دانلود کتاب تأملی پیرامون معماری سنتی و معماری مدرن

  • از: حسین جعفری
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تأملی پیرامون معماری سنتی و معماری مدرن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب تأملی پیرامون معماری سنتی و معماری مدرن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تأملی پیرامون معماری سنتی و معماری مدرن

هنگامی که به بناها، ساختمان‌ها و آثار تاریخی که بر اساس معماری اسلامی ساخته شده‌اند نگاه می‌کنیم احساسی سرشار از آرامش به ما دست می‌دهد.با نگاهی عمیق‌تر در می‌یابیم که این نوع معماری اختصاص به اسلام و کشورهای اسلامی ندارد بلکه در کشورهای مسیحی و کشورهایی که فرهنگ و معماری‌شان ریشه در دیگر ادیان دارد نیز وجود دارد، بنابراین معماری مورد بحث را معماری معنوی، دینی و یا سنتی می‌توان نامید که به لحاظ مصطلح بودن واژه سنتی، از آن به عنوان صفت برای معماری مورد بحث استفاده نموده و آن را در برابر معماری مدرن ارزیابی می‌نماییم.

اکنون به دنبال آن هستیم که احساس سرشار از آرامش که نتیجه و حاصل نگاه به معماری سنتی است و معماری مدرن فاقد آن است، را رمزگشایی نماییم.

 ۴۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6608-03-7 

چاپ ۱۳۹۳: ۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب تأملی پیرامون معماری سنتی و معماری مدرن

برای دانلود کتاب تأملی پیرامون معماری سنتی و معماری مدرن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تأملی پیرامون معماری سنتی و معماری مدرن
sara esteki
۱۳۹۵/۹/۱۲
به نظرم آشغال‌ترین کتابیه که تا الان براش پول دادم. لطفا با همچین کتابهایی کسب درآمد نکنید. اسمشو اصلا نمیشه کتاب گذاشت.
فاطمه شریف مقدم
۱۳۹۵/۹/۴
اسمش تامل نیست ۰لطفا با عنوان خواننده رو فریب ندید
فاطمه شریف مقدم
۱۳۹۵/۹/۴
کتاب سطحی ۰۰۰ تکرار تعریف وتمجید‌های تاریخ گرایان دیگه۰
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)