دانلود کتاب تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند

  • از: جان گری، علیرضا همتی
  • ناشر: نشر قلم همت
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند

کتاب تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند نوشته دکتر جان گری برگرفته از کتاب مردان مریخی زنان ونوسی و شامل تمامی جملات طلایی در این زمینه است.

برابری زن و مرد به معنی یکی شدن، یا همانند شدن زن و مرد نیست. به جای اینکه روی نکته‌ای انگشت بگذارید که نمی‌توانید یا نمی‌خواهید بدست آورید، روی چیزی تمرکز کنید که می‌خواهید و می‌توانید به دست آورید. زنان به اشتباه انتظار دارند که باید مردان همانند زنان رفتار کنند، و این در حالی‌ است که مردان به عدم درک صحیح و مناسب خود از نیازهای واقعی زنان ادامه می‌دهند. تفاوت‌های زنان و مردان با بروز استرس تشدید می‌گردد. بزرگ‌ترین چالش امروزی ما این است که عکس العمل مردان و زنان به استرس‌ها متفاوت است.

جان گری (John Gray) نویسنده‌ی کتاب مشهور مردان مریخی و زنان ونوسی است. او با به اشتراک گذاشتن دانسته‌های خود، به خانواده‌ها خوشبختی و صمیمیت هدیه می‌کند. خواندن این کتاب هم به زنان و هم به مردان برای داشتن رضایت از زندگی توصیه می‌شود.

 ۵۰ صفحه، ۹۴۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6602-18-9 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند

برای دانلود کتاب تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند

نظرات کتاب تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند

زهرا انصاری
۱۳۹۷/۸/۲۷
کتاب خوبیه
اما یه نقد داشتم با عرض شرمندگی
خوب ترجمه نشده حالا گذشته از ترجمه طرز نوشتنش بخاطر فاصله‌های که بین پاراگرافها هست ادم نمیتونه لذت انچنانی از خوندش ببره
شایدم واقعا مدل اصلی کتاب همین بوده باشه
ولیییی سرجمع واسه منن یه نظم و فهمی که موقع خوندن کتاب بهم دست میده نداد
ولیی بازم ممنونم بابتش
مائده شبانکاری
۱۳۹۹/۵/۲۳
کتاب خوبیه و من این کتابو یک روانشپاس بهم معرفی کرد
محمدرضا آقامحمدی
۱۳۹۶/۹/۳
بسیار عالی مخصوصا کتابهای صوتی واقعا دمتون گرم
مشاهد همه نظرات (۴)