دانلود کتاب جذابیت یک عادت است

  • ناشر: ماهنامه شبکه
  • ۶۲۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب جذابیت یک عادت است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب جذابیت یک عادت است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جذابیت یک عادت است

کتاب الکترونیکی جذابیت یک عادت است به بررسی و معرفی عادت‌های افراد موفق و جذاب پرداخته و راهکارهایی برای ارتباطات موثرتر و چگونگی تبدیل شدن به شخصیت جذاب و کاریزماتیک ارایه می‌دهد.
جذابیت آرزوی هر کسی است. اینکه در اولین برخورد افراد مختلف را به خود جذب کنیم بسیار لذت‌بخش است. اگر فکر می‌کنید شخصیت جذابی ندارید ولی دوست دارید جذاب باشید، بهتر است بدانید که جذابیت یک عادت است نه یک خصیصه ذاتی. داشتن شخصیت جذاب چه در زندگی کاری و چه در زندگی شخصی موجب پیشرفت انسان می‌شود.
افراد جذاب عادت‌ها و ویژگی‌هایی دارند که باعث متمایز شدن از دیگران می‌شوند. این افراد به طور ذاتی جذاب نیستند بلکه یاد گرفتند چگونه رفتار کنند تا در نظر دیگران جذاب بیایند. در این کتاب به برخی از این عادت‌ها و ویژگی‌های افراد جذاب اشاره شده است.

 ۵۳ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
در کمتر از یک دقیقه بیشترین تاثیر را در ملاقات اول خود داشته باشید!
10 ویژگی که ما را به آدم‌های غیرجذاب تبدیل می‌کند
15 راز زبان بدن افراد موفق
8 نشانه شخصیت قدرتمند شما که دیگران را می‌ترساند
آدم‌ها با این 7 چیز شخصیت شما را قضاوت می‌کنند!
ثروتمندان درباره خودشان چه فکری می‌کنند؟
چگونه باهوش‌ها با افرادی که دوست‌شان ندارند، کنار می‌آیند؟

راهنمای دانلود کتاب جذابیت یک عادت است

برای دانلود کتاب جذابیت یک عادت است و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جذابیت یک عادت است
فاطیما وجدانی
۱۳۹۶/۸/۶
توی متن کتاب اومده بخش ثروتمندان چگونه فکر میکنند چهاررمورده اما فقط یکی ذکر شده😵😵😵😵😵😵چه وضعشه ادم وسط مطالعه حالش گرفته میشه انگار دزدی و تقلبه اید بی‌توجهی
پارسا شیخ پور
۱۳۹۶/۱۰/۱۸
به نظر من این کتاب خیلی خوب به نکات تاکید کرده و به طور خلاصه همه‌ی نکات رو بیان کرده حتما پیشنهاد میکنم به من که خیلی کمک کرد. با تشکر.
مرجان اسدیان
۱۳۹۶/۷/۱۲
عرض سلام و ادب خدمت شما بزرگوار بنظر من نویسنده با نوشتن این مقاله همواره سعی داشته، خصوصیات روحی و برخوردهای اجتماعی یک شخصیت قوی را به تصویر بکشد، و برداشت من این است؛ که انسان با به چالش کشیدن و و بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۵۱)