دانلود کتاب تن تن: هفت گوی بلورین


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تن تن: هفت گوی بلورین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تن تن: هفت گوی بلورین

کتاب تن تن: هفت گوی بلورین به نویسندگی هرژه، به ماجرای مربوط به یک تیم هفت نفره علمی پرداخته که پس از برگشتن از سفر خود به آمریکای جنوبی، به طرز مرموزی توسط گوی‌هایِ محتویِ نوعی گاز به خوابی عجیب فرو می‌روند.

هفت گوی بلورین (Les Sept Boules de Cristal) یکی از داستان‌های جذاب و جالب مجموعه «ماجراهای خبرنگار افسانه‌ای تن تن» است که با روایتی ساده و روان به همراه تصاویری رنگی و جالب برای کودکان به صورت کمیک ارائه شده است.

ماجراهای تن تن و میلو از مشهور‌ترین داستان‌های مصور هرژه (Herge)، درباره اتفاقاتی‌ست که برای تن تن «خبرنگاری کاوشگر، ماجراجو و زیرک» و میلو «سگ باهوش و وفادار او» رخ می‌دهد. تن‌تن که قهرمان اصلی این داستان‌هاست اغلب به صورت تصادفی در مسیر اتفاقاتی عجیب قرار می‌گیرد و سعی می‌کند توطئه‌های پی در پی را کشف کند. در این ماجراها دوستان دیگری نیز به او کمک خواهند کرد.

داستان‌های این مجموعه سبکی رئالیستی دارند که از رویدادهای تاریخ جنگ جهانی اول و دوم آغاز می‌شوند و تا اوج جنگ سرد و رقابت دو ابرقدرت امتداد پیدا می‌کنند. شاخصه‌های تاریخی بسیاری در این داستان‌ها وجود دارد؛ گاهی هم ماجرا‌ها جنبه سیاسی دارند.

مجموعه داستان تن تن تا به حال به بیش از 70 زبان دنیا ترجمه و بیش از 200 میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته‌ است.

 ۶۵ صفحه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7839-30-0 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تن تن: هفت گوی بلورین

برای دانلود کتاب تن تن: هفت گوی بلورین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تن تن: هفت گوی بلورین
Arshia A.r.s
۱۳۹۹/۱/۱
کتاب خوبی بود ولی ارزش هفت هزارتومان را ندارد
ملیکا صدر
۱۳۹۹/۱/۱۶
تا قبل از این فقط کارتون هاشو دیده بودم چقدر شیرین و جذاب بود فقط کاش کامل تر بود و یکم ارزون تر واقعا قیمتش بالاس
Hooshimin Takhtaei
۱۳۹۹/۸/۲
عالی💓💓👌👍😍💪حرف نداره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)