دانلود کتاب صوتی بیتکوین: چگونه بیتکوین دنیا را تغییر خواهد داد؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بیتکوین: چگونه بیتکوین دنیا را تغییر خواهد داد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بیتکوین: چگونه بیتکوین دنیا را تغییر خواهد داد؟

کتاب صوتی بیتکوین: چگونه بیتکوین دنیا را تغییر خواهد داد؟ نوشته‌ی دومینیک فریزبی، به بررسی و معرفی یکی از مهم‌ترین نوآوری‌های امروز برای کسب وکار می‌پردازد.

در سال 2008 در بحبوحه‌ی بحران مالی که جهان را فراگرفته بود، یک برنامه‌نویس به نام ساتوشی ناکاموتو در زمینه سیستم پولی الکترونیکی جدیدی به نام بیتکوین فعالیت می‌کرد. به این ترتیب، ارزی پنهان با یک منبع باز و بدون هیچ مرجع مرکزی ظاهر می‌شود و گزینه‌ای را معرفی می‌کند که احتمال دارد نظام پولی موجود را دچار تزلزل کند. بیتکوین نخستین سیستم پولی دیجیتال است که به درستی مشغول فعالیت و در حقیقت از دلار یا پوند بسیار کارآمدتر است و نقش پروتکل تبادل اطلاعات پولی را ایفا می‌کند.

بیتکوین به عنوان یکی از ارزهای متعدد پنهان در دنیا شناخته می‌شود. از اولین‌ها نیست با این حال نخستین نوع از ارز پنهان تأثیرگذار به شمار می‌رود که توجه همگان را به سوی خود جلب کرده است. در کتاب بیتکوین: چگونه بیتکوین دنیا را تغییر خواهد داد؟ (Bitcoin: The Future of Money) دومینیک فریزبی (Dominic Frisby)، تلاش کرده تا زاویه‌های پنهان این ارز را به شما عرضه کند.

استفاده از پول فیزیکی بسیار آسان است. حقوقتان پرداخت می‌شود و یا مقداری پول در حساب بانکی خود دارید. پول چیزهایی که تهیه می‌کنید را به وسیله بانکداری الکترونیک، چک، کارت اعتباری یا پول نقد پرداخت می‌کنید، اما آیا می‌دانید کجا می‌شود بیتکوین پیدا کرد؟

سه روش برای پیدا کردن بیتکوین وجود دارد. روش اول این است که می‌توانید بخواهید تا حقوقتان با بیتکوین پرداخت شود، روش دوم این است که بیکوین را بخرید و روش سوم این است که بیتکوین را خلق کنید. درست به همان صورت که پول معمولی را به دست می‌آورید، می‌توانید با انجام و فروختن چیزی در عوض بیتکوین، آن را به دست آورید.

برای پرداخت با بیتکوین، باید روی کیف پول خود که قبلاً آن را روی کامپیوترتان ثبت کرده‌اید کلیک کنید و بعد تعداد سکه‌هایی را که می‌خواهید پرداخت کنید تایپ کرده، سپس آن را کپی و در آدرس کیف پول گیرنده پیست کنید. بعد از آن کلید اینتر را فشار می‌دهید و به این طریق پرداخت صورت می‌گیرد.

برای دریافت با بیتکوین، همه آن چیزی که یک فرد نیاز دارد آدرس کیف پول است. زمانی که پول را دریافت کردید، کامپیوترتان با صدای کوچکی شما را خبر می‌کند. این کار درست به آسانی دریافت یک ایمیل است.

با دومینیک فریزبی بیشتر آشنا شویم:

دومینیک فریزبی علاوه بر اینکه کمدین است، یک نویسنده مقالات پولی و مالی نیز به شمار می‌رود. روزنامه گاردین در مقاله‌ای او را مضحک و خلاق، روزنامه تایمز او را بسیار شوخ‌طبع و تأثیرگذار و روزنامه ایونینگ استاندارد او را استاد و ماهر مورد خطاب قرار داده‌اند. اولین کتاب او به نام زندگی بعد از دولت هیچ نشانه‌ای از کمدی در خود ندارد. این کتاب که در سال 2013 منتشر شد و بسیار مورد استقبال منتقدان قرار گرفت، به موضوع برچیده شدن جدی روشی می‌پردازد که با آن جوامع در غرب مدیریت می‌شوند. بیتکوین: آینده پول؟ دومین کتاب اوست که در سال 2014 منتشر شد.

