دانلود کتاب جادوی افزایش سرمایه - جلد 2

  • از: شهاب سهرابی
  • ناشر: نشر مانیان
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جادوی افزایش سرمایه - جلد 2

کتاب جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 نوشته‌ی شهاب سهرابی، شما را با دنیای پر رمز و راز بورس آشنا کرده و دانش‌تان را درباره‌ی افزایش سرمایه بالاتر می‌برد.

بازار بورس در ایران، جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. بنابراین حضور جدی در این بازار، آینده‌دار به نظر می‌رسد. در مسیر یادگیری مهارت سرمایه‌گذاری در بورس، یاد گرفتن برخی مفاهیم، لازم و ضروری است. یکی از این مباحث، افزایش سرمایه در بورس است. با خواندن هر دو جلد کتاب جادوی افزایش سرمایه تا حد زیادی با این مفهوم آشنا می‌شوید و می‌توانید در ادامه مسیر یادگیری، سراغ سایر مباحث بورس بروید و خیالتان از این بابت راحت باشد.

اگر فردی سرمایه‌گذار بازار سرمایه باشد و راه‌های افزایش سرمایه را نداند، مخاطب در مورد او چه فکری می کند؟! حل این مسأله، یکبار برای همیشه و با چند ساعت وقت گذاشتن و هزینه‌ای در حد تقریباً رایگان با خواندن این کتاب امکان‌پذیر است.

چند مورد از مزیت‌های کتاب جادوی افزایش سرمایه - جلد 2:

- در قالب داستان روایت می‌شود.
- مثال‌ها واقعی و کاربردی است.
- گام به گام شما را به پیش می‌برد.
- نکات بسیار ارزشمندی که در لابه لای مباحث بیان می شود؛ بسیار کلیدی است.

یادگیری مهارت سرمایه‌گذاری در بورس همانند پازلی است که با خواندن هر کدام از کتاب‌های جادوی افزایش سرمایه، قطعاتی از آن چیده می‌شود و کم کم به تکامل می‌رسد. یادمان باشد؛ بازار بورس، بازاری فنی، تکنیکی و بسیار سخت و پیچیده است و یادگیری و تسلط بر آن صرف زمان کافی، آموزش تخصصی و تجربه عملی را لازم دارد.

در بخشی از کتاب جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 می‌خوانیم:

پنج شنبه: 1397/2/5، روز آخر فرارسید.

شایان، آخرین مبحث افزایش سرمایه را باید فرا می‌گرفت. استاد سلطانی به شایان گفت : امروز روز آخر است، خیلی دوست دارم تجربیاتی که به سختی و با هزینه گزاف به دست آورده‌ام را، در اختیارت قرار دهم تا هم به کارت بیاید و هم این که تو این‌ها را دوباره تجربه نکنی. شایان عزیز؛ یادت باشد که مبحث روانشناسی در بازار سرمایه خیلی مهم است و سعی کن در این زمینه بیشتر تحقیق کنی و اطلاعاتت را کامل کنی باور می‌کنی که تحلیل یک سهم خاص، متاثر از کسی است که آن را تحلیل می‌کند؟

شایان هم از استاد توضیح بیشتر خواسته استاد سلطانی در ادامه صحبت‌هایش ادامه داد: این که شما خاطره قبلی از آن سهم داشته باشید، در نحوه تحلیل‌تان تاثیر دارد. این که شما در گذشته دراین سهم سود کرده‌اید، هم موثر است. اگر در گذشته شما از خرید این سهم زیان کرده باشید، باز هم در نحوه تحلیل‌تان موثر است. اگر برای تحلیل سهمی، وقت بیشتر و تلاش و سختی بیشتری متحمل شده باشی، باز هم در تحلیل‌تان متبلور می‌شود.

 ۱۴۴ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-7321-83-8 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: انباشته
فصل دوم: مازاد تجدید ارزیابی دارایی
ماده 141 قانون تجارت
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده
اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی
آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده دوره 12 ماهه
تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده دوره 12 ماهه
آگهی ثبت افزایش سرمایه
محاسبه قیمت A تئوریک
یک نکته، یک تجربه!
فصل سوم: ترکیبی
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده
اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی
مدارک و مستندات افزایش سرمایه
آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده دوره 12 ماهه
گزارش تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده دوره 12 ماهه
آگهی ثبت افزایش سرمایه
محاسبه قیمت تئوریک
نگاهی به روند افزایش سرمایه
یک نکته، یک تجربه!
نگاهی اجمالی به روندافزایش سرمایه
(صرف سهام)
آخرین توصیه‌های کلیدی استاد سلطانی به شایان
نحوه دریافت - هدیه - ویژه
پی‌نوشت

راهنمای دانلود کتاب جادوی افزایش سرمایه - جلد 2

برای دانلود کتاب جادوی افزایش سرمایه - جلد 2 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جادوی افزایش سرمایه - جلد 2

نظرات کتاب جادوی افزایش سرمایه - جلد 2

H hasanzadeh
۱۴۰۰/۱/۱۹
تشکر از اقای سهرابی، ایشان زحمت کشیدن مباحث کتاب را خیلی ساده و با روش جالب بیان کردن
مشاهد همه نظرات (۱)
بورس، سرمایه گذاری، دنیای بورس و سرمایه گذاری، انواع سرمایه گذاری، سرمایه گذاری پر سود، بازار سرمایه، اصول سرمایه گذاری، بازارهای مالی جهانی، فرصت های سرمایه گذاری، پرسودترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا، موفقیت شغلی، مدیریت مالی، کسب ثروت، کسب درآمد، موفقیت در کسب و کار، جذب سرمایه، پس انداز و سرمایه گذاری، راهنمای سرمایه گذاری در بورس، آشنایی با بورس، یادگیری مفاهیم بورس، شرکت در بورس، بورس چیست، آموزش معامله در بورس، سرمایه گذاری در بورس، حداقل سرمایه گذاری در بورس، بورس چیست به زبان ساده، pdf بورس به زبان ساده، بازار بورس چیست، روشهای سرمایه گذاری در بورس، سرمایه گذاری در بورس چگونه است، دارایی های سرمایه ای، دارایی های سرمایه ای چیست، دارایی های سرمایه ای یعنی چه، واگذاری دارایی های سرمایه ای، الگوی قیمت گذاری، الگوهای قیمت گذاری، الگوی قیمت گذاری داراییهای سرمایه ای، بورس pdf، دانلود PDF کتاب جادوی افزایش سرمایه، دانلود کتاب جادوی افزایش سرمایه PDF