دانلود کتاب جذبه، راز تاثیرگذاری و نفوذ: اصول تاثیرگذاری، الهام بخشی و جذب دیگران برای رسیدن به موفقیت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جذبه، راز تاثیرگذاری و نفوذ: اصول تاثیرگذاری، الهام بخشی و جذب دیگران برای رسیدن به موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جذبه، راز تاثیرگذاری و نفوذ: اصول تاثیرگذاری، الهام بخشی و جذب دیگران برای رسیدن به موفقیت

کتاب جذبه، راز تاثیرگذاری و نفوذ: اصول تاثیرگذاری، الهام بخشی و جذب دیگران برای رسیدن به موفقیت نوشته‌ی کرت دبلیو. مورتنسن، قوانینی را برای برخورداری از شخصیتی کاریزماتیک شرح می‌دهد که تأثیر قابل توجهی برای موفقیت در زندگی شخصی و کاری شما دارد.

آیا تا به حال دقت کرده‌اید که بعضی از افراد به راحتی و بدون هیچ تلاشی قادر هستند دیگران را به خود جذب کنند و بر آن‌ها تأثیر بگذارند؟ گاهی اوقات می‌بینید که بعضی از افراد به محض ورود به جایی توجه همه را به خود جلب می‌کنند. آن‌ها در هر کاری مدیری لایق و شایسته هستند و هر چیزی را که می‌خواهند قادرند به راحتی به دست آورند و می‌توانند هر کسی را که ملاقات می‌کنند روی آن تأثیر بگذارند. اما چگونه؟

راه اصلی رسیدن به آن نیرویی است به نام نیروی جذبه! جذبه مهارتی انگیزشی و حیاتی می‌باشد که باید برای تأثیر گذاشتن بر افراد آن را به خوبی یاد بگیرید. کتاب ‏‫جذبه، راز تاثیرگذاری و نفوذ (The laws of charisma)، چگونگی برخورداری از چنین مهارتی را به شما یاد می‌دهد و روش‌های برخورداری از جذبه و نفوذ را برای رسیدن به موفقیت در زندگی فردی، اجتماعی و حرفه‌ای عرضه می‌کند.

این مهارت اصلی موفقیت روی تمام جنبه‌های زندگی تأثیر می‌گذارد. شغل، روابط اجتماعی، درآمد، همه به توانایی شما در ابراز نیروی جذبه یا کاریزما وابسته می‌باشد. آیا تا به حال از دیدن دو فرد که تحصیلات و ارتباط مشابه داشتند حتی هوش و تجربه آن‌ها هم یکسان بوده اما نتایج متفاوتی از زندگی گرفته‌اند تعجب نکردید؟ یکی از آن‌ها موفقیت بزرگی به دست آورده اما دیگری حتی قادر نبوده امور روزانه‌اش را مدیریت کند. عده‌ای این مسئله را شانس می‌نامند اما وقتی جذبه داشته باشید خوش شانسی هم نصیبتان می‌شود.

کرت دبلیو. مورتنسن (Kurt W. Mortensen) در کتاب ‏‫جذبه، راز تاثیرگذاری و نفوذ، روش‌های برخورداری از جذبه و نفوذ را برای رسیدن به موفقیت در زندگی فردی، اجتماعی و حرفه‌ای عرضه می‌کند. برای اینکه بتوانید دیگران را ترغیب کنید تا با جان و دل خواسته‌هایتان را برآورده کنند، باید اصول تأثیرگذاری، رهبری و جذبه را درک و در آن مهارت کسب نمایید.

جملات برگزیده‌ی کتاب جذبه، راز تاثیرگذاری و نفوذ:

- یک فرد پرشور از چهل فرد صرفاً علاقه‌مند مؤثرتر است. (ای. ام. فورستر)
- بدون اعتمادبه‌نفس منطقی و خالصانه در مورد توان خود، موفق و شاد نخواهید بود. (نورمن وینسنت پیل)
- می‌توانید بعضی افراد را همیشه گول بزنید، یا همه‌ی مردم را گاهی گول بزنید، اما نمی‌توانید همه‌ی مردم را همیشه گول بزنید. (آبراهام لینکلن)
- فرد بدبین در هر فرصتی سختی‌ها و مشکلات را می‌بیند؛ فرد خوش‌بین در هر مشکلی فرصت‌ها را می‌بیند. (وینستون چرچیل)
- خوش‌بختی از عوامل بیرونی ناشی نمی‌شود. خوش‌بختی باید از درون برخیزد. آنچه می‌بینیم، لمس می‌کنیم یا دیگران برایمان انجام می‌دهند باعث شادی ما نمی‌شود؛ افکار و احساسات ما و کارهایی که برای دیگران و خودمان انجام می‌دهیم موجب شادی و خوشبختی‌مان می‌شوند. (هلن کلر)

