دانلود کتاب بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم

کتاب بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم نوشته‌ی معین فرد، رمانی جذاب و هیجان‌انگیز است که در آن قهرمان داستان دیگر هویت خود را یافته اما همچنان با مشکلات و دشمنان بسیاری درگیر است. مجموعه‌ی سقوط مرگبار در زمانه‌ای رخ می‌دهد که تمدن‌های انسانی از بین رفته‌اند.

درباره‌ی کتاب بمب خیس:

این رمان جلد دوم مجموعه‌ی سقوط مرگبار به شمار می‌آید و اتفاقات آن پس از ماجراهای کتاب باران سیاه رخ می‌دهد. زایراس شخصیت اصلی داستان پس از پیدا کردن هویت خود و به دست آوردن جعبه‌ی سیاه به ارباب کروم‌ها (موجوداتی زنده از جنس ربات) تبدیل می‌شود‌. او در بالاترین جایگاه کروم‌ها به نوکر کرادن هم تبدیل می‌شود. کروم‌ها تصمیم دارند با این حیله و قرار گرقتن زایراس در جایگاه ارباب کروم ها از ارباب اصلی‌شان یعنی کرادن که در یک بدن آهنی با زایراس به زندگی ادامه می‌دهد حفاظت کنند. این ایده با شکست رو‌به‌رو می‌شود و زایرس به همه چیز پشت می‌کند و سر به بیابان می‌گذارد. او در کتاب بمب خیس که جلد دوم مجموعه‌ی خواندنی سقوط مرگبار است تلاش می‌کند راهی بیابد تا از دیوار رادیواکتیوی بگذرد و به دنبال ناشناخته‌ی خود برود. او در این ماجراجویی بزرگ به حقایق نهان بسیاری دست پیدا می‌کند، قبیله‌های بزرگی قصد دارند از دیوار عبور نمایند و دنیا را به آتش بکشند.

مجموعه‌ی سقوط مرگبار:

معین فرد در این مجموعه‌ی جذاب و هیجان‌انگیز ماجراجویی‌های مردی به نام زایراس در آینده‌ای نامشخص را به تصویر می‌کشد. مجموعه‌ی سقوط مرگبار یکی از بهترین آثار در ژانر علمی - تخیلی و ادبیات پسارستاخیزی به شمار می‌آید و قدرت خیال نویسنده‌ی آن نیز بسیار ستودنی و خیره‌کننده است.

کتاب بمب خیس مناسب چه کسانی است؟

اگر به رمان‌های علمی - تخیلی علاقه دارید، این کتاب بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود.

در بخشی از کتاب بمب خیس می‌خوانیم:

گیج و منگ چشمانم را باز می‌کنم. کانتینر هم‌چنان تکان می‌خورد. وحشت‌زده به گوشه‌ی کانتینر پناه می‌برم و به در زل می‌زنم. چیزی روی سقف کانتینر راه می‌رود. بی‌حرکت گوشه می‌مانم و به سقف نگاه می‌کنم. بعد از مدت کوتاهی صدا آرام می‌گیرد و صاحب صدا روی سقف می‌نشیند. آن‌قدر منتظر می‌مانم تا قلبم آرام گیرد. نمی‌دانم وقتی نیمی از مغزم سالم مانده و بقیه اعضای بدنم آهنی‌ست، چرا حس می‌کنم درون سینه‌ام یک قلب واقعی دارم.

مدت طولانی می‌گذرد، هیولا هیچ حرکتی نمی‌کند. با این که کاملا آرام شده‌ام ولی نمی‌توانم هیچ تکانی بخورم. با هر برخورد دانه‌ی ماسه به کانتینر، سرم به سمت صدا می‌چرخد. آن‌قدر وحشت‌زده از خواب بیدار شده‌ام که هنوز سرم درد می‌کند و حس می‌کنم در محاصره هیولاها قرار گرفته‌ام.

