دانلود کتاب باورهای ثروت ساز - جلد دوم

  • از: ندا خیرمند
  • ناشر: نشر مانیان
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب باورهای ثروت ساز - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب باورهای ثروت ساز - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب باورهای ثروت ساز - جلد دوم

ندا خیرمند در کتاب باورهای ثروت ساز - جلد دوم، راهکارها دیگری را ارائه می‌کند تا شما بتوانید باورهای غلط خود را بشناسید و با تغییر آن‌ها زندگیتان را از لحاظ مالی متحول کنید و ثروتمند شوید.

درباره‌ی کتاب باورهای ثروت ساز - جلد دوم:

کتاب حاضر به شما کمک می‌کند تا با بالا بردن شناخت و آگاهی خود، زندگیتان را به دست بگیرید و آن را به درستی تغییر دهید. ندا خیرمند در این کتاب سه جلدی 118 باور محدود کننده‌ی ثروت را مورد بررسی قرار می‌دهد. همچنین با آوردن تمریناتی به شما کمک می‌کند تا یک زندگی پر از ثروت را تجربه نمایید و با انجام آن‌ها متوجه می‌شوید که چرا تا به الان به پول زیاد دست پیدا نکرده‌اید.

مطمئن باشید اگر در مسیر جذب ثروت نبودید تحت هیچ شرایطی خواندن این کتاب را انتخاب نمی‌کردید. پس تنها به مدت سه ماه نسبت به تمارین و راهکارهای آن متعهد باشید و نتایج شگفت‌آور آن را مشاهده کنید. فقط در این مسیر مراقب علف‌های هرز باشید تا روی باورها و افکارتان تأثیر منفی نگذارند. اگر این کتاب را مطالعه نمایید و باورهای خود را بشناسید و آن‌ها را تغییر دهید بدون شک زندگی شما متحول خواهد شد.

برای اینکه بتوانید از این کتاب به بهترین نحو استفاده کنید و برای شما بیشترین نتیجه را داشته باشد نیاز است تا یک سری کارها را انجام دهید. یک پرسشنامه قرار داده شده که در واقع تست شناسایی باورهای قدرتمندکننده و باورهای محدودکننده شما در مورد ثروت است. لطفاً این تست را به همان صورتی که توضیح داده شده است انجام دهید.

در این کتاب باورهای محدودکننده‌ی ثروت بررسی خواهد شد. همچنین تمرین‌هایی آورده‌ شده که بتوانید با انجام آن‌ها زندگی پر از ثروت را تجربه کنید و با این تمرین‌ها متوجه خواهید شد که چرا تابه‌حال با همه کار و تلاشی که ‌کرده‌اید پول و ثروت وارد زندگی‌تان نشده است.

نکوداشت‌های کتاب باورهای ثروت ساز - جلد دوم:

- تبریک ویژه به خانم خیرمند بابت نوشتن این کتاب بی‌نظیر. اعتقاد بابک بهمن خواه این است که انسان‌ها نان بازوی خود را نمی‌خورند بلکه نان باورهای خود را می‌خورند. دقیقاً جایگاهی که الآن شما دارید به خاطر باورها و افکار ۵ سال پیش شما بوده است و اگر می‌خواهید 5 سال دیگر حالتان خیلی بهتر باشد باید باورهای بهتری را در خود ایجاد کنید. کتاب باورهای ثروت‌ساز به شما کمک می‌کند تا مدل باورهای خود را تغییر دهید. (بابک بهمن خواه، مدرس مهارت‌های زندگی)

- اگر بگوییم همه‌چیز باور است و بدون باور همه‌چیز هیچ است سخن به اغراق نگفته‌ایم. در این میان باورهای پول‌ساز ریشه و پایه تمام تغییرات مالی محسوب می‌شود، هرچند هستند تاجران بی‌شماری که علت ورشکستگی خود را در این باورها جستجو نمی‌کنند و سعی در توجیه نمودن خود در دیگر جنبه‌های کسب‌وکارشان را دارند. اما گذر زمان و اعتقاد انسان‌ها به آموزش رفته‌رفته اهمیت باورهای پول‌ساز را بیشتر از پیش نمایان می‌کند. کتابی که در دست دارید شما را پولدار نمی‌کند اما ایمان دارم پول‌سازتان می‌کند. (احمد نوری، مدرس و مشاور افزایش عملکرد شخصی و شغلی)

کتاب باورهای ثروت ساز - جلد دوم برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن این کتاب به افرادی که می‌خواهند با شناخت و تغییر باورهای غلط خود به ثروت و درآمد بالاتری دست پیدا کنند، به شدت توصیه می‌شود.

جملات برگزیده‌ی کتاب باورهای ثروت ساز - جلد دوم:

- هر چه به آن فکر کنید در آینده شما پدیدار خواهد شد پس برای تغییر آینده‌تان از تغییر ذهنتان شروع کنید. (وین دایر)
- تنها کسانی سزاوار درک آزادی و زندگانی هستند که بدانند چگونه هر روز بر مشکلات زندگانی و آزادی غلبه کرده و آزادی و زندگانی نوینی را به چنگ آورند. (گوته)
- افراد موفق کارهایی انجام می‌دهند که افراد ناموفق دوست ندارند انجام دهند. آرزو نکنید ای‌کاش آسان‌تر شود، آرزو کنید ای‌کاش من بهتر شوم. (جیم ران)
- در جهان هر چیز چیزی جذب کرد گرم گرمی را کشید و سرد سرد (مولانا)

در بخشی از کتاب باورهای ثروت ساز - جلد دوم می‌خوانیم:

بارها با خودتان بگویید: «من بی‌نهایت توانایی دارم بی‌نهایت موقعیت پول‌ساز برای من وجود دارد بی‌نهایت شغل‌هایی هست که می‌تواند برای من ثروت بیافریند.»

