دانلود کتاب به سوی روشن ضمیری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب به سوی روشن ضمیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب به سوی روشن ضمیری

مگر نه این‌که، خداوند روح خود را در کالبد بنده‌هایش دمیده است، مگر نه این‌که، کالبد همان جسم، احساس و فکر آدمی است و این‌ها چنان به هم وابسته و متأثر از یکدیگرند که گاه انسان را از اصل خویش، یعنی همان روح الهی دور می‌سازند. چنین است که در فرهنگ ما، رهاشدن هنر مردان بزرگ است.

 آنچه پیش رو دارید، مجموعه داستان‌هایی است که افکاری را خلق می‌کند که بر جسم، احساس و حتی گاهی اوقات بر روح اثر گذارده و کمک می‌کند تا بتوان با دیدن آیات شهودی به عالم غیب دست یافت.

مهم نیست که چه افکاری دارید، یا چه عقایدی بر زندگیتان حاکم است، مهم این است که این داستان‌ها از حقایق سخن می‌گویند و نویسنده توانسته است با یک جمع‌بندی مناسب از این روایات، دست شما را گرفته و به مدد شناختی درست از زندگی، به سوی دنیای ”روشن‌ضمیری“ هدایت کند.

کتاب حاضر ترجمه‌ای آزاد از کتاب (The Heart of the Enlightened) است که به گفته مؤلف کتابی از داستان تفکرات عبادی می‌باشد. این کتاب در مسیر ادامۀ راهی مردمی، از نقطه‌نظر نویسنده، جهت معراج انسان به سوی معنویت می‌باشد. تفکرات عبادی در قالب داستان، می‌تواند انسان را به سطحی بالاتر از خود ادراکی برساند که با گذر از ترس و توهمات، خود را، حقیقتاً، به عنوان یک فرد کاملاً آزاد و ماهر ببیند. د.ملّو از داستان به عنوان ابزاری بهره جسته تا خواننده توانایی رسیدن به خودشناسی و سپس هدایت به سرمنزل «روشن‌ضمیری» را داشته‌ باشد.

او دویست و پنجاه قصه و حکایت از فرهنگ ملل مختلف را به کار گرفته است و در این حکایت‌ها با تقسیم‌بندی دیدگاه‌های مختلف روحانی، مراحل رسیدن به «روشن‌ضمیری» را در هفت مرحله مطرح می‌کند که این هفت مرحله عبارت‌اند از: روحانیت، آموزش، صاحب‌اختیار، سرشت آدمی، رابطه، خدمت‌رسانی و روشن‌ضمیری.

این داستان‌ها قدرت آن را دارند تا موانع دفاعی ما را در هم شکسته و اجازه دهند که برای اولین بار آن چیزی را که همواره به آن نگاه می‌کنیم، ببینیم. در این داستان‌ها یک خواندن توأم با لذت تجربه می‌شود.

فهرست مطالب

سخن مترجم
مقدمۀ نویسنده
روحانیت
آموزش
صاحب اختیار
سرشت آدمی
رابطه
خدمت‌رسانی
روشن ضمیری

 ۱۹۰ صفحه، ۶۴۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-439-117-9 

چاپ ۱۳۸۵، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب به سوی روشن ضمیری

برای دانلود کتاب به سوی روشن ضمیری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  به سوی روشن ضمیری
مهرداد شکرابی
۱۳۹۵/۸/۲۳
6بسیار عالی..همراه روزها و شبهای نا امیدی و یاس....
نوشین افشار
۱۳۹۵/۵/۴
سلام..دوست من!این کتاب راحتمابخوان،روشنگری درهرسطراین کتاب احساس میشود.روحم رانوازش می دهد....عالی است .متشکرم کتابراه من!سپاس
علیرضا همتی
۱۳۹۵/۱/۲
عالی و روشنگرانه
خسته نباشید و دستتون درد نکنه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)