دانلود کتاب جذابیت رفتاری خانم‌ها برای آقایان

  • از: بهناز صیامی اوجور
  • ناشر: نشر عطران
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب جذابیت رفتاری خانم‌ها برای آقایان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جذابیت رفتاری خانم‌ها برای آقایان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جذابیت رفتاری خانم‌ها برای آقایان

کتاب جذابیت رفتاری خانم‌ها برای آقایان نوشته بهناز صیامی اوجور، از خصوصیاتی سخن می‌گوید که زنان می‌توانند با بهره‌گیری از آن‌ها جذابیت خود را نزد مردان افزایش دهند.

در وجود تمام زن‌ها یک حس خاصی نهفته است که یک زن را آنچنان می‌تواند برای مردی جذاب و خواستنی جلوه دهد که حتی به مرد اجازه فکر کردن به زن دیگری را ندهد. این جذابیت‌های رفتاری چه هستند؟

در بخشی از کتاب جذابیت رفتاری خانم‌ها برای آقایان می‌خوانیم:

زنان محبوب و جذاب، به خودشان احساس خوبی دارند. «گرانت» معتقد است در مرحله‌ی اول، زنان باید احساسات منفی را که به خودشان دارند بشناسند. احساسات منفی در عمق ضمیر ناخودآگاه یک زن، دفن و موجب می‌شود که او، احساس کند نمی‌تواند رابطه‌ی خوبی با همسر و جنس مخالف داشته باشد. رایج‌ترین احساسات منفی درباره‌ی خود عبارت‌اند از: احساس بی‌ارزشی، احمق بودن، محبوب نبودن و عجیب و زشت بودن که زنان با داشتن این احساسات منفی درباره‌ی خود، یک دیوار دفاعی در اطراف خویش ایجاد می‌کنند که به همسرشان اجازه نمی‌دهد به آن‌ها نزدیک شود و به این ترتیب، از ایجاد یک رابطه‌ی صمیمی تا حدودی خود را محروم می‌کنند.

می‌گویند چنین زنانی ممکن است در اوایل آشنایی تلاش کنند که خود را مثبت و خوش بین نشان دهند؛ اما دیوار دفاعی و ترس از آسیب دیدن و لو رفتن واقعیت، آن‌ها را آزار می‌دهد. پیشنهاد گرانت این است: چنین زنانی باید روی شهامت خود کار کنند؛ یعنی شهامت این را پیدا کنند که انسان کاملی نباشند. چنین تمرینی سخت، اما لازم است؛ یعنی به خودشان اجازه دهند که اشتباه کنند و سعی نکنند همه‌ی رفتارهای خود را کنترل و به شکل نمایشی اجرا کنند. راحت بودن و اجازه‌ی اشتباه کردن به خود دادن، چنین زنانی را در برابر مردان، با اعتماد به نفس نشان می‌دهد و این اعتماد به نفس بسیار گیراست.

 ۱۹ صفحه، ۴۱۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-7037-10-4 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

اصل اول: احساس خوب به خود داشتن
اصل دوم: در اولویت بودن احساسات
اصل سوم: خنده‌رو بودن
اصل چهارم: لذت بردن از محبت
اصل پنجم: گوش شنوا داشتن
اصل ششم: آراستگی ظاهری
اصل هفتم: زنانی که با اندام‌شان مشکلی ندارند
اصل هشتم: زنانی که در برابر تعریف‌ها واکنش مناسبی نشان می‌دهند
اصل نهم: قبول کردن جنسیت
اصل دهم: رفیق و همراه بودن
اصل یازدهم: شور و اشتیاق داشتن
اصل دوازدهم: مهمان نوازی و رفتار دوستانه
اصل سیزدهم: انتقال احساسات از طریق صدا
اصل چهاردهم: داشتن صورت فعال
مردها عاشق این رفتارهای زنانه و دل‌فریب هستند!
چه رفتاری مردان را جذب می‌کند؟

راهنمای دانلود کتاب جذابیت رفتاری خانم‌ها برای آقایان

برای دانلود کتاب جذابیت رفتاری خانم‌ها برای آقایان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جذابیت رفتاری خانم‌ها برای آقایان

نظرات کتاب جذابیت رفتاری خانم‌ها برای آقایان

M M
۱۴۰۰/۱/۲۱
بنظرم جالب بود و نکات کاربردی خوبی داشت. متشکر.
مشاهد همه نظرات (۱)