در بخشی از کتاب ‏‫جذبه، راز تاثیرگذاری و نفوذ می‌خوانیم:

بزرگترین مانع جذبه‌داشتن چیست؟ چه چیزی مانع موفقیت واقعی شما و مانع تبدیل شدن شما به فردی تأثیرگذار می‌شود؟ همه‌ی ما در زندگی خود نقاط کوری داریم که مانع از کارکردن بر روی چیزهایی می‌شود که ما را به‌ سوی موفقیت هدایت می‌کنند. ناتوانی در شناخت و دیدن این نقاط کور را سوگیری خودبینی می‌نامیم. ما تمایل داریم به مهارت‌ها و ویژگی‌های خود بیشتر و بالاتر از آنچه واقعاً هستند امتیاز دهیم. در حالی که برای پیشرفت، رشد و موفقیت بیشتر باید از ضعف‌های خود آگاه باشیم و قادر باشیم نقاط کور خود را شناسایی کنیم. اگر ندانیم این‌ها چه هستند هیچ‌گاه واقعاً پیشرفت نمی‌کنیم. باید درباره‌ی سطح مهارت‌های کنونی خود با خود صادق باشیم و من در این کتاب چگونگی شناسایی آن‌ها را به شما نشان می‌دهم.

سوگیری خودبینی تأثیر منفی روی زندگی ما دارد زیرا باعث می‌شود به خود دروغ بگوییم. حقیقت را نمی‌بینیم. خودمان را گول می‌زنیم. با انکار کردن، فضایی مطلوب ایجاد می‌کنیم که می‌توانیم در آن‌ جا ضعف‌های خود را بپوشانیم و از عزّت‌نفس خود محافظت کنیم. انتظارات خود را بر اساس واقعیت و ارزیابی صادقانه بنا نمی‌کنیم. دنیا را از پشت عینک رنگی دیدن برای مدتی خوب به‌ نظر می‌رسد، اما در نهایت باید منتظر شکست باشیم. سوگیری خودبینی زمانی که مهارت یا استعداد خاصی را از خود انتظار داریم و یا دیگران آن را از ما انتظار دارند خود را نشان می‌دهد. زمانی که فشار اجتماعی یا تأیید اجتماعی دخیل باشند خود را بیش از حد ارزیابی می‌کنیم. سوگیری در نهایت نگاهی غیر واقعی و حس نادرست امنیت به ما می‌دهد. نسبت به واقعیت بی‌احساس می‌شویم و قادر نیستیم ببینیم دقیقاً در کجا قرار داریم، چه موقعیتی داریم و برای پیشرفت به چه چیزی نیاز داریم.

