دانلود کتاب بازار جهانی و کاربرد نانوکامپوزیت‌ها در صنعت انرژی

  • از: هایتک مانیتور
  • ناشر: هایتک مانیتور
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بازار جهانی و کاربرد نانوکامپوزیت‌ها در صنعت انرژی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب بازار جهانی و کاربرد نانوکامپوزیت‌ها در صنعت انرژی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بازار جهانی و کاربرد نانوکامپوزیت‌ها در صنعت انرژی

گزارش حاضر براساس مطالعات انجام شده توسط موسسه BCC Research بر روی بازار جهانی و کاربرد نانوکامپوزیت‌ها در صنعت انرژی، تهیه شده است. در این گزارش مطالعه‌ای بر انواع نانو کامپوزیت‌ها انجام شده است و بررسی بر روی حوزه کاربرد، ساختار صنعت و بازار مصرف آن‌ها ارائه شده است.

مخاطبان اصلی این گزارش مدیران و سرمایه گذاران فعال در حوزه نانوکامپوزیت و نانو مواد هستند که نیازمند چشم‌اندازی از بازار نانوکامپوزیت‌ها در سال‌های آتی می‌باشند.

در کاربردهای مهندسی، اغلب به تلفیق خواص مواد نیاز است اما، امکان استفاده از یک نوع ماده که همه خواص مورد نظر را فراهم نماید، وجود ندارد. از آن‌جا که نمی‌توان ماده‌ای یافت که تمامی خواص مورد نیاز را دارا باشد، باید به دنبال چاره‌ای دیگر بود.

در سال‌های گذشته دانشمندان برای حل این مشکل به موادی دست یافته‌اند که، کامپوزیت نام‌گذاری شده‌اند. کامپوزیت‌ها موادی چند جزئی هستند که خواص آن‌ها در مجموع از هرکدام از اجزا بهتر است، ضمن آن‌که اجزای مختلف، کارایی یکدیگر را بهبود می‌بخشند.

در طی سال‌های اخیر و با پیشرفت تکنولوژی، نانو کامپوزیت‌ها نیز به صنایع ورود پیدا نموده‌اند. پیش‌بینی بازار فناوری‌های نوپا مانند نانوکامپوزیت‌ها، در حالی که توان بالقوه تجاری آن‌ها کاملاً روشن نیست، امری دشوار است. اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که: مصرف جهانی نانوکامپوزیت‌ها به سرعت در حال افزایش است.

 ۵۱ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۸۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

فصل اول: مقدمه
فصل دوم: خلاصه مدیریتی
فصل سوم:مروری بر نانو کامپوزیت‌ها
فصل چهارم: تحلیل پتنت
فصل پنجم: بازار جهانی نانو کامپوزیت‌ها
فصل ششم: صنعت نانو کامپوزیت
فصل هفتم: فهرست فروشندگان
فصل هشتم: فعالان ایران
مراجع

راهنمای دانلود کتاب بازار جهانی و کاربرد نانوکامپوزیت‌ها در صنعت انرژی

برای دانلود کتاب بازار جهانی و کاربرد نانوکامپوزیت‌ها در صنعت انرژی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بازار جهانی و کاربرد نانوکامپوزیت‌ها در صنعت انرژی
sin sad
۱۳۹۶/۸/۲۵
عالیه ممنون کتابراه
در رابطه با نانو تکنولوژی بیشتر کتاب بگذارید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)