در بخشی از کتاب صوتی بیتکوین: چگونه بیتکوین دنیا را تغییر خواهد داد؟ می‌شنویم:

جناب نماینده کنگره همان گونه که پیش از این نیز به شما گفته بودم، مشکلی که شما به آن اشاره می‌کنید تبدیل استاندارد ما‌ل‌التجاره به اسکناس بی‌پشتوانه است. اینکه مقامات که فراهم‌کننده منبع مالی هستند قدرت بی‌فراخی خواهند داشت غیرقابل اجتناب است.

روزی روزگاری طلا پول بود. زمانی که طلا استاندارد بود دولت‌ها و بانک‌ها تنها به میزان طلایی که داشتند اسکناس تولید می‌کردند. این موضوع محدودیت‌هایی را برای دولت به وجود می‌آورد. همان محدودیت‌هایی که ما نیز داریم. ما تنها به میزانی که پول داریم و یا می‌توانیم از دیگران قرض بگیریم می‌توانیم خرج کنیم. البته موضوع کمی پیچیده‌تر از اینهاست اما به هر روی نکته اصلی یکسان است.

 ۵ ساعت و ۴ دقیقه، ۳۰۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
شناسنامه و فهرست
۴۰ دقیقه
فصل یکم - بیتکوین چیست؟ چگونه بیتکوین به وجود آمد؟
۱۴ دقیقه
فصل دوم - خرده‌فرهنگ کامپیوتری دولت‌ستیز
۲۱ دقیقه
فصل سوم - ظهور بیتوکین و ناپدید شدن سازنده آن
۲۱ دقیقه
فصل چهارم - خوره کامپیوتر، هکرها و میلیونرها
۲۳ دقیقه
فصل پنجم - چگونه یک خوره کامپیوتر تبدیل شد به تحت تعقیب‌ترین مواد فروش در لیست FBA
۹۰ دقیقه
فصل ششم - ساتوشی ناکاموتو کیست؟
۲۱ دقیقه
فصل هفتم - چرا بیتکوین دشمن حکومت است؟
۲۰ دقیقه
فصل هشتم - چگونه بیتکوین دنیا را تغییر خواهد داد؟
۹ دقیقه
فصل نهم - یک بیلیونر و یک ریاضی‌دان بسیار باهوش آینده را پیش‌بینی می‌کنند
۱۵ دقیقه
فصل دهم - آیا باید پیش‌خرید کنیم؟
۸ دقیقه
فصل یازدهم - پول مردم
۴ دقیقه
ضمیمه یکم - راهنمای مقدماتی خرید بیتکوین
۱۰ دقیقه
ضمیمه دوم - ساتوشی کیست؟ مظنونین معمول

راهنمای دانلود کتاب صوتی بیتکوین: چگونه بیتکوین دنیا را تغییر خواهد داد؟

برای دانلود کتاب صوتی بیتکوین: چگونه بیتکوین دنیا را تغییر خواهد داد؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بیتکوین: چگونه بیتکوین دنیا را تغییر خواهد داد؟

نظرات کتاب صوتی بیتکوین: چگونه بیتکوین دنیا را تغییر خواهد داد؟

سيد اكول
۱۳۹۹/۴/۱۹
کتاب عالی بود برای من که خیلی دوست داشتم در مورد بیت‌ کوین بدونم و الان نه فقط در مورد بیت‌ کوین خیلی یادگرفتم، بلکه در مورد اقتصاد هم چیزهای زیادی یاد گرفتم و مشتاق شدم که کتاب دیگه‌ای از همین نویسنده به نام زندگی بعد از دولت رو بخونم.
گوینده اصلا با کلمات تخصصی آشنا نیست و حتی مثلا یه جایی یه م
جمله فارسی رو اشتباه خوند!!!!! یه جمله فارسی رو!!! چون به رشته مربوط میشد، خیلی از کلمات رو میدونستم چیه ولی بهتر بود مترجم هم کمی بیشتر توضیح میداد. برای اونایی که بلد نیستن.
Zahra Amini
۱۴۰۰/۱/۲۰
هیچ وقت از مسائل اقتصادی سر در نمیارم. اینم فقط برای اینکه جدیدا صحبت از بیت کویین هست خوندم راستش بازم سر در نیاوردم. ولی در کل این کار بزرگ و خوب کتابراه که کتابها رو برای کسانی که وقت مطالعه ندارند صوتی میکنه قابل تقدیر و تشکره.
Ramin Sh
۱۳۹۹/۱/۱۷
سلام!
با احترام باید بگم گوینده افتضاحه
مطالب علمی فوق العاده مهم رو اینقدر سریع داره میگه اینگاد دنبالش کردن واقعا هیچ چیز از کتاب رو آدم نمیفهمه اینقدر سریع خونده!!!
از کتاب فوق العاده راضی‌ام اما از گوینده واقعا راضی نیستم.
مشاهد همه نظرات (۱۶)