دانلود کتاب تصویرسازی معاصر: پروژه هنری بیست و سه هنرمند

  • از: پدرام حکیم زاده
  • ناشر: انتشارات شهر پدرام
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تصویرسازی معاصر: پروژه هنری بیست و سه هنرمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تصویرسازی معاصر: پروژه هنری بیست و سه هنرمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تصویرسازی معاصر: پروژه هنری بیست و سه هنرمند

کتاب تصویرسازی معاصر: پروژه هنری بیست و سه هنرمند به قلم پدرام حکیم زاده، در کم‌ترین زمان، اطلاعات دقیق و مفیدی را در مورد تصویرسازی، همراه با دویست اثر تصویری در اختیار شما قرار می‌دهد.

یکی از شاخه‌های هنرهای تجسمی تصویرسازی نام دارد. تصویرگری یا تصویرسازی، نقاشی روایی است و فرق عمده‌ی آن با نقاشی آن است که برای کاربرد مشخص، هدفمند عمل می‌کند که از این نظر شباهت‌های بسیاری با گرافیک دارد. تصویرسازی علمی، نقاشی‌های جلد کتاب‌های بزرگسال، نقاشی‌های روی پوسترهای تبلیغاتی و اقلام تجاری و مواردی از این قبیل، از انواع مختلف تصویرگری محسوب می‌شوند.

در بخشی از کتاب تصویرسازی معاصر می‌خوانیم:

سپهری کوشیده است این روابط را ببیند و ثبت کند. نقاشی‌های او بیشتر به یک نگاه شباهت دارد. یعنی ترکیبی را که در یک (تابلو) پرده ضبط کرده است درست مثل نگاهی می‌ماند که نقاش یک لحظه به جایی انداخته و رفته است. به یک توجه شباهت دارد.

توجه به پرنده‌ای که لحظه‌ای کنار گل لاله می‌نشیند و قبل از پرواز او، سپهری این لحظه را که به اندازه یک نگاه است روی پرده‌ای طرح می‌کند، ثبت می‌شود. همین طور رنگ‌آمیزی کارهایش که ظاهری بسیار آسان دارد. به اندازه یک لحظه عمر رقیق است.

 ۳۰۱ صفحه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6250-69-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

تصویرسازی
تصویرسازی چیست و انواع آن کدام است؟
تفاوت تصویرسازی و نقاشی
شیوه‌ها یا روش‌ها یا مکاتب در تصویرسازی
سبک‌های مختلف تصویرگری
ویژگی‌های تصویرگر خوب
ارتباط کلمه وتصویردرتصویرگری
کلمه و تصویر، پرسش‌ها و پاسخ‌ها
کلمه و تصویر از دیدگاه هنرمندان و اندیشمندان
دانش لازم برای تصویرگر متون دینی
تصویرگری شعر کودک
پروژه هنری بیست و سه هنرمند
دویست اثر تصویری

راهنمای دانلود کتاب تصویرسازی معاصر: پروژه هنری بیست و سه هنرمند

برای دانلود کتاب تصویرسازی معاصر: پروژه هنری بیست و سه هنرمند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تصویرسازی معاصر: پروژه هنری بیست و سه هنرمند