تصورم این است که اگر در را باز کنم، هزاران هیولا به داخل هجوم می‌آورند. بی‌حرکت در همان نقطه می‌نشینم و به گذر ثانیه‌ها فکر می‌کنم تا شاید آن هیولا از این‌جا برود اما هم‌چنان دقیقه‌ها می‌گذرند و هیچ اتفاقی نمی‌افتد. کاش کسی به کمکم می‌آمد. ناگهان به یاد گراگس می‌افتم. از دیشب هنوز از او خبری ندارم. بی‌درنگ او را فرامی‌خوانم. مدتی طول می‌کشد سپس صدایش در ذهنم جاری می‌شود: «ارباب من در موقعیت شما درست بالای کانتینر قرار دارم.»

 ۶۳۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-285-347-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۶۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۴۹۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

1. سَرگَردان
2. آژیر خاموش
3. پرسه در شب
4. دنیای دیگر
5. بی‌صورت
6. برج فلزی
7. مسافر سرما
8. جغدها
9. تونل‌ها
10. سیگار
11. سایه
12. پرده سیاه
13. گالری
14. لوله
15. چشم‌های تاریک
16. دوراهی
17. شفق
18. ملاقات
19. ماسه‌ها
20. مرگ خاموش
21. آسمان شیشه‌ای
22. رویای واقعی
23. نیم‌قرن
24. برش
25. پنج دهه
26. تَرَک
27. صفر
28. ستاره‌ها
29. شبح
30. زندگی جدید
31. هاله
32. ابرهای سیاه
33. جواهر سبز
34. بمب خیس
35. آژیر

راهنمای دانلود کتاب بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم

برای دانلود کتاب بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم

نظرات کتاب بمب خیس - سقوط مرگبار - جلد دوم

Haji Khan
۱۳۹۹/۱۲/۳۰
توی داستان سعی شده یک سری دیدگاه‌های مادی گرایانه رو مطرح کند و این که بیس اصلی دائر مدار بر فرضیه های (منظورم چیزیایی هستش که به اثبات نرسیده یا حتی به حد نظریه هم نزدیک نشده) زیادی هستش و از رسالت خودش جداش کرده تا حدود زیادی.
جایی که داره جهان بینی میکنه مثلا، خیلی کوته بینانه مطرح میکنه و به
ایشون قواعد علل و معلولات متمسک میشود ولی حق این قاعده رو اونجوری که هست اداء نمیکنند. و شنونده رو درون تسلسل رها میکند. در کل نویسنده برای جذب بیشتر از قواعد فلسفی ناقص بهره میبره و این نقصان‌ها ذهن شخصی که مطلع نیست رو درگیر خودش میکنه.
درضمن ذهن نویسنده خیلی باز بوده و تونسته دنیایی رو راحت خلق و به ذهن خواننده بشونه و کارش بسیار عالی بوده. در جلد اول کتاب صوتی بسیار این مساله دیده میشه.
منیر تیموری
۱۴۰۰/۱/۲۱
اسسسستتتاددداین چه وضعشه اخه من بادوتابچه صبح تاشب وقت نمیکنم کتاب بخونم شبها بعدخوابیدن بچه‌ها شروع به کتاب خوندن میکنم وایییییی نمیدونین اینقدراین کتاب عالیییییی وبی نقص هستش تا ساعت چند میخونم بی نظیر وعالی بود وایییی من شدیدا منتظرجلدبعدی هستم فقط استاد لطفا بگین تا کی منتظربمونیم لطفاجلدبعدی و رو زود به مابرسونین من به شخصه کسایی که کتاب تخیلی دوست دارن من به شدت این کتاب تصیه میکنم🌹🌹🌹🌹🌹
مریم آزادی
۱۴۰۰/۱/۲۶
سلام و خسته نباشید به آقای معین فرد. من دیشب ساعت ۱۱ شب جلد اول رو تمام کردم عاااالی بود. خوشحال شدم بابت خوندن کتابی که فراتر از موضوعات تکراری امروزی بود بهتون تبریک میگم الان ۵ و نیم صبح و جلد دوم رو دان کردم که بخونم براتون آرزوی موفقیت میکنم.
امیدوارم بتونم درک درستی از نوشته هاتون داشته باشم.
مشاهد همه نظرات (۲۱)