دانلود کتاب ترک آسان سیگار به روش رنگی

  • از: رضا زعفرانیه
  • ۱۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ترک آسان سیگار به روش رنگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ترک آسان سیگار به روش رنگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ترک آسان سیگار به روش رنگی

شاید شما برای خواندن این کتاب نگرانی داشته باشید و باور نداشته باشید که هر سیگاری می تواند سیگار را آسان ترک کند. یکی از پرسش های همیشگی ما از افراد سیگاری این است: آیا می خواهید سیگار را ترک کنید؟ از یک دیدگاه، طرح این پرسش خنده دار به نظر می رسد، زیرا همه سیگاری ها دوست دارند سیگار را ترک کنند.

هدف این کتاب، ایجاد حالتی در ذهن شماست که بتوانید ترک سیگار را با یک احساس فخر و مباهات آغاز کنید، مثل اینکه خود را از یک بیماری ترسناک نجات داده اید. اگر شما فردی سیگاری هستید و آن را ترک نکرده اید، لازم است تا پایان مطالعه این کتاب با ما باشید.

دراین کتاب با سبک جدید ترک سیگار رنگی (RGB) که نتیجه تحقیقات و پژوهش های ماست آشنا خواهید شد. با مطالعه این کتاب به شما نشان می دهیم چطور می توانید با نشاط و دلپذیر (Gracefull) و فقط با روش ها و فنون ذهنی و با استفاده از زیربنای باور (Beleif) سیگارتان را ترک کنید و ترک سیگارتان پایدار (Resistant) بماند و دیگر به سراغ آن نروید.

روشی که شما در آغاز یادگیری آن هستید، می تواند زندگی شما را دگرگون نماید. این کتاب شامل مجموعه ای از ایده ها، روش ها و فنونی است که برای اولین بار در یک مجموعه نوشتاری گردآوری شده است. این روش ها و ایده ها که در تمرین های این کتاب آورده شده است، همگی مورد آزمایش قرار گرفته اند و به اثبات رسیده اند. با گنجاندن این برنامه ترک سیگار در زندگی روزمره تان، شما با احساس خوشحالی به سلامتی و پاکی خواهید رسید و این پاکی پایدار خواهد بود.

شما یاد خواهید گرفت که مسیر پیشرفت به سوی سلامتی را با فنون برنامه های کتاب با نشاط و با انگیزه بپیمایید. شما با تکرار تمرین هایی که در پایان هر فصل موجود است، قدم به قدم به سمت سلامتی نزدیک تر می شوید.

این کتاب «راز ترک سیگار» است و پاسخ ما به کسانی است که از ما درخواست کرده اند تا این مفاهیم ذهنی را به شکل کتاب ارائه کنیم. این سبک ترک آسان که شما در این کتاب یاد خواهید گرفت، همان است که در همایش ها و در کارگاه های ویژه سلامتی ارائه می گردد. سبک «ترک رنگی». سبک راحتی که بسیار متنوع و راحت و بدون رنج و عذاب خواهد بود.

و آخرین نکته قبل از آنکه خواندن کتاب را آغاز کنید: ما کشف بزرگی انجام داده ایم. روش بسیار ساده ترک سیگار. در طی جلساتی که این روش را بازگو کرده ایم،کسانی که بعد از اولین جلسه، آنرا به کار گرفته اند، نزد ما بازگشته اند و گفته اند که «باور نمی‌کنید که چه تغییری در وجود ما ایجاد شده؟» و آنها درباره تغییرات معجزه آسایی که در زندگی خود با بکارگیری این برنامه ترک سیگار، بوجود آمده با ما صحبت کرده اند.

بنابراین زندگی زیبا و در عین حال کوتاه است. ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا در این سفر زندگی موفق باشید و با سلامتی کامل به زندگی زیبای خود ادامه دهید. باشد که این کتاب همراهی مناسب باشد برای سفر زندگی شما. این ترک آسان سیگار که از آن ماست، هدیه ای است به شما. تندرست  باشید.

فهرست مطالب

مقدمـــه
پیشنهاد هایی به خوانندگان کتاب
فصل اول : تحول بــزرگ
فصل دوم : باور انسان
فصل سوم : درخواست و طلب
فصل چهارم : پیش به سوی پاک بودن
فصل پنجم :  مرحله اول ( حضور ذهن یا ذهن آگاهی )
فصل ششم :  مرحله دوم  (نفوذ به ضمیر خود آگاه )
فصل هفتم : مرحله سوم (هاله های انرژی )
فصل هشتم : مرحله  چهارم ( بخشش، تکنیک اول پاکی )
فصل نهم : مرحله  پنجم ( دعا، تکنیک دوم پاکی)
فصل دهم : مرحله  ششم (پرسیدن سوال های خوب ، تکنیک سوم پاکی)
فصل یازدهم : مرحله  هفتم (شکرگزاری، تکنیک چهارم پاکی)
فصل دوازدهم : مرحله  هشتم (رها کردن دلبستگی، تکنیک پنجم پاکی )
فصل سیزدهم : مرحله  نهم (استفاده ی درست از فرصت ها ، تکنیک ششم پاکی )
فصل چهاردهم : مرحله  دهم (عشق به خویشتن ، تکنیک هفتم پاکی)
فصل پانزدهم : مرحله  یازدهم (یکپارچه شدن با خود و دیگران ، تکنیک هشتم  پاکی)
فصل شانزدهم : مرحله دوازدهم (خنده ، تکنیک نهم  پاکی )
فصل هفدهم: مرحله سیزدهم( عصبانیت ممنوع )
فصل هجدهم : زندگی هدفمند
فصل نوزدهم : سرنوشت
فصل بیستم: شکست ممنوع
فصل بیست و یکم : زندگی در لحظه و صبوری
منــابع
تماس با ما

 ۱۶۰ صفحه، ۲۵۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۲۸۰۰ ت (۳۰%) - 1.04€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ترک آسان سیگار به روش رنگی

برای دانلود کتاب ترک آسان سیگار به روش رنگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ترک آسان سیگار به روش رنگی
رضا زعفرانیه
۱۳۹۵/۱۲/۱۴
درود به دوستان . از اینکه کتابهای اینجانب در جهت تندرستی و شادابی شما عزیزان است به خود می بالم و همدلی شما باعث افتخار است . سپاس و تندرست باشین
حامد شریفی
۱۳۹۵/۱۲/۲۴
اقای زعفرانیه سایتتون رو من نتونستم پیدا کنم هزار راز.. لینک لطف کنید
حامد شریفی
۱۳۹۵/۱۲/۲۴
اقا من ۲۰ روزه یک کام هم سیگار نکشیدم ... و میلی هم‌ ندارماین به لطف این‌کتاب هست
ایرج جعفری
۱۳۹۸/۱/۲۵
واقعا ترک سیگار سخت است من بارها ترک کردم ولی .... آخرین بار با کتاب ترک سیگار آلن ترک کردم با کتاب آقای آقای زعفرانیه هم امتحان می کنم خدا کند که ...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۰)