دانلود کتاب اون رو باور کن تا بدستش بیاری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اون رو باور کن تا بدستش بیاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اون رو باور کن تا بدستش بیاری

کتاب اون رو باور کن تا بدستش بیاری حاصل همکاری برایان تریسی و دکتر کریستینا استاین درباره عملی کردن استعدادها و توانایی‌های انسان و راه‌های غلبه بر اضطراب‌ و شک درونی است. این کتاب کمک می‌کند در گذشته غرق نشوید و برای رسیدن به موفقیت‌های شخصی در زمان حال زندگی کنید.

بیشتر مطالب کتاب اون رو باور کن تا بدستش بیاری (Believe It to Achieve It) بر اساس تجربه‌های شخصی نویسندگان کتاب نوشته شده است.

متأسفانه در این دنیای سرشار از نعمت و فرصت، افراد فراوانی وجود دارند که سراسر زندگی خود را به طور «ناامید و بی‌صدا» ادامه می‌دهند. بسیاری از مردم به جای آنکه در زندگی خود و نسبت به آینده‌شان مسرور، پرشور، مشتاق و خوش‌بین باشند هراسناک، منفی‌باف، نامطمئن، نگران، عصبانی و سرخورده هستند. آنان موانع روحی، ترس و ناکامی‌هایی دارند که ریشه تمام آن‌ها تجربیات گذشته است. این موانع باعث می‌شوند که مردم از تلاش برای محقق کردن پتانسیل‌هایشان منصرف گردند و نتوانند تبدیل به چیزی شوند که استعداد و توانایی آن را دارند.

خوشبختانه امروزه اطلاعات و دانش راجع به احساسات منفی و ایده‌های ثابت بیشتر از هر زمان دیگری در گذشته است. احساسات و ایده‌های مزبور اجازه نمی‌دهند که شما پتانسیل‌های خود برای نیل به موفقیت را به طور کامل درک کنید. بعضی اوقات فقط یک ایده یا طرز نگرش خاص باعث می‌شود که شما به خود و زندگیتان به نحو متفاوتی بنگرید و در عین‌حال شما را آنچنان تغییر می‌دهد که برای همیشه نسبت به خود و زندگیتان احساس فوق‌العاده‌ای پیدا می‌کنید.

برایان تریسی در کتاب اون رو باور کن تا بدستش بیاری به شما می‌آموزد که چگونه موانع پنهانی که باعث عقب‌نشینی‌تان می‌شوند را بشناسید. همچنین یاد می‌گیرید که چطور ذخایر کلان انرژی، اشتیاق و علاقمندی را در جهت انتخاب‌های خودتان آزاد سازید.

جملات برگزیده کتاب اون رو باور کن تا بدستش بیاری:

- معمولاً بزرگ‌ترین موانع شما در برابر شادمانی و موفقیت، اعتقادات «خودمحدودنما»ی شما هستند.
- رشد به معنی تغییر و تغییر همواره دربرگیرنده ریسک است؛ گام‌نهادن از شناخته‌شده به ناشناخته.
- هیچ دستورالعملی برای زندگی وجود ندارد، بنابراین برای خودتان دستورالعملی بسازید.
- قانون باور می‌گوید هر چیزی را که شما با احساستان باور داشته ‌باشید تبدیل به واقعیت شما می‌شود.
- قدرتمندترین کلماتی که برای پرورش عزت نفس خودتان می‌توانید بکار ببرید این‌ها هستند : من خودم را دوست دارم.
- شما ذهن شگفت‌آوری دارید. اما این ذهن یک شمشیر دولبه است. می‌توانید از آن برای شادکردن و یا عصبی‌کردن خود استفاده کنید.
- به خودتان بگویید «من برای آنچه انجام دادم خود را می‌بخشم. آن، مربوط به آن زمان بود و الآن، الآن است.»

مطالعه کتاب اون رو باور کن تا بدستش بیاری مناسب چه کسانی است؟

به همه کسانی که قصد دارند پله‌های ترقی را طی کنند و در زندگی خود فرد خوشبخت و موفقی باشند، توصیه ‌می‌شود کتاب «اون رو باور کن تا بدستش بیاری» را مطالعه کنند. نویسندگان کتاب راهکارها و شیوه‌های موثری را برای تغییر زندگی با هدف بهبود کیفیت آن، توسعه فردی و بهبود ارتباط با دیگران ارائه ‌می‌دهند و کمک ‌می‌کنند تا رمز داشتن یک زندگی شاد همراه با موفقیت را پیدا کنید.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

برایان تریسی (Brian Tracy) در سال 1944 در خانواده‌ای فقیر ساکن کانادا متولد شد. در دوران جوانی زادگاهش را ترک و به دور دنیا سفر کرد. او هزینه زندگی‌اش را از راه کارهای کم درآمدی مانند کارگری و فروشندگی تامین می‌کرد تا اینکه تصمیم گرفت تمام تجربه‌ها و دانسته‌هایی را که در مسیر سفرهایش، شغل‌های متنوع و مطالعاتش به دست آورده بود، جمع‌آوری کند و در مسیر جدی‌تری قدم بگذارد. او از مطرح‌ترین نویسندگان کتاب‌ها با موضوع موفقیت و خودباوری است. هم‌چنین سمینارها و نشست‌های بسیاری در زمینه فروش، بازاریابی، مدیریت کسب و کار، و رهبری برگزار می‌کند. علاوه بر این او مدیرعامل یک شرکت بزرگ در کانادا است که در زمینه خدمات مشاوره به مدیران، کار آفرینان، سرمایه‌گذاران و کسب و کارهای مختلف فعالیت می‌کند.

