دانلود کتاب ترک آسان سیگار به روش رنگی

  • از: رضا زعفرانیه
  • ۲۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ترک آسان سیگار به روش رنگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ترک آسان سیگار به روش رنگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ترک آسان سیگار به روش رنگی

شاید شما برای خواندن این کتاب نگرانی داشته باشید و باور نداشته باشید که هر سیگاری می تواند سیگار را آسان ترک کند. یکی از پرسش های همیشگی ما از افراد سیگاری این است: آیا می خواهید سیگار را ترک کنید؟ از یک دیدگاه، طرح این پرسش خنده دار به نظر می رسد، زیرا همه سیگاری ها دوست دارند سیگار را ترک کنند.

هدف این کتاب، ایجاد حالتی در ذهن شماست که بتوانید ترک سیگار را با یک احساس فخر و مباهات آغاز کنید، مثل اینکه خود را از یک بیماری ترسناک نجات داده اید. اگر شما فردی سیگاری هستید و آن را ترک نکرده اید، لازم است تا پایان مطالعه این کتاب با ما باشید.

دراین کتاب با سبک جدید ترک سیگار رنگی (RGB) که نتیجه تحقیقات و پژوهش های ماست آشنا خواهید شد. با مطالعه این کتاب به شما نشان می دهیم چطور می توانید با نشاط و دلپذیر (Gracefull) و فقط با روش ها و فنون ذهنی و با استفاده از زیربنای باور (Beleif) سیگارتان را ترک کنید و ترک سیگارتان پایدار (Resistant) بماند و دیگر به سراغ آن نروید.

روشی که شما در آغاز یادگیری آن هستید، می تواند زندگی شما را دگرگون نماید. این کتاب شامل مجموعه ای از ایده ها، روش ها و فنونی است که برای اولین بار در یک مجموعه نوشتاری گردآوری شده است. این روش ها و ایده ها که در تمرین های این کتاب آورده شده است، همگی مورد آزمایش قرار گرفته اند و به اثبات رسیده اند. با گنجاندن این برنامه ترک سیگار در زندگی روزمره تان، شما با احساس خوشحالی به سلامتی و پاکی خواهید رسید و این پاکی پایدار خواهد بود.

شما یاد خواهید گرفت که مسیر پیشرفت به سوی سلامتی را با فنون برنامه های کتاب با نشاط و با انگیزه بپیمایید. شما با تکرار تمرین هایی که در پایان هر فصل موجود است، قدم به قدم به سمت سلامتی نزدیک تر می شوید.

این کتاب «راز ترک سیگار» است و پاسخ ما به کسانی است که از ما درخواست کرده اند تا این مفاهیم ذهنی را به شکل کتاب ارائه کنیم. این سبک ترک آسان که شما در این کتاب یاد خواهید گرفت، همان است که در همایش ها و در کارگاه های ویژه سلامتی ارائه می گردد. سبک «ترک رنگی». سبک راحتی که بسیار متنوع و راحت و بدون رنج و عذاب خواهد بود.

و آخرین نکته قبل از آنکه خواندن کتاب را آغاز کنید: ما کشف بزرگی انجام داده ایم. روش بسیار ساده ترک سیگار. در طی جلساتی که این روش را بازگو کرده ایم،کسانی که بعد از اولین جلسه، آنرا به کار گرفته اند، نزد ما بازگشته اند و گفته اند که «باور نمی‌کنید که چه تغییری در وجود ما ایجاد شده؟» و آنها درباره تغییرات معجزه آسایی که در زندگی خود با بکارگیری این برنامه ترک سیگار، بوجود آمده با ما صحبت کرده اند.

بنابراین زندگی زیبا و در عین حال کوتاه است. ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا در این سفر زندگی موفق باشید و با سلامتی کامل به زندگی زیبای خود ادامه دهید. باشد که این کتاب همراهی مناسب باشد برای سفر زندگی شما. این ترک آسان سیگار که از آن ماست، هدیه ای است به شما. تندرست  باشید.

