات خانواده، اتومبیل‌های جدید و... را تأمین کنند. همچنین این افراد وقتی با افراد جذاب و جالب روبه‌رو می‌شوند و دوستان بسیار پیدا می‌کنند، از افزایش شگفت‌انگیز اعتمادبه‌نفس و رشد شخصی خود حیرت‌زده می‌شوند و البته تعداد بی‌شماری هم هستند که با به کار بستن توصیه‌های اصولی این کتاب میلیونر شده‌اند.

افرادی که کار بازاریابی شبکه‌ای انجام می‌دهند، از هر قشری هستند؛ از شهر یا روستا، ازدواج‌کرده یا مطلقه و حتی مجرد؛ برخی خانواده دارند، برخی ندارند؛ بعضی جوان هستند در حالی‌که عده‌ای به‌اصطلاح وارد دوران بازنشستگی شده‌اند.

به‌رغم این‌که بازاریابان شبکه‌ای طیف گسترده و متنوعی از محصولات را به فروش می‌رسانند، دو چیز است که وقتی دست‌به‌دست هم بدهند باعث موفقیت بیشتر آن‌ها می‌شود.

اول این‌که آن‌ها به محصولات خود اعتقاد دارند. بدون وجود یک محصول شما نمی‌توانید فروش طولانی‌مدت داشته باشید.

دوم این‌که به تکثیر معتقد هستند. میزان اشتیاق شما برای انجام وظایف مهم نیست، زیرا حتی اگر پنجاه ساعت یا بیشتر در هفته هم سخت کار کنید باز نهایتاً توان و زمان شما برای میزان کاری که می‌خواهید انجام دهید محدود است.

 ۳۰۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-2367-52-8 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
سخن مترجم
بخش اول: کارفرمای خود باشید
فصل 1: آیا بازاریابی شبکه‌ای برای شما مناسب است؟
فصل 2: آیا شما برای بازاریابی شبکه‌ای فردی مناسب هستید؟
فصل 3: از کجا شروع کنید؟
فصل 4: چرا من به بازاریابی شبکه‌ای علاقه‌مند هستم؟
بخش دوم: فروش، راه شما برای رسیدن به موفقیت
فصل 5: من نمی‌توانم بفروشم!
فصل 6: هفت گناه کبیره فروش
فصل 7: خدمات‌رسانی تا کامیابی
فصل 8: برای کار خود تلاش کنید تا نتیجه بگیرید
بخش سوم: زیربنای کار خود را پی‌ریزی کنید
فصل 9: افرادی که می‌شناسید
فصل 10: برقراری اولین تماس‌ها
فصل 11: تنها با قرار ملاقات
فصل 12: نیروی ارجاع
فصل 13: پرونده‌های افراد شما
بخش چهارم: بسط و گسترش سازمان فروش
فصل 14: معرفی فرصت شغلی
فصل 15: مشتریان را وارد سازمان خود کنید
فصل 16: کجا فرد بااستعداد را پیدا می‌کنید؟
فصل 17: ابزار سحرآمیز بازاریابی شبکه‌ای
بخش پنجم: در راستای اهداف
فصل 18: چه کسی می‌خواهد یک میلیونر باشد؟
فصل 19: کنترل را در دست بگیرید
فصل 20: مراقب اوضاع باشید
فصل 21: به استقبال تکنولوژی بروید
فصل 22: تبلیغات
بخش ششم: هیچ کاری مانند اجرای برنامه نیست
فصل 23: وقتِ برنامه فروش گروهی است
فصل 24: فرصت بی‌نظیر فروش گروهی
فصل 25: شبکه‌سازی از طریق برنامه‌ها
بخش هفتم: رهبری
فصل 26: ممتاز و برجسته باشیم
فصل 27: کار آموزشی
فصل 28: با کفش‌های آن‌ها راه بروید
فصل 29: چگونه ملاقات‌های اثربخش داشته باشید
بخش هشتم: افسون درون شما
فصل 30: مهارت‌های رهبری را بیاموزید
فصل 31: موفقیت در دستان شماست

راهنمای دانلود کتاب اولین میلیون دلار خود را در بازاریابی شبکه‌ای کسب کنید

برای دانلود کتاب اولین میلیون دلار خود را در بازاریابی شبکه‌ای کسب کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اولین میلیون دلار خود را در بازاریابی شبکه‌ای کسب کنید