خیلی از مواقع از نظر مالی دست ما بسته است، به خاطر اینکه کسانی در اطراف ما هستند که مثل خود ما هستند و درآمد پایینی دارند و ما فکر می‌کنیم همه افراد جامعه همین‌طور هستند. درصورتی‌که باید این باور را بسازید که افراد بسیار زیادی وجود دارند که برای توانایی‌های شما هزینه‌های بالایی پرداخت می‌کنند.

معلم‌هایی در رشته‌های هنری هستند که درآمدشان ماهیانه بالای 50 میلیون تومان است، زیرا افرادی وجود دارند که می‌خواهند خط خوبی داشته باشند و بابت آن چند میلیون تومان هزینه می‌کنند. به نظر شما این افراد همه‌ی معلم‌های هنری را جذب می‌کنند؟ خیر، آن‌ها تنها مربیانی را جذب می‌کنند که برای توانمندی‌های خودشان ارزش قائل‌اند و باور دارند ثروتمندانی هستند که برای هنر آن‌ها پول زیادی پرداخت می‌کنند و این را باور کرده‌اند تا افراد ثروتمند را جذب ‌کنند.

اگر درآمد فعلی شما پایین است، در هر شغلی هستید، فقط و فقط به این دلیل است که باور دارید «برای این کار و شغل و مهارتی که دارید دیگران پول بیشتری نمی‌دهند و کار شما بیشتر از این ارزش ندارد و این آخر خط است».

برای تغییر این باور، باید افرادی را پیدا کنید که با شغل‌های معمولی درآمدهای بالایی دارند و وقتی آن‌ها را پیدا کردید به این مطلب ایمان می‌آورید و به‌جای اینکه بگویید کار من ارزشی ندارد و همه آن را بلدند، خواهید گفت کار من ارزشمند است و بیشتر به فکر مهم شمردن کار خود خواهید بود.

با یادگیری بیشتر، با مطالعه و کسب تجربه بیشتر، هرروز این باور را قوی‌تر ‌کنید که افرادی که برای کار من و خدمات من پول بیشتری پرداخت کنند هرروز بیشتر و بیشتر می‌شوند و می‌بینید به‌تدریج این افراد وارد زندگی‌تان شده و پول بیشتری پرداخت می‌کنند.

 ۱۱۶ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-7321-36-4 

چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۵۹۰۰۰ ت - 17.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

تقدیرها از کتاب «باورهای ثروت‌ساز»
سخنی با مخاطبان
پیشگفتار
مقدمه
تست هوش شناسایی باورهای بنیادین در مورد ثروت
فصل اول
بخشش و حس خوب
فصل اول | بخشش و حس خوب
باور بیست و هشتم: بخشش
باور بیست و نهم: حس بد
باور سی‌ام: یافتن پول
باور سی و یکم: انباری
تمرینات فصل اول
فصل دوم | سرمایه‌گذاری
باور سی و دوم: کارمند خوب
باور سی و سوم: سرمایه‌گذاری
باور سی و چهارم: دستمزد عالی
تمرینات فصل دوم
فصل سوم
فرصت‌ها
فصل سوم | فرصت‌ها
باور سی و پنجم: فرصت‌های کم
باور سی‌ و ششم: لیاقت ثروت
باور سی و هفتم: تخصص
باور سی‌ و هشتم: خلاقیت
تمرینات فصل سوم
فصل چهارم
من با دیگران
فصل چهارم | من با دیگران
باور سی و نهم: کبوتر با کبوتر، باز با باز
باور چهلم: تعریف از خود
باور چهل و یکم: تحسین دیگران
باور چهل و دوم: تبلیغ محصول
باور چهل و سوم: احترام و ثروت
باور چهل و چهارم: نظر دیگران
باور چهل و پنجم: تحقیر و اعتمادبه‌نفس
باور چهلم و ششم: صحبت کردن در جمع
تمرینات فصل چهارم
گناه و غضب الهی
فصل پنجم | گناه و غضب الهی
باور چهل و هفتم: احساس گناه
باور چهل و هشتم: غضب الهی
تمرینات فصل پنجم
فصل ششم
پس‌انداز
فصل ششم | پس‌انداز
باور چهل و نهم: پس‌انداز
باور پنجاهم: کیف پول
باور پنجاه و یکم: آدم خاص
باور پنجاه دوم: بدشانسی
باور پنجاه و سوم: نفر اول
باور پنجاه و چهارم: درخواست دیگران
باور پنجاه و پنجم: ثروتمند بد
تمرینات فصل ششم
فصل هفتم
قله موفقیت
فصل هفتم | قله موفقیت
تجسم قله موفقیت
ثبت پیشرفت
پاداش پیشرفت
تصاویر و جملات الهام‌بخش
تمرینات فصل هفتم
فهرست منابع
ارتباط با نویسنده

راهنمای دانلود کتاب باورهای ثروت ساز - جلد دوم

برای دانلود کتاب باورهای ثروت ساز - جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  باورهای ثروت ساز - جلد دوم

نظرات کتاب باورهای ثروت ساز - جلد دوم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.