دانلود کتاب به سوی آرامش


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب به سوی آرامش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب به سوی آرامش

کتاب به سوی آرامش نوشتۀ اعظم مرادزاده، با بهره‌گیری از مفاهیم قانون جذب به شما کمک می‌کند تا در زندگی خود به آرامش دست پیدا کنید و با خوش‌بینی و امید به زندگی بنگرید و به موفقیت‌های بی‌شماری دست پیدا کنید.

درباره‌ی کتاب به سوی آرامش:

به هرچیزی که عشق بورزید به‌طرف شما جذب می‌شود. وقتی غذایی را دوست دارید و با احساس خوب و اشتیاق آن غذا را درست می‌کنید و یا به سمت آن غذا می‌روید، آن را جذب می‌کنید؛ ولی اگر بی‌تفاوت باشید و برای شما همۀ غذاها یکسان باشد، چیزی را به سمت خود جذب نمی‌کنید.

این قانون در شغل، ورزش، خانه، لباس، خودرو، تحصیلات، در زمینۀ هنر، شعر و... هم همین‌طور است. پس به هر چیزی که با عشق و اشتیاق به سمتش بروید و به آن فکر کنید و احساس خوب داشته باشید آن را جذب می‌کنید. این قانون برای همه عمل می‌کند.

اگر ارتعاشات مثبت از خود برای هر زمینه‌ای بفرستید، همان ارتعاشات به خود شما بازمی‌گردد. ارتعاشات را با حس و افکار خودتان می‌فرستید. زندگی خودتان را با ارتعاشات خودتان ساخته‌اید. زندگی شما چه خوب و چه بد، نتیجۀ احساس و اندیشه‌های خودتان است. اشتباهات زندگی خود را گردن دیگران نیندازید. همه را خودتان به وجود آورده‌اید.

بعضی مواقع از چیزی خوشتان می‌آید و می‌گویید قیمت آن زیاد و گران است و من نمی‌توانم آن را بخرم. با این کار ارتعاش منفی می‌فرستید. وقتی چیزی را دوست دارید و برایتان مقدور نیست که آن لحظه آن را تهیه کنید، فقط ارتعاش زیبایی یا دوست داشتن را بفرستید نه بی‌پولی.

در مورد علایق و خواسته‌هایتان صحبت کنید. اگر عادت کرده‌اید در مورد منفی‌ها صحبت کنید آن‌ها را تغییر دهید. آرزوهای بزرگ داشته باشید. با اندیشه‌های خوب و مثبت مانند آهن‌ربا همه را به خود جذب کنید. اگر حس خوب به پول و ثروت نداشته باشید، پول بیشتری را از دست می‌دهید. در مورد وضعیت مالی خودتان احساستان را بهتر کنید. به گذشته‌ها در مورد پول فکر نکنید که چطور پول زیادی را ازدست‌داده‌اید. با این کار دوباره برای شما تکرار می‌شود. به این فکر کنید که پول بیشتری وارد زندگی می‌شود و قبل از رسیدن آن پول شکرگزاری کنید، حتی برای یک‌ لحظه هم به گذشته تلخ فکر نکنید.

کتاب به سوی آرامش برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید در زندگی خود به موفقیت و آرامش دست پیدا کنید، این کتاب به شما کمک می‌کند.

در بخشی از کتاب به سوی آرامش می‌خوانیم:

هیچ‌وقت احساسات کسی را جریحه‌دار نکنید. احمقانه‌ترین کار فحش دادن است. بی اف اسکینر، روان‌شناس مشهور جهانی در آزمایش‌هایش ثابت کرد حیوانی که برای رفتار درست پاداش می‌گیرد، سریع‌تر و موفق‌تر از حیوانی است که برای رفتار غلطی تنبیه می‌شود، چیز یاد می‌گیرد. این اصل در انسان هم نشان داده‌ شده است. وقتی انسانی را سرزنش و تکذیب می‌کنند، از شما نفرت دارد پس به‌جای سرزنش از تشویق استفاده کنیم. وقتی کسی را سرزنش می‌کنیم خود ما کارمان را درست انجام نداده‌ایم.

عادت‌های خوب را ملکه ذهن کنیم. با تغییر رفتارها و عادت‌ها مسیرهای عصبی جدیدی ساخته می‌شود. احساس خوب یا بد ارتعاش دارد. احساس خوب و مثبت به همه داشته باشید که احساس خوب را به دیگران انتقال دهید. الگوها و قالب فکری خود را عوض کنیم.

ما با افکار خود احساس خوب یا بد را به دیگران انتقال می‌دهیم یا حتی به اشیا و اجناس به هر چیزی که اطراف ما هستند. کلیۀ اختلافات از نگرش‌ها ناشی می‌شود. فروشنده‌ای که نگرش صحیح داشته باشد میزان فروش را از حد نصاب بالاتر می‌برد. نگرش‌های مثبت، تمام موقعیت‌ها را به سود شما برمی‌گرداند.

 ۹۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6346-66-5 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
پیشگفتار
فصل اول: امواج مغز
امواج مغز
اثر استرس بر روی مغز
چرا در موج آلفا به آرامش می‌رسیم؟
طریقه رفتن به سطح آلفا
آلفا به حالت تصویرسازی
پیک آلفا چیست؟
عادت‌ها
اعتمادبه‌نفس
فصل دوم: افکار مثبت و منفی
غول چراغ جادوی من!
EFT (رهایی از افکار منفی ذهن)
نقاط EFT
مراحل کار
تکنیک کوانتومی یا تبسم
فصل سوم: خواسته‌ها، باورها، دریافت‌ها
فرشته‌ی ثروت آریل مغرب
شکرگزاری
داستان فرشته بیکار و شکرگزاری به درگاه خداوند
جنبه‌ی مثبت هرکسی را ببینیم
داستانی در مورد باور
داستان در مورد ناشکری
جذب ماشین
جذب فرزند

راهنمای دانلود کتاب به سوی آرامش

برای دانلود کتاب به سوی آرامش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  به سوی آرامش

نظرات کتاب به سوی آرامش

حانیه اهن جان
۱۳۹۹/۱۲/۲
خیلی کتاب عالی و خوبی بود واقعا تاثیر داشت
شما هم بخریدش عالیه
بهتون کمک میکنه❤
مشاهد همه نظرات (۱)