دانلود کتاب تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند

  • از: جان گری، علیرضا همتی
  • ناشر: نشر قلم همت
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۵۰ صفحه، ۹۴۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6602-18-9 

قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند

کتاب تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند نوشته دکتر جان گری برگرفته از کتاب مردان مریخی زنان ونوسی و شامل تمامی جملات طلایی در این زمینه است.

برابری زن و مرد به معنی یکی شدن، یا همانند شدن زن و مرد نیست. به جای اینکه روی نکته‌ای انگشت بگذارید که نمی‌توانید یا نمی‌خواهید بدست آورید، روی چیزی تمرکز کنید که می‌خواهید و می‌توانید به دست آورید. زنان به اشتباه انتظار دارند که باید مردان همانند زنان رفتار کنند، و این در حالی‌ است که مردان به عدم درک صحیح و مناسب خود از نیازهای واقعی زنان ادامه می‌دهند. تفاوت‌های زنان و مردان با بروز استرس تشدید می‌گردد. بزرگ‌ترین چالش امروزی ما این است که عکس العمل مردان و زنان به استرس‌ها متفاوت است.

جان گری (John Gray) نویسنده‌ی کتاب مشهور مردان مریخی و زنان ونوسی است. او با به اشتراک گذاشتن دانسته‌های خود، به خانواده‌ها خوشبختی و صمیمیت هدیه می‌کند. خواندن این کتاب هم به زنان و هم به مردان برای داشتن رضایت از زندگی توصیه می‌شود.

راهنمای دانلود کتاب تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند

برای دانلود کتاب تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب تفاوت‌هایی که مردان و زنان دارند
محمدرضا آقامحمدی
۱۳۹۶/۹/۳
بسیار عالی مخصوصا کتابهای صوتی واقعا دمتون گرم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)