دانلود کتاب تام و جری و جوجه اردک درستکار


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تام و جری و جوجه اردک درستکار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تام و جری و جوجه اردک درستکار

کتاب تام و جری و جوجه اردک درستکار به قلم والت دیزنی، همراه با آموزش زبان انگلیسی و تصویرگری‌های جذاب به کودکان مهربانی و محبت را می‌آموزد.

علاوه بر داستان پندآموزی که کتاب تام و جری و جوجه اردک درستکار (tom and jerry and just duky) در اختیار کودکان قرار می‌دهد، جملات کوتاه انگلیسی به کار برده شده در آن و همچنین استفاده از لغات انگلیسی در کنار تصاویر به آموزش زبان انگلیسی کودکان کمک شایانی خواهد نمود.

کتاب تام و جری و جوجه اردک درستکار مناسب چه کسانی است؟

والت دیزنی (Walt Disney) این کتاب را برای تمام کودکان دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های این دو شخصیت جذاب دنیای انیمیشن به رشته‌ی تحریر در آورده است.

والت دیزنی را بیشتر بشناسیم:

والت دیزنی در سال 1901 دیده به جهان گشود. او کاریکاتوریست، تهیه کننده، کارگردان و صداپیشه آمریکایی است که در صنعت انیمیشن‌سازی در گروه چهره‌های معروف آمریکا قرار می‌گیرد. والت دیزنی همراه با برادرش روی اولیور بنیان‌گذار شرکت والت دیزنی است که به عنوان یکی از بهترین و مشهورترین شرکت‌های تولید انیمیشن و فیلم شناخته می‌شود.

او خالق یکی از شخصیت‌های معروف کارتونی میکی ماوس است که صداپیشگی‌اش را خودش بر عهده گرفت و انجام داد. شرکت او انیمیشن‌های بسیاری مانند صدویک سگ خال‌دار، سیندرلا، میکی ماوس، دیو و دلبر، آلیس در سرزمین عجایب، پینوکیو، سفیدبرفی و هفت کوتوله و... را ساخته است.

در بخشی از کتاب تام و جری و جوجه اردک درستکار می‌خوانیم:

تام گربه که همان نزدیکی اجاقی روشن کرده بود و مشغول آشپزی برای ناهارش بود، تا جوجه را دید دهانش آب افتاد و با خودش گفت: به به چه غذای لذیذی، و بعد قاشقش را مثل یک پل بر سر راه جوجه اردک بیچاره گذاشت، جوجه اردک بیچاره هم با چشم‌های بسته همان‌طور که راه می‌رفت از قاشق بالا رفت و تالاپی توی ظرف آب جوش گربه افتاد و شروع کرد به دست و پا زدن و فریاد زد: «ای وای سوختم. کمکم کنید! کمک، اما تام گربه که تازه غذای خوبی پیدا کرده بود، با خوشحالی روی او نمک و فلفل پاشید تا بتواند یک آبگوشت جوجه‌ی خوشمزه بپزد.

 ۱۳ صفحه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-972-284-9 

چاپ ۱۳۹۲: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تام و جری و جوجه اردک درستکار

برای دانلود کتاب تام و جری و جوجه اردک درستکار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تام و جری و جوجه اردک درستکار