دانلود کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ

کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ اثر رفیق شامی روایت بره‌ای باهوش و کنجکاو به نام هیلو است که توانایی تقلید صدای حیوانات دیگر را دارد. همین توانایی باعث می‌شود که وسوسه شود در پوست گرگی مرده برود و گوسفندان را بترساند.

به این ترتیب او سر از گله گرگ‌ها در می‌آورد و درگیر عملی ناخواسته و غیرمنتظره می‌شود. گرگ‌ها از هیلو، که می‌تواند صدای گوسفندان را تقلید کند، می‌خواهند که در شکار گوسفندان آن‌ها را همراهی کند.

گرچه کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ (A sheep is wolf skin) به طور اختصاصی برای گروه سنی کودک و نوجوان نوشته نشده، اما در اجرای اثر لحنی انتخاب شده که این گروه سنی نیز دریافتی متناسب با سن و سال فرد داشته باشند و از سوی دیگر این امکان برای مخاطب بزرگسال هم فراهم باشد تا با لایه‌های عمیق اثر که مورد نظر نویسنده بوده است ارتباط برقرار کنند. در واقع این کتاب صوتی، داستانی عبرت انگیز از وسوسه‌ی رفتن در جلد دیگری است.

رفیق شامی (Rafik Schami) با نام اصلی سهیل فاضل، نویسنده، داستان‌گو و منتقد سوری-آلمانی است. رفیق شامی، در سال ۲۰۱۱ آخرین کتاب خود را با نام «زنی که همسرش را در بازار کهنه‌فروشان فروخت» منتشر کرد. او در این کتاب داستان دوران کودکی خود را که در دمشق می‌گذرد، بازگو کرده‌ است.

در قسمتی از کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ می‌شنویم:

گرگ‌های دیگر هم بیدار شدند. گرگ پیر جای هیلو را نشان‌اش داد و گفت: اینجا می‌خوابی. بی‌اجازه من هم قدم از قدم بر نمی‌داری. هیلو سرش را پایین انداخت و روی زمین دراز کشید. جوان‌ترین گرگ بلند گفت: من فکر می‌کنم یه چیزیش می‌شه...

 ۴۶ دقیقه، ۴۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۶ دقیقه
بره‌ای در پوست گرگ - بخش اول
۲۰ دقیقه
بره‌ای در پوست گرگ - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ

برای دانلود کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بره‌ای در پوست گرگ
Yunes qanoni
۱۳۹۷/۸/۲۷
تشکر
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)