دانلود کتاب تحول مالی: چگونه با راهکار کاربردی به ثبات مالی برسیم؟

  • از: حسن ابن عباس
  • ناشر: انتشارات پارسیان البرز
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تحول مالی: چگونه با راهکار کاربردی به ثبات مالی برسیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تحول مالی: چگونه با راهکار کاربردی به ثبات مالی برسیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تحول مالی: چگونه با راهکار کاربردی به ثبات مالی برسیم؟

کتاب تحول مالی: چگونه با راهکار کاربردی به ثبات مالی برسیم؟ نوشته‌ی حسن ابن عباس با استفاده از مثال‌ها و تمرین‌های کاربردی به شما یاد می‌دهد که امور مالی خود را مدیریت کنید، در جهت افزایش سرمایه و درآمد خود گام بردارید و در این راه موفق شوید.

اهمیت ثبات مالی برکسی پوشیده نیست و امروزه برای دریافت هرگونه خدمات یا کالاهای ضروری و مورد نیاز باید پول پرداخت کنید و به اصطلاح جریان زندگی تنها با پول در حرکت خواهد بود.

پول و ثروت یک نعمت خدادادی است که برای زندگی بهتر شما وجود دارد. این ثروت و دارایی به افرادی که باور درستی در این زمینه ندارند، داده نمی‌شود. پس باید این باور را در ذهن خود نهادینه کنید و به این موضوع به‌طور‌ کامل پی ببرید که پول و ثروت برای چرخه زندگی امری مهم است. باید در این زمینه خود را تقویت کنید تا این موضوع هر روز به شکل یک مشکل خودش را نشان ندهد. بعد از حل مشکلات مالی است که می‌توان به شکوفایی خود، رشد شخصیت و کسب مهارت‌های جدید پرداخت.

کتاب تحول مالی ضرورت داشتن ثبات مالی در زندگی را این‌گونه توضیح می‌دهد:

بسیاری از شما زمان زیادی را در فضای مجازی به ‌اخبار و دیدن انواع فیلم و سریال اختصاص می‌دهید، اما برای بهبود امور مالی زندگی خود وقت نمی‌گذارید چون فکر می‌کنید این موضوع به خودی خود حل می‌شود. درصورتی‌که اگر هیچ کاری نکنید، ‌هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

به همه‌ی پیشرفت‌های بشر دقت کنید. برادران «رایت» اگر سرمایه‌ای نداشتند، نمی‌توانستند ایده خود را به مرحله اجرا برسانند. «ادیسون» اگر سرمایه‌ای نداشت، نمی‌توانست هزاران ایده برای لامپ را پیاده‌سازی کند. «استیون هاوکینگ» چطور با بیماری‌ای که داشت، با صندلی و سنسوری که شرکت اینتل ساخت، توان گفت‌وگو پیدا کرد. پس تا موقعی که به اهمیت دنیای مالی پی نبرید نمی‌توانید پیشرفت کنید.

ثبات مالی شبیه رانندگی است. شما در نظر بگیرید فردی که ثبات مالی ندارد رانندگی کردن بلد نیست! و موقعی که کنار شخصی می‌نشیند که در حال رانندگی است، از مهارت راننده شگفت‌زده خواهد شد. حالا فکر کنید این شخص با کمک آموزش، رانندگی را یاد می‌گیرد و در مسیر زیبایی که در سمت چپ آن کوه‌ها و جنگل‌های زیبا و در سمت راست آن، دریای بی‌کران است، در حال حرکت است و از دیدن زیبایی‌ها لذت می‌برد. ثبات مالی مانند یادگیری رانندگی است که یاد گرفتن آن فوق‌العاده ضروری است تا بتوانید از زیبایی‌های زندگی و نعمت‌های خداوندی استفاده کنید.

مطالعه کتاب تحول مالی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب به افرادی که دنبال راه‌هایی برای رسیدن به ثبات مالی و موفقیت در کسب و کار خود هستند، پیشنهاد می‌شود.

حسن ابن‌عباس را بیشتر بشناسیم:

او کارآفرین و مدرس بهبود فردی و کسب و کار است. ابن‌عباس بر اساس تجربه‌هایی که در زمینه رشد مالی و توسعه کسب و کار دارد، با استفاده از آموزش‌ها و تمرینات عملی مسیرهایی را برای رسیدن به اهداف در زمینه مالی و کارآفرینی به مخاطبان خود نشان می‌دهد.

