دانلود کتاب تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی

در کتاب تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی اثر برایان تریسی، مجموعه‌ای از بهترین موارد استفاده از زمان و اصول مدیریت زمان را فرا خواهید گرفت که تاکنون کشف شده‌اند. این‌ها همان روش‌های مدیریت زمان و راهبردهایی هستند که موفق‌ترین و شادترین افراد جامعه ما آن‌ها را عملاً به‌ کار بسته‌اند.

اگر روش‌ها و فنون کتاب تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی (Master Your Time، Master Your life) را مبنای کار عملی خود قرار دهید کنترل کامل خود را بر روی زمان و زندگی‌تان به‌ دست خواهید گرفت و نسبت به اکثریت کسانی‌ که در چندین و چند سال آتی و یا حتی در طول عمر خود قدری موفقیت کسب می‌کنند در طول یک سال یا دو سال آینده به موفقیت‌های بسیار بیشتری نائل خواهید شد.

دوره زمانی که در آن قرار گرفته‌ایم دوره بسیار بزرگی برای زندگی‌ کردن است. فرصت‌هایی که در این دوره برای انجام کارهای فراوان وجود دارد هرگز در طول تاریخ بشر تا بدین حدّ زیاد نبوده است. سابقه نداشته که بتوانید این‌قدر کار انجام دهید و به این تعداد از اهداف‌تان نائل آیید.

برایان تریسی (Brian Tracy)، سخنرانی برجسته و نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب‌و‌کار برگزار کرده است. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

امروزه شما می‌توانید در مقایسه با هر نسل دلخواهی که پیش از شما وجود داشته‌اند عمر طولانی‌تر و بهتری داشته باشید. در سایه پیشرفت‌های نوین پزشکی و مراقبت از سلامتی، در ذهن هیچ‌کسی نمی‌گنجید که مانند امروزه افراد بیشتری بتوانند به سنّ هشتاد یا نود یا حتی یکصد سالگی برسند اما با این‌ همه فرصت‌های بزرگی که برای موفقیت، بهروزی، عمر طولانی و شادمانی وجود دارد، احتمالاً احساس شما مانند اکثریت مردم نیز همین است که می‌گویید: «کارهای بیش از حدّ زیادی برای انجام دادن وجود دارد اما زمانی‌ که برای انجام آن‌ها در دست داریم بیش از حدّ کم است.»

اکنون که به‌ شدت به‌ فکر وضعیت فعلی خود می‌باشید و مؤثرترین شیوه برخورد با وقایع مختلف را در زمان‌های مختلف با راهبردهای مختلف فرا می‌گیرید به‌طور کامل نسبت به تمام گذشته، شفافیت تفکر شما بیشتر خواهد شد و مطمئن‌تر از قبل پاسخ خواهید داد.

جملات برگزیده کتاب تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی:

- مبدأ غنا در فکر و ذهن است. ثروت نیز در ایده است نه در پول.
- تفکر؛ منشأ اصلی ثروت، موفقیت، منفعت مادی، اکتشافات بزرگ و اختراعات و همه پیشرفت‌ها است.
- آیا برای زندگی ارزش قائلید؟ پس زمان را هدر ندهید، زمان همین بندوبساط ساده‌ای است که زندگی از آن‌ها ساخته شده است.
- شخصی که هر روز صبح برنامه کارهای آن روز را طرح‌ریزی می‌کند و تا رسیدن به نتیجه ادامه می‌دهد ریسمان پیچ‌ در پیچی را دنبال می‌کند که راهنمای او در کشاکش زندگی به‌غایت سردرگم زمانه است.

در بخشی از کتاب تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی می‌خوانیم:

قاعده بزرگ جهت کسب موفقیت در هنگام کار کردن این است: تمام مدت ساعات کاری را واقعاً کار کنید.

هنگامی‌ که به محل کار خود می‌روید به همکاران خود سلام نموده و بلافاصله کار را شروع کنید. سرتان را پایین بیندازید و مانند یک دونده مسابقه که با موفقیت از موانع عبور می‌کند با تمام سرعت به‌ پیش بروید. اگر کسی بخواهد با شما دوستانه صحبت کند مؤدبانه لبخند بزنید و به او بگویید که علاقمندید بعداز ساعت کاری با او صحبت نمایید. در همین اثناء شما کارهایی دارید که بایستی انجام شوند و موعد زمانی شما برای انجام‌ دادن آن‌ها فشرده است. در نهایت کسانی‌ که وقت را به راحتی به هدر می‌دهند، یعنی کسانی‌ که برای وقت خود یا دیگران ارزشی قائل نیستند امثال شما را دوست ندارند و وقت بسیار بیشتری را با کسانی می‌گذرانند که اتلاف وقت را دوست دارند.

 ۲۰۹ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: برنامه‌ریزی راهبردی و زمان مناسب برای تنظیم اهداف
فصل دوم: اوقات سازنده و مولّد و انجام کار بیشتر
فصل سوم: وقت مناسب برای افزایش حقوق
فصل چهارم: اوقات آزاد
فصل پنجم: اوقات انجام کار
فصل ششم: اوقات خلاقیت
فصل هفتم: اوقات حل مسئله و تصمیم‌گیری
فصل هشتم: وقت مردم و خانواده
فصل نهم: اوقات استراحت و تمدّد اعصاب
فصل دهم: وقت سکوت

راهنمای دانلود کتاب تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی

برای دانلود کتاب تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی
علی صاحبی
۱۳۹۶/۱۲/۱۷
کتابش برای مدیریت زمان عالیه
مهرداد احمدی
۱۳۹۶/۱۱/۲۸
کتابش فوق العاده س واسه مدیریت زمان
و در ضمن ممنون بابت تخفیف عالی ۶۰% 🌷
عبدالله دادخواه
۱۳۹۷/۳/۱۵
کتاب بسیار مفیدیه، به‌خصوص برای افرادی که با مهارت مدیریت زمان چندان آشنا نیستن. روش بیان مسائل به‌صورت پرسش خیلی جالبه و اگر خواننده همراه خوانش کتاب به این پرسش‌ها پاسخ بده، بیشترین سود رو از کتاب بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)