دانلود کتاب صوتی حذف مرگ: علمی که مرزهای میان مرگ و زندگی را از نو ترسیم می‌کند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حذف مرگ: علمی که مرزهای میان مرگ و زندگی را از نو ترسیم می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی حذف مرگ: علمی که مرزهای میان مرگ و زندگی را از نو ترسیم می‌کند

کتاب صوتی حذف مرگ: علمی که مرزهای میان مرگ و زندگی را از نو ترسیم می‌کند اثر سام پرنیا و جاش یانگ خوانندگان را شگفت‌زده خواهد کرد و باورهای‌شان در مورد مرگ و زندگی را زیر سوال خواهد برد.

برخی اشخاص مهم در مورد این کتاب می‌گویند:

- اتفاقات پس از مرگ و آنچه ورای آستانه‌ی مرگ نهفته است در میان انسان‌ها در زمره‌ی پایدارترین سوالات قرار داشته است. کتاب شکست مرگ نگرش‌های جدید و تکان‌دهنده درباره‌ی این سوالات خطیر ارائه کرده است. بدون شک فرصت مطالعه‌ی این کتاب ارزشمند را از دست نخواهید داد. (دکتر جفری لانگ؛ نویسنده‌ی کتاب پرفروش نیویورک تایمز؛ شواهد آخرت.)

- کتابی جذاب و آموزنده اثر محقق پیشتاز در زمینه‌ی علم احیا. شکست مرگ راه و روش استفاده از علم طب را تغییر خواهد داد. (دکتر تام. پی. آفترهید؛ پرفسور طب اورژانس در کالج پزشکی ویسکونسین.)

- پرنیا و همکارانش در مسیر یافتن راه‌هایی جدید برای نجات زندگی؛ ناخودآگاه مسئله‌ی آخرت را از قلمروی باورهای مذهبی خارج و وارد قلمروی علم کردند. شکست مرگ ماجرایی است که تحقیقات موثق در مورد آن انجام شده و به دقت ارائه شده است. (دکتر بروس گریسون، پروفسور روان‌شناسی و علم رفتارهای عصب‌شناختی کارلسون در دانشگاه سیستم بهداشت و برجینیا)

کتاب حذف مرگ (Erasing death)، شرح بخشی از مطالعه و تحقیق پزشکی سام پرنیا کارشناس حوزه‌ی مرگ، رابطه‌ی ذهن و مغز و تجارب نزدیک به مرگ است. او مدیریت تحقیقات «هوشیاری در حین احیاء» را به عهده دارد و در دو کشور انگلستان و آمریکا مشغول به کار است.

پرنیا در ابتدای کتابش می‌گوید: «مرگ طی تاریخ بشریت، همواره اوج ناامیدی و نهایت شکست انسان بوده است. ولی پیشرفت‌های علمی اخیر، تحولی اساسی در ادراک ما از مرگ ایجاد کرده است، که برداشت قطعی و نهایی ما از آن را به زیر سوال برده و به دنبال آن، بسیاری از دیدگاه‌های ریشه‌دارمان درباره‌ی مرگ را کهنه و منسوخ ساخته است. در واقع، هر کجا موضوع مرگ مطرح است، دو تحول عمده آغاز شده است. یکی در زمینه‌ی دستاوردها و دیگری در زمینه‌ی ادراک. خلاصه اینکه علوم پزشکی پیامدهایی را که پیش از این غیر قابل تصور بود، به مسائلی کاملاً باور نکردنی تبدیل کرده است. ما به زودی خواهیم توانست مردم را از چنگال مرگ و حتی بعد از وقوع مرگ، نجات دهیم»

 ۱۳ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۳۸۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۳۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
شناسنامه
۲ دقیقه
پشت جلد
۱ دقیقه
موسیقی
۴ دقیقه
مقدمه
۱ دقیقه
موسیقی
۴۶ دقیقه
فصل اول - اینجا اتفاقات شگفت‌انگیزی رخ می‌دهد
۱ دقیقه
موسیقی
۴۴ دقیقه
فصل دوم - گامی کوچک برای انسان، جهشی عظیم برای بشریت
۱ دقیقه
موسیقی
۴۷ دقیقه
فصل سوم - فرمول زندگی
۱ دقیقه
موسیقی
۹۰ دقیقه
فصل چهارم - معکوس کردن روند مرگ
۱ دقیقه
موسیقی
۹۱ دقیقه
فصل پنجم - یتیم
۱ دقیقه
موسیقی
۷۱ دقیقه
فصل ششم - مردن چگونه است؟
۱ دقیقه
موسیقی
۸۹ دقیقه
فیل در تاریکی
۱ دقیقه
موسیقی
۶۲ دقیقه
فصل هشتم - درک خود
۱ دقیقه
موسیقی
۶۳ دقیقه
فصل نهم - زندگی پس از مرگی که ما می‌شناسیم
۱ دقیقه
موسیقی
۸۶ دقیقه
فصل دهم - تحقیقات