با کریستینا استاین آشنا شویم:

دکتر کریستینا استاین (Christina Stein, Ph.D) سخنران، نویسنده و روان‌درمانگری است که در حوزه برقراری تعادل میان کار و زندگی و توانمندسازی زنان فعالیت می‌کند. او با افراد و زوج‌های بسیاری کار می‌کند و کارگاه‌های متعددی در زمینه رسیدن به اهداف و علایقشان برگزار می‌کند. استاین از تجربه‌هایش به عنوان یک زوج‌درمان‌گر، مشاور خانواده و مربی زندگی برای کمک موثر به مراجعانش استفاده می‌کند.

در بخشی از کتاب اون رو باور کن تا بدستش بیاریمی‌خوانیم:

بجای سرزنش دیگران، مسئولیت را به عهده بگیرید.

پادزهر هر دو احساس‌های منفی سرزنش کردن و عصبانیت، بسیار ساده و اثربخش است و تقریباً چشمگیر. کسانی که برای سال‌ها منفی، عصبانی و ناراحت بوده‌اند می‌توانند احساسات منفی‌شان را تقریباً بطور لحظه‌ای با یک روش ساده اما قدرتمند تخلیه کنند.

ریشه احساس منفی بطور کلی در سرزنش و عصبانیت است و این بدان معناست که شخصی کاری انجام داده تا شما را عصبانی یا ناراحت نماید و یا اینکه کاری انجام نداده تا به همین دلیلِ انجام ندادن آن کار، شما را عصبانی یا ناراحت نماید. از آنجا که احساس منفی از سرزنش و عصبانیت سرچشمه ‌می‌گیرد پاسخ، ساده است: بجای سرزنش‌کردن، مسئولیت موقعیت مزبور را بپذیرید.

وقتی که مسئولیت کامل موقعیت را برای هر آنچه که رخ داده‌است بپذیرید احساسات منفی شما متوقف می‌شوند درست مانند کوبیدن پا بر روی ترمز. غیرممکن است فردی مسئولیت موقعیتی را بپذیرد و همزمان با آن از بابت موقعیت مزبور عصبانی یا ناراحت باشد. پذیرش مسئولیت، تمامی حالت منفی‌ بودنی را که بهمراه آن موقعیت یا شخص وجود دارد از بین می‌برد.

«من مسئولم!»

شما مسئولیت را چگونه می‌پذیرید؟ ساده است: این دو کلمه را بگویید: «من مسئولم!»

هر وقت به هر دلیل از چیزی عصبانی یا ناراحت بودید بیدرنگ، بارها و بارها به خود بگویید، «من مسئولم!» تا احساس منفی از بین برود.

این یک کشف حیرت‌انگیز است که در زندگیِ هر کسی که آن را عملاً انجام دهد تغییر کلی ایجاد می‌کند. ذهن شما هر بار می‌تواند فقط یک فکر - مثبت یا منفی - را در خود نگهدارد. ذهن می‌تواند یا یک احساس مثبت مسئولیت شخصی و یا یک احساس منفی از هر نوع را نگهدارد.

نکته جالب ‌توجه این است که همیشه انتخاب با شماست. در جهان، تنها چیزی که شما می‌توانید آن را کنترل کنید محتویات ذهن خودآگاه شماست. اگر انتخابتان این باشد که بجای فکر منفی که شما را ناشاد می‌سازد فکر «من مسئولم!» را حفظ کنید حتی گاهی در عرض چند ثانیه، مثبت، خوش‌بین و آرام خواهید شد.

 ۲۷۰ صفحه، ۵۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-969310-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه: از طرز تفکر افراد موفق پیروی کنید
فصل اول: چرا مردم دچار روزمرّگی می‌شوند؟
فصل دوم: چه چیزی جلوی موفقیت شما را می‌گیرد
فصل سوم: بگذارید گذشته پی کارش برود
فصل چهارم: طرز تفکر خود را تغییر دهید تا زندگیتان کاملاً تغییر کند
فصل پنجم: استاد ایجاد تغییر شوید
فصل ششم: استاد ایجاد تغییر شوید
فصل هفتم: باهاش بگذرون!
نتیجه‌گیری: هفت حقیقت راجع به شما

راهنمای دانلود کتاب اون رو باور کن تا بدستش بیاری

برای دانلود کتاب اون رو باور کن تا بدستش بیاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اون رو باور کن تا بدستش بیاری

نظرات کتاب اون رو باور کن تا بدستش بیاری

مهناز م
۱۳۹۹/۸/۲۸
کتاب‌های برایان عالی هستن،
توی هر مشکل و مسئله‌ای درس ارزشمندی وجود داره اگه دیدگاهمون رو تغییر بدیم زندگی رو بهتر میبینیم
بعضی‌ها انقدر درگیر رنج و درد مشکلات میشن که اون درس و هدیه‌ای که خدا براشون نهفته رو نمیبینن و از دست میدن
مشاهد همه نظرات (۱)