 ۱۶۰ صفحه، ۲۵۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمـــه
پیشنهاد هایی به خوانندگان کتاب
فصل اول : تحول بــزرگ
فصل دوم : باور انسان
فصل سوم : درخواست و طلب
فصل چهارم : پیش به سوی پاک بودن
فصل پنجم :  مرحله اول ( حضور ذهن یا ذهن آگاهی )
فصل ششم :  مرحله دوم  (نفوذ به ضمیر خود آگاه )
فصل هفتم : مرحله سوم (هاله های انرژی )
فصل هشتم : مرحله  چهارم ( بخشش، تکنیک اول پاکی )
فصل نهم : مرحله  پنجم ( دعا، تکنیک دوم پاکی)
فصل دهم : مرحله  ششم (پرسیدن سوال های خوب ، تکنیک سوم پاکی)
فصل یازدهم : مرحله  هفتم (شکرگزاری، تکنیک چهارم پاکی)
فصل دوازدهم : مرحله  هشتم (رها کردن دلبستگی، تکنیک پنجم پاکی )
فصل سیزدهم : مرحله  نهم (استفاده ی درست از فرصت ها ، تکنیک ششم پاکی )
فصل چهاردهم : مرحله  دهم (عشق به خویشتن ، تکنیک هفتم پاکی)
فصل پانزدهم : مرحله  یازدهم (یکپارچه شدن با خود و دیگران ، تکنیک هشتم  پاکی)
فصل شانزدهم : مرحله دوازدهم (خنده ، تکنیک نهم  پاکی )
فصل هفدهم: مرحله سیزدهم( عصبانیت ممنوع )
فصل هجدهم : زندگی هدفمند
فصل نوزدهم : سرنوشت
فصل بیستم: شکست ممنوع
فصل بیست و یکم : زندگی در لحظه و صبوری
منــابع
تماس با ما

راهنمای دانلود کتاب ترک آسان سیگار به روش رنگی

برای دانلود کتاب ترک آسان سیگار به روش رنگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ترک آسان سیگار به روش رنگی

نظرات کتاب ترک آسان سیگار به روش رنگی

ویدا سلیمانی
۱۳۹۳/۹/۲۹
بسیار کتاب مفید و جامعست برای کسانیکه مدتها گرفتار معضل کشیدن سیگار هستن و توانایی و آگاهی در باره راهای ترک سیگار ندارند.
امروزه دختران جوان برای کسب پرستیژ اجتماعی کاذب در بین دوستان و هم سن و سالان اقدام به کشیدن سیگار و قلیان می‌کنند. و عدم برنامه ریزی مناسب برای غنی سازی اوقات فراغت، عدم و از
اشتغال نداشتن فعالیت‌های مثبت جمله عوامل تاثیرگذار در گرایش جوانان به تفریحات کاذب همچون کشیدن سیگار و قلیان می‌باشد..
برای رفع این مشکلات میتوان با اقدامات مناسب از جمله مطالعه و توصیه این کتاب در رفع این مشکلات اقدام کرد.
حنانه اله وردی
۱۳۹۳/۹/۲۳
کتاب را مطالعه کردم. و به خاطر محتوای جالبش، آن را به یکی از آشنایان که در دام سیگار گرفتار است معرفی کردم.
برخی از مطالب برای افرادی که سیگاری نیستند نیز مفید است. مثل:
قانون زندگی قانون باورهاست. باورهای عالی سرچشمه همه موفقیتهای بزرگ انسان است. توانمندی یک انسان را باورش تعیین میکند.
یا در جایی دیگر: اگر خودت را ضعیف و ناتوان فرض کنی، بی‌شک شکست به سراغت می‌آید!
حامد شریفی
۱۳۹۵/۱۲/۱۱
کتاب خوبیه نه تنها برای سیگاری‌ها، برای افراد عادی هم درس زندگی و ارامش نیز میده.. من ۳ سال سیگار کشیدم یک بار ترک کامل کردم و بعد از دوماه لغزش کردم و این بار دوباره ترک کردم، علت دوباره سیگاری شدنم این بود ذهنی هنوز سیگارمو دوست داشتم این کتاب کمکم کرد دیگه ذهنی هم هیچ احساس نیازی به سیگار نداشته باشم. پیشنهاد میکنم حتما بخونید
مشاهد همه نظرات (۲۰)