دانلود کتاب تتا هیلینگ برای رسیدن به وزن مطلوب

  • از: ویانا استیبال، بهاره کریمخانی
  • ۲۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تتا هیلینگ برای رسیدن به وزن مطلوب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تتا هیلینگ برای رسیدن به وزن مطلوب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تتا هیلینگ برای رسیدن به وزن مطلوب

کتاب تتا هیلینگ برای رسیدن به وزن مطلوب نوشته ویانا استیبال، یک شیوه‌ی انرژی درمانی است که درمانگر در آن آگاهی خود را از سطح جسم و ذهن فراتر برده و اجازه می‌دهد که شهودش او را راهنمایی کند. بدین طریق با اتصال به منبع شفا و انرژی شفا بخش الهی می‌تواند درمان را ممکن کند.

شیوه‌ی ارتباط انسان با عوالم بالاتر از دنیای مادی قطعا از ارتباط کلامی و زبانی و دیداری که ما در قالب جسم تجربه می‌کنیم متفاوت بوده و متکی بر شهود و راهنمایی معنوی است. لذا لازم به توضیح است، که در مواردی که مولف کتاب در مورد ارتباطش با پروردگار و دنیای غیر مادی عباراتی مانند صحبت کردن با خدا و پرسش و پاسخ و شنیدن پیام‌های حق تعالی را به کار می‌برد، منظور یک ارتباط و شهودی و غیر کلامی است، چرا که پروردگار راهنمایی‌های خود را نه به صورت کلامی و زبانی بلکه به صورت نوعی یقین قلبی و شهودی بر ما آشکار می‌کند. لذا این بیان مولف در طول کتاب فقط به جهت سادگی بوده و با احترام به حق نویسنده‌ی کتاب و به جهت حفظ امانت‌داری، اینگونه جملات عینا ترجمه شده‌اند.

کتاب تتا هیلینگ برای رسیدن به وزن مطلوب (Theta Healing rhythm for finding your perfect weight)، در راستای کتاب قبلی با عنوان تتا هیلینگ نوشته شده است. داشتن شناخت از فرآیندهایی که در تتا هیلینگ توضیح داده شده، برای استفاده‌ی کامل از این کتاب ضروری است. ویانا استیبال (vianna stibal) معتقد است این فرآیندها با استفاده از امواج مغزی تتا، شفای فیزیکی؛ روانی، و روحی را ساده‌تر می‌کنند. وقتی ما در حالت ذهنی تتای خالص هستیم، از طریق نیایش متمرکز، می­‌توانیم با پروردگار متعال ارتباط برقرار کنیم.

در بخشی از کتاب تتا هیلینگ برای رسیدن به وزن مطلوب می‌خوانید:

ابتدا، توضیحی درباره‌ی این کلمات می‌دهم، زیرا متوجه شده‌ام که این دو گاهی با هم اشتباه می‌شوند. چاق بودن یعنی داشتن چربی بدنی بیش از حد نسبت به بافت عضلات. این با اضافه وزن فرق دارد، اضافه وزن یعنی داشتن وزن بیش از حد نسبت به اندازه‌ی بدن‌تان (این تعریفی است که توسط شرکت‌های بیمه درمانی که مشتاق بالا بردن حق بیمه‌ها هستند، ارائه شده است). در این مورد، وزن ممکن است به خاطر عضله، استخوان، چربی، و یا آب بدن باشد.

البته هر دوی این کلمات به این معنی هستند که وزن فرد نسبت به قد، سن و غیره بیشتر از حدی است که سالم در نظر گرفته شود. در بسیاری از افراد، چاقی در مدت زمانی که ذخیره‌ی کالری بیشتر از سوخت و ساز آن باشد، ایجاد می‌شود. تعادل بین کالری‌های وارد شونده و کالری‌های خارج شونده برای هر فرد متفاوت است. عواملی که ممکن است باعث چاقی شوند عبارتند از ساختار ژنتیکی، پرخوری، خوردن غذاهای پرچرب، و نداشتن فعالیت فیزیکی. چاقی ریسک دیابت، بیماری قلبی، سکته‌ی مغزی، التهاب مفاصل، و برخی سرطان‌ها را افزایش می‌دهد. به همین دلیل است که بهترین کار برای افراد چاق این است که با ورز‌ش‌های ساده شروع کنند مثل پیاده روی، استفاده از دستگاه‌های کششی، یا رکاب زدن روی دوچرخه‌ی ثابت با سرعت کم.

هنگامی که فردی بعد از مدتی طولانی ورزش نکردن، دوباره شروع به ورزش می‌کند، مسئله‌ی ناگواری که احتمالا پیش می‌آید این است که ورزش سمومی که در بافت‌ها ذخیره شده است را آزاد می‌کند. تا خارج شدن این سموم، فرد ممکن است احساس وحشتناکی داشته باشد. به همین دلیل همواره بهتر است شروع هر رژیم ورزشی به آهستگی باشد و به این دلیل است که ما برنامه‌ی جدیدی برای ورزش بدون ورزش را مطرح کرده‌ایم.

 ۲۰۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8299-67-7 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۸۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن مترجم
مقدمه
1- یک بدن زیبا
2- یک یادآوری سریع از کار روی باور
3- کاهش وزن مرحله‌ی یک: کار روی باور
4- کاهش وزن مرحله 2: مکمل‌های پیشنهادی برای کاهش وزن تدریجی
5- کاهش وزن مرحله‌ی 3: آواز قلب
6- کاهش وزن مرحله‌ی 4: غذایتان را مقدس بدانید، بدن‌تان را مقدس بدانید، هر چه کمتر بهتر است.
7- کاهش وزن مرحله‌ی 5: ورزش بدون ورزش
8- آزاد سازی لایه‌ها
9- رژیم‌های پیشنهادی
درباره‌ی مولف

راهنمای دانلود کتاب تتا هیلینگ برای رسیدن به وزن مطلوب

برای دانلود کتاب تتا هیلینگ برای رسیدن به وزن مطلوب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تتا هیلینگ برای رسیدن به وزن مطلوب
malake jhn
۱۳۹۹/۴/۱۵
کتاب خوبیه و یک بار خوندنش ارزش داره👌
محیا محمودی
۱۳۹۹/۲/۱
خیلی مطالب پسندیدم کتاب خوبی از نویسنده و مترجم و همچنین از کتاب راه متشکرم
حورا صبور
۱۳۹۸/۱۲/۲۸
عااالی بود کتاب فوق العاده ایه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)