دانلود کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1

  • از: جفری لانگ، علی نقی قاسمیان نژاد
  • ۱۴۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1

کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1 نوشتۀ جفری لانگ، یکی از معتبرترین و جالب‌ترین کتاب‌هایی است که در حیطه‌ی تجربیات نزدیک به مرگ نوشته شده است. کتابی که در اولین سال انتشار یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سال آمریکا بود.

جفری لانگ متخصص درمان تومورهای سرطانی با همکاری پل پری در سال 2010 کتاب خود را با نام «شواهدی دال بر ادامه حیات پس از مرگ» که حاصل سال‌ها پژوهش و بررسی تجربیات نزدیک به مرگ بیش از 600 نفر از کشورها و فرهنگ‌های مختلف بود منتشر کرد. وی در این کتاب اظهار می‌دارد دلایل قانع کننده‌ای از روی بررسی تجربه‌های نزدیک مرگ به دست آورده که بر بقای آگاهی و حیات پس از مرگ دلالت دارد. لانگ معتقد است به شواهدی علمی رسیده که برای او وجود حیات پس از مرگ مسجل شده است.

لانگ در این کتاب بیان می‌دارد بهترین شاهد برای فهمیدن آنچه هنگام مرگ رخ می‌دهد، تجربیات افرادی است که به مرگ نزدیک شده یا دچار مرگ بالینی شده‌اند و تجربه‌ی نزدیک به مرگ را پشت سر گذاشته‌اند. او در پژوهش‌هایش به این نتیجه رسید که اکثریت قابل ملاحظه‌ای از افراد با تجربه‌ی نزدیک به مرگ، به واقعی بودن تجربه‌ی خود باور داشته و آن را دلیلی برای وجود حیات پس از مرگ می‌دانستند. برای تجربه کنندگان، داشتن تجربه‌ی نزدیک به مرگ اثبات فردی دو حقیقت است: حقیقت تجربیات و حقیقت حیات پس از مرگ.

نتایج پژوهش لانگ نشان می‌دهد به رغم عدم تشابه تجربه‌های نزدیک به مرگ افراد، الگوی مشترکی از عناصر موجود در این تجربیات قابل مشاهده است و معمولا این عناصر با یک ترتیب ثابت و یکسانی رخ می‌دهند. در مجموع از پژوهش‌های محققان چنین بر می‌آید که تجربیات نزدیک به مرگ می‌تواند شامل دوازده عنصر زیر یا تعدادی از آن‌ها باشد. تجربه‌ی خروج از بدن (جدایی هشیاری از بدن جسمانی)، تقویت حواس پنجگانه، هیجانات و احساسات شدید و عموما مثبت، عبور از یک تونل، مواجهه با نوری روشن (درخشان) و یا روحانی، مواجه با اشخاص روحانی، دوستان و اقوام فوت شده، احساس دگرگونی ماهیت زمان و مکان، مرور رویدادهای زندگی، ورود به قلمروی غیرمادی، کسب و فراگیری دانشی خاص، روبرو شدن با مرز یا مانع، بازگشت به بدن (داوطلبانه یا غیر داوطلبانه)

با توجه به اینکه متاسفانه مطالب علمی و حاصل از پژوهش، درباره موضوع تجربیات نزدیک به مرگ در کشور ما بسیار کم می‌باشد و بیشتر مطالب رنگ خرافه و بزرگنمایی به خود گرفته است امید است مطالب و محتوای این کتاب که به صورت کاملا علمی نوشته شده است برای خوانندگان عزیز مفید باشد.

 ۸۷ صفحه، ۳۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل 1: انگیزه‌های اولیه
فصل 2: گام نخست
فصل 3: دلیل اول: مرگ قطعی، واضح و روشن
فصل 4: دلیل دوم: خروج از بدن
فصل 5: دلیل سوم: مشاهدات نابینایان
فصل 6: دلیل چهارم: هشیاری غیرممکن هنگام بیهوشی عمومی

راهنمای دانلود کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1

برای دانلود کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1

نظرات کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1

mohammad ali ghazi
۱۳۹۸/۲/۲۵
کتاب خوبی بود از شما تشکر میکنم و اینکه برخی انتقاد میکنند که داستانهایی که در این کتاب آمده همه تجربیات تکراری است این خودش یک نکته است و به معنای تاکید و اثبات حقیقت تجربه‌ها است اینکه در نقاط مختلف جهان با اعتقاداتی مختلف در چند تجربه به موضوعات (تونل نورانی و کشش به سمت آن و یا کشش به سمت بدن و اشاره به بالا رفتن روح و یا اشاره به یادآوری خاطرات گذشته و دیدن افرادی قبلا فوت شده بودند و یا احساس آرامش و شادی و نیرویی عجیب و اشاره به اینکه فردی میگوید الان موقع آمدنت نیست و باید برگردی و... ) اشاره میکنند این تکرار به معنای اثبات است... خیلی ممنون بابت این مطالب خوب و مفید
کوشا عابدینی نسب
۱۳۹۷/۱۱/۱
با سلام: کتاب نتیجه سالها تحقیق و مطالعه بوده است و به ویژه برای کسانی که تازه شروع به خواندن این گونه مطالب کرده‌اند می‌تواند بسیار تأثیر گذار باشد. موضوع به زیان ساده نوشته شده برای عامه مردم قابل درک است. برای من که به آگاهی بعد از مرگ کاملا معتقدم، شاید خیلی گیرا نباشد. ولی من به تلاش و زحمت و نویسنده کتاب برای توجیه علمی این رویداد مهم به خاطر تلاش برای ایجاد همدلی و صلح بین فرهنگهای مختلف (با ایجاد سایتی در همین زمینه) پنج ستاره می‌دهم.
عبداله سلیمیان ریزی
۱۳۹۵/۳/۱۵
من کتاب اقیانوس که نویسنده محترم آن اقای علی رحیم بخش است را خواندم و حتی افتخار آن را داشته‌ام که با نویسنده کتاب نیز صحبت کنم. ولی متاسفانه چند سالی هست که از نویسنده اطلاعی ندارم. و کتاب این بزرگوار نیز به دوستان خودم هدیه دادم. و اکنون نیز از این کتاب چیزی در دست ندارم و خواهشمندم در صورت امکان اگر می‌شود کتابهای این بزرگوار را بگوییدچطور تهیه کنم. خواهشمندم کمکم کنید. التماس دعا
مشاهد همه نظرات (۹۹)