جملات برگزیده کتاب تحول مالی:

- از آنجایی که باور یک‌روزه به وجود نیامده است یک‌روزه هم از بین نمی‌رود، نیاز به اراده قوی در تغییر باور داریم.
- ذهنیت و باور مالی ما بر اساس شرایط ساخته می‌شود؛ ولی ما می‌توانیم به‌صورت آگاهانه انتخاب کنیم و آن را تغییر بدهیم.
- ارتباطات با انتخاب درست و آگاهانه برای شما بستر زیادی از مخاطب را به وجود خواهد آورد.
- بعضی از کارهای تخصصی که معمولا خدماتی هستند و در آن‌ها رقیب خاصی وجود ندارد، مسیر خوبی برای کسب درآمد جدا از درآمد اصلی‌اند.
- درآمد غیرفعال مانند سیستمی است که برای شما تولید پول می‌کند. ‌سیستم خودت را بساز.

در بخشی از کتاب تحول مالی می‌خوانیم:

افرادی از کسب و کار‌ کالا یا خدمات می‌گیرند و این خدمات را به افرادی که می‌شناسند معرفی می‌کنند و باعث افزایش فروش کسب و کار‌ می‌شوند و فرد به‌ازای فروشی که ازطریق این شخص انجام می‌شود، پورسانت دریافت می‌کند. این فرد می‌تواند از دیگران بخواهد که کسب و کار‌ را به دیگران معرفی کنند و در ازای هر فروش، سهمی به زیردستان و فرد معرفی کننده داده می‌شود.

بحث من تشریح بازاریابی شبکه‌ای نیست؛ ولی چه عامل مهمی باعث جریان فروش و سوددهی می‌شود؟ ارتباطات.

ما در اطراف خود ارتباطات مختلفی داریم و امروزه اینترنت و شبکه‌های اجتماعی این ارتباطات را خیلی بیشتر و گسترده‌تر کرده است. در صورت داشتن محصول و خدمات خوب یا استفاده از درآمد غیرفعال، می‌توانید تا بی‌نهایت از ارتباطات برای کسب درآمد استفاده کنید.

ارتباط‌ها می‌توانند کوچک باشند؛ یعنی مبلغ درآمد کمی ایجاد کنند، ولی درعین‌حال می‌توانند ارتباطات بزرگ‌تری برای شما به وجود بیاورند. ترجیحا ارتباطات را قطع نکنید؛ مگر اینکه دلایل محکمی برای این موضوع وجود داشته باشد.

 ۷۲ صفحه، ۳۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6974-33-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: آیا ثبات مالی مهم است؟
خلاصه نوشت فصل
فصل دوم: ذهنیت و باور
باور ما از کجا شکل می‌گیرد
چطور باورم را تغییر بدهم؟
خانواده
فضای مجازی و تلویزیون
عطش تشنگی
خلاصه‌نوشت فصل
فصل سوم: درآمد
درآمد چشمه جوشان اقتصاد شماست
خوداشتغالی
مالک کسب‌وکار
سرمایه‌گذار
کالای دست دوم
نیاز من، ‌نگاه مردم؟
یک سال بخور نون و تره، یک عمر بخور نون و کره
کم‌رویی و درآمد
رشد شخصی شما و درآمد
وارن بافت
خلاصه فصل
فصل چهارم: چطور ارتباط پول‌ساز شکل می‌گیرد؟
کم‌رویی و درآمد
ارتباطات هزینه‌دار
تأثیر ارتباط اولیه
قدرت ارتباطات
خلاصه‌نوشت فصل
فصل پنجم: درآمد غیرفعال
اولین چالش درآمد غیرفعال
بورس
علم تخصصی و درآمد غیرفعال
معجزه قرن
سیستم‌سازی در کسب‌وکار‌
خلاصه‌نوشت فصل
فصل ششم: هزینه
نگاه به تورم
امنیت مالی
نگرش قدیمی که هزینه دارد
*#800
اهمال‌کاری
مراقبت از تولید
فصل هفتم: چطور از راهکارها نهایت استفاده را ببرم؟
خلاصه‌نوشت فص

راهنمای دانلود کتاب تحول مالی: چگونه با راهکار کاربردی به ثبات مالی برسیم؟

برای دانلود کتاب تحول مالی: چگونه با راهکار کاربردی به ثبات مالی برسیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تحول مالی: چگونه با راهکار کاربردی به ثبات مالی برسیم؟