دانلود کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1

  • از: جفری لانگ، علی نقی قاسمیان نژاد
  • ۱۴۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1

کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1 نوشتۀ جفری لانگ، یکی از معتبرترین و جالب‌ترین کتاب‌هایی است که در حیطه‌ی تجربیات نزدیک به مرگ نوشته شده است. کتابی که در اولین سال انتشار یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سال آمریکا بود.

جفری لانگ متخصص درمان تومورهای سرطانی با همکاری پل پری در سال 2010 کتاب خود را با نام «شواهدی دال بر ادامه حیات پس از مرگ» که حاصل سال‌ها پژوهش و بررسی تجربیات نزدیک به مرگ بیش از 600 نفر از کشورها و فرهنگ‌های مختلف بود منتشر کرد. وی در این کتاب اظهار می‌دارد دلایل قانع کننده‌ای از روی بررسی تجربه‌های نزدیک مرگ به دست آورده که بر بقای آگاهی و حیات پس از مرگ دلالت دارد. لانگ معتقد است به شواهدی علمی رسیده که برای او وجود حیات پس از مرگ مسجل شده است.

لانگ در این کتاب بیان می‌دارد بهترین شاهد برای فهمیدن آنچه هنگام مرگ رخ می‌دهد، تجربیات افرادی است که به مرگ نزدیک شده یا دچار مرگ بالینی شده‌اند و تجربه‌ی نزدیک به مرگ را پشت سر گذاشته‌اند. او در پژوهش‌هایش به این نتیجه رسید که اکثریت قابل ملاحظه‌ای از افراد با تجربه‌ی نزدیک به مرگ، به واقعی بودن تجربه‌ی خود باور داشته و آن را دلیلی برای وجود حیات پس از مرگ می‌دانستند. برای تجربه کنندگان، داشتن تجربه‌ی نزدیک به مرگ اثبات فردی دو حقیقت است: حقیقت تجربیات و حقیقت حیات پس از مرگ.

نتایج پژوهش لانگ نشان می‌دهد به رغم عدم تشابه تجربه‌های نزدیک به مرگ افراد، الگوی مشترکی از عناصر موجود در این تجربیات قابل مشاهده است و معمولا این عناصر با یک ترتیب ثابت و یکسانی رخ می‌دهند. در مجموع از پژوهش‌های محققان چنین بر می‌آید که تجربیات نزدیک به مرگ می‌تواند شامل دوازده عنصر زیر یا تعدادی از آن‌ها باشد. تجربه‌ی خروج از بدن (جدایی هشیاری از بدن جسمانی)، تقویت حواس پنجگانه، هیجانات و احساسات شدید و عموما مثبت، عبور از یک تونل، مواجهه با نوری روشن (درخشان) و یا روحانی، مواجه با اشخاص روحانی، دوستان و اقوام فوت شده، احساس دگرگونی ماهیت زمان و مکان، مرور رویدادهای زندگی، ورود به قلمروی غیرمادی، کسب و فراگیری دانشی خاص، روبرو شدن با مرز یا مانع، بازگشت به بدن (داوطلبانه یا غیر داوطلبانه)

با توجه به اینکه متاسفانه مطالب علمی و حاصل از پژوهش، درباره موضوع تجربیات نزدیک به مرگ در کشور ما بسیار کم می‌باشد و بیشتر مطالب رنگ خرافه و بزرگنمایی به خود گرفته است امید است مطالب و محتوای این کتاب که به صورت کاملا علمی نوشته شده است برای خوانندگان عزیز مفید باشد.

 ۸۷ صفحه، ۳۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل 1: انگیزه‌های اولیه
فصل 2: گام نخست
فصل 3: دلیل اول: مرگ قطعی، واضح و روشن
فصل 4: دلیل دوم: خروج از بدن
فصل 5: دلیل سوم: مشاهدات نابینایان
فصل 6: دلیل چهارم: هشیاری غیرممکن هنگام بیهوشی عمومی

راهنمای دانلود کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1

برای دانلود کتاب جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جهان پس از مرگ: بررسی علمی تجربیات نزدیک به مرگ - جلد 1
کاربر Gh
۱۳۹۶/۷/۲۸
جالب بود ولی بهتر بود از تجارب ترسناک أفراد تجربه کننده نیز مواردی ذکر می‌شدچون نویسنده عنوان داشتند برخی أفراد تجربه‌های ناخوشایندی داشتند
رضا قهرمانی
۱۳۹۶/۳/۱۳
ممنون کتابراه لطفا مجموعه در آغوش نور مخصوصا جلد اولش را منتشر کنید دوستانی که به این موضوعات علاقه دارن کتاب سفر روح هم خیلی خواندنیه
شایان مالک
۱۳۹۵/۱۲/۲۱
بسیار آموزنده و تاثیر گذار بود و باعث شد ایمانم به خدا تقویت شود تکته جالب توجه در این کتاب این بود که افراد با مذاهب گوناگون که مذهب خود را برتر از دیگری میبینند در لحظه‌ی مرگ تجارب مشابهی داشتند و میشود صلح جهانی را با این مورد به وجود آورد.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰۲)