دانلود کتاب بلوتوث (داستانی کوچک برای کودکان سرطانی)


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب بلوتوث (داستانی کوچک برای کودکان سرطانی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بلوتوث (داستانی کوچک برای کودکان سرطانی)

سایر بچه‌ها، راهی خانه شد. ماهان هر وقت تنها می‌شد تمام خاطرات گذشته‌اش را مرور می‌کرد و از ناکامی‌‌های زندگی‌اش دلتنگ می‌شد. او واقعا نمی‌خواست که تلخی‌های زندگی‌اش را برای دیگران تعریف کند. آدم تو داری بود و چیزهایی که بقیه از او می‌دانستند تنها بخشی از قصه‌ی زندگی‌اش بود.

ماهان مهندس کامپیوتر بود و در یک شرکت خصوصی کار می‌کرد. معمولا سرش تو کار خودش بود و کمتر اهل خوش و بش با دیگران بود. خانواده‌اش اهل آباده بودند و همانجا زندگی می‌کردند. او که برای تحصیل در دانشگاه به تهران آمده بود، پس از اتمام درس و سربازی در تهران ماندگار شده بود و با یکی از همکلاسی‌هایش ازدواج کرده بود که حاصل این ازدواج دختری هفت ساله به نام «ماهور» بود. اما ماهور از شش ماه پیش به خاطر بیماری در بیمارستان بستری شده بود و حالا دیگر در کنار خانواده کوچکش نبود.

در ابتدا پزشکان درباره بیماری ماهور اختلاف نظر داشتند تا اینکه با تست‌ها و آزمایش‌های بیشتر متوجه شدند که ماهور سرطان خون دارد.

...

 ۴۸ صفحه، ۴۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-2510-32-0 

چاپ ۱۳۸۷: ۸۵۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب بلوتوث (داستانی کوچک برای کودکان سرطانی)

برای دانلود کتاب بلوتوث (داستانی کوچک برای کودکان سرطانی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بلوتوث (داستانی کوچک برای کودکان سرطانی)
مژگان گیل
۱۳۹۵/۱۲/۱۴
خیلى دردناکه بیمارى... چه برسه به سرطان... متن زیبایى بود... کاش ته همه ماجراها همینطور خوش باشه... خدایا تمام بچه‌ها رو از طوفان بیمارى به ساحل امن سلامتى برسون... آمین
حسین سلیمانی
۱۳۹۶/۱۰/۱۴
عالی
مختصر و مفید بود
رضا زمانی راد
۱۳۹۶/۹/۱۳
این داستان برای من خیلی جذاب بود. از کمک‌ها و امداد غیبی که ناگهانی دل خیلی‌ها را شاد می‌کرد و به آن‌ها امید ادامه‌ی زندگی می‌داد داستان را هر لحظه جذاب تر می‌کرد. به هر خوشحالم که وقتم صرف خواندن این داستان کردم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶۱)