دانلود کتاب این نیز نمی‌گذرد


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب این نیز نمی‌گذرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب این نیز نمی‌گذرد

کتاب این نیز نمی‌گذرد نوشته‌ی سید ابوالقاسم عابدی، داستان زندگی مردی را به تصویر می‌کشد که به خاطر شرکت در مراسم ختم یکی از بستگانش، به روستای پدری‌اش سفر می‌کند، اما در آنجا با اتفاقات عجیبی مواجه می‌شود.

کتاب این نیز نمی‌گذرد مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای علاقه‌مندان به داستان‌های اجتماعی ایرانی، اثری خواندنی و جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب این نیز نمی‌گذرد می‌خوانیم:

یه روزهایی از همون اول صبح پیداست می‌خواد بد تا کنه. هرچی با خودم تمام عمر کلنجار رفتم که بدی این مواقع فقط درون تو وجود داره و بتونی دنیا رو خوب ببینی حله اما کافیه همین روزهایی که می‌گم برسه تا حداقل سه روز بگذره تا یکم باز شدن دلت رو ببینی. دلت میخواد سر به تن کسی نباشه. دلت میخواد یکی دهن باز کنه تا مثل رستم پرتش کنی از دره پایین و دوباره بیاریش بالا با سنگ خرد و خمیرش کنی. برعکس نه‌ها، چون اگه اول بزنیش یهو گیج میشه نمی‌فهمه قراره بیوفته پایین حیفه.

یک ماهی از دیدار اون شبمون نگذشته بود که اسداله دستش رو با داس برید و مثل بچه‌ها ناله می‌کرد، لاله دلش گرفته بود و به حرف زدن با من نیاز داشت، کدخدا شور تو سرش بود که چرا اسداله وقت آسیاب گندم‌ها رو خونی کرده کلی آرد رو باید بریزه دور، آ کرامت گیر داده بود بیا بریم دشت باهات کار دارم، آ لطف اله می‌گفت زن شهری واسه صیغه سراغ نداری؟ عبداله اومده بود می‌گفت: عینکت رو می‌دی عصر برات بیارم؟...

خلاصه هرکسی به نوعی روی اعصاب ما راه می‌رفت و خسته هم نمی‌شد. نمی‌شد از دست هیچکدوم هم در رفت، تازه بدترینش عبداله بود که اون دور ایستاده بود و به قول خودش کاری به کارم هم نداشت و می‌گفت هییییچ عجله‌ای ندارم آقا محمد. بنده خدا می‌خواست بره جلوی مدرسه دخترونه از ترس اینکه به همه چشمک بزنه عینک رو می‌خواست. لازم می‌شد در میاورد چشاش خود به خود چشمک می‌زد.

 ۹۴ صفحه، ۹۰۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-734356-4 

چاپ ۱۳۹۹: ۶۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب این نیز نمی‌گذرد

برای دانلود کتاب این نیز نمی‌گذرد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  این نیز نمی‌گذرد

نظرات کتاب این نیز نمی‌گذرد

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.