 ۲۴۰ صفحه، ۸۷۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-92810-5-3 

چاپ ۱۳۹۲: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
بخش اول: شخصیت: چه چیزی از خود بروز می‌دهید؟
فصل 1: شور و اشتیاق: انتقال انرژی خالص
فصل 2: اعتماد به ‌نفس: اعتقاد راسخ، مسری است
فصل 3: همخوانی: عمل در برابر نیّت
فصل 4: خوش‌بینی: اصلاح نگرش
فصل 5: قدرت مثبت: زور و اجبار جذبه نیست
فصل 6: انرژی و تعادل: سرزندگی و تندرستی
فصل 7: شوخ‌طبعی و خوش‌بختی: از درون ناشی می‌شود
بخش دوم: ویژگی‌های اساسی: خصوصیات بیرونی شما از درونتان فرمان می‌گیرند
فصل 8: انضباط فردی: اراده برابر است با تعهد
فصل 9: شایستگی و صلاحیت: آنچه نمی‌دانید به شما لطمه می‌زند
فصل 10: ندای درون: به ندای قلب خود گوش دهید
فصل 11: هدف: انگیزه‌های نامحدود خود را بیدار کنید
فصل 12: شرافت: شخصیت اهمیت دارد
فصل 13: شهامت: برخیز و خود را نشان بده!
فصل 14: خلاقیت: تخیلات خود را بیدار کنید
فصل 15: تمرکز: مشغله‌ی زیاد به معنای موفقیت نیست
بخش سوم: شیوه‌ی بیان و ارتباط: دیگران را با سخنان خود مجاب کنید
فصل 16: مهارت‌های اجرا و بیان: آموزش، الهام بخشیدن، سرگرم کردن
فصل 17: مهارت‌های مردمی: آیا مخاطبانتان واقعاً از شما خوششان می‌آید؟
فصل 18: تأثیرگذاری: به دیگران کمک کنید خود را متقاعد کنند
فصل 19: داستان سرایی: خلقِ تصویر
فصل 20: تماس چشمی: مکالمه بدون صحبت
فصل 21: گوش دادن: چه گفتی!
فصل 22: صمیمیت: ارتباط فوری
بخش چهارم: قدرت بخشیدن به دیگران: همکاری مُسری
فصل 23: روحیه بخشیدن: تقویت کردن و نیرو بخشیدن
فصل 24: ارج نهادن: درک منیّت
فصل 25: اعتبار: حقیقت در برابر تصور
فصل 26: انگیزه: شعله‌ور کردن
فصل 27 حسن‌نیت: بخشش و همدردی
فصل 28: بصیرت: آن را ببینید، بچشید، لمس و احساس کنید
فصل 29: همدلی: همدلی باعث برقراری دوستی می‌شود
فصل 30: احترام: احترام بگذارید تا مورد احترام واقع شوید
بخش پنجم: عوامل ناخودآگاه: احساس درستی یا نادرستی
فصل 31: اجرای کلامی: نحوه‌ی بیان
فصل 32: ارتباط غیرکلامی: حرکات سر و بدن کلمات را همراهی می‌کنند
فصل 33: وضعیت احساسی: درک احساسات و روحیه
فصل 34: ظاهر: می‌گویند بر اساس ظاهر قضاوت نکنید!
فصل 35: چگونه افراد را از خود می‌رانید: آن‌ها را فراری ندهید!
نتیجه
قدم بعدی چیست؟

راهنمای دانلود کتاب جذبه، راز تاثیرگذاری و نفوذ: اصول تاثیرگذاری، الهام بخشی و جذب دیگران برای رسیدن به موفقیت

برای دانلود کتاب جذبه، راز تاثیرگذاری و نفوذ: اصول تاثیرگذاری، الهام بخشی و جذب دیگران برای رسیدن به موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جذبه، راز تاثیرگذاری و نفوذ: اصول تاثیرگذاری، الهام بخشی و جذب دیگران برای رسیدن به موفقیت
روابط اجتماعی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، موفقیت شخصی، راه های موفقیت، مهارت گفتاری، فرهمندی یعنی چه، معنی فرهمندی، کاریزماتیک چیست، ویژگی افراد کاریزماتیک چیست، رفتار کاریزماتیک، ویژگی افراد کاریزماتیک، شخصیت شناسی، ارتباط بین اشخاص، ارتباطات انسانی، بهبود ارتباطات، خودسازی، آموزش فن بیان، ارتباطات کلامی، برقراری ارتباط با دیگران، ارتباط موثر با دیگران، ارتباط گفتاری، مهارت های سخنرانی، مهارت های گفتاری، تقویت مهارت های ارتباطی، مهارت های اجتماعی، دانلود کتاب کاریزما، موفقیت در زندگی، رسیدن به موفقیت، جذب دیگران، راه های جذب دیگران، قدرت جذب دیگران، قدرت ارتباطات مثبت، کتاب جذبه راز تأثیرگذاری و نفوذ، کتاب جذبه راز تاثیرگذاری و نفوذ، کتاب اصول تاثیرگذاری الهام بخشی و جذب دیگران برای دستیابی به موفقیت، کتاب اصول تأثیرگذاری الهام بخشی و جذب دیگران برای دستیابی به موفقیت، ‫کورت دبلیو مونتنسن، کرت دبلیو مورتنسن، The laws of charisma، Kurt W Mortensen