دانلود کتاب ایستگاه علوم (ششم ابتدایی)

  • از: گیتی شفیعی
  • ناشر: انتشارات آرمان رشد
  • ۱۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ایستگاه علوم (ششم ابتدایی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ایستگاه علوم (ششم ابتدایی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ایستگاه علوم (ششم ابتدایی)

فراگیری علوم​تجربی به دانش​آموزان کمک می‌کند تا روش​های شناخت دنیای اطراف خود را بهبود بخشند. به همین دلیل، آن​ها باید مفاهیمی را فراگیرند و از آموخته​های جدید و آموخته​های قبلی خود و تجارب دیگران استفاده کرده و آن​ها را به هم مرتبط سازند و به حل مسائل پیرامون خود بپردازند و از طریق انجام فعالیت​های علمی در درس علوم مهارت‌ها و نگرش‌های لازم را کسب نمایند.

در کتاب ایستگاه علوم تلاش شده است مجموعه‌ای از سؤال‌های کتاب درسی علوم پایه‌ی ششم به صورت‌های مختلف جمع​آوری شود تا دانش آموزان عزیز بهتر بتوانند مطالعات خود را مورد ارزشیابی قرار دهند و با انواع سؤال‌های تشریحی به صورت کوتاه​پاسخ، بلند​پاسخ، صحیح و غلط، جای ​خالی، چها​ر گزینه‌ای و ... آشنا شوند.

 ۷۰ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7633-1 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

زنگ علوم
سرگذشت دفتر من
کارخانه‌ی کاغذسازی
سفر به اعماق زمین
زمین پویا
ورزش و نیرو (1)
ورزش و نیرو (2)
می‌خواهم بسازم و سفر انرژی
خیلی کوچک، خیلی بزرگ
شگفتی‌های برگ
جنگل برای کیست؟
سالم بمانیم
از گذشته تا آینده

راهنمای دانلود کتاب ایستگاه علوم (ششم ابتدایی)

برای دانلود کتاب ایستگاه علوم (ششم ابتدایی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ایستگاه علوم (ششم ابتدایی)

نظرات کتاب ایستگاه علوم (ششم ابتدایی)

فرید یوسفی
۱۳۹۶/۱۱/۲۵
کتاب خوبی است اما می‌توانست خیلی بهتر باشد در صورتی که به سه هدف اساسی علوم تجربی ابتدایی یعنی مفاهیم مهارت و نگرش به یک اندازه توجه می‌شد در حالی که در کتاب فقط اهداف سطوح شناختی و بیشتر مفاهیم در کتاب مورد توجه قرار گرفته است
صدرا هنروز
۱۴۰۰/۱/۳۱
قبل از اینکه کتاب را ببینم ستاره دادم اشتباه بود حداقل باید جواب سوالها را با تشریح آن قرار میداد و یکم اول درس را اول توضیح میداد بعد سوال طراحی میکرد به نظر من اصلا مفید نبود
محمد رضا نیک نژاد
۱۳۹۹/۸/۲۵
ببخشید این کتاب جواب سوال‌های خود را ندارد
مشاهد همه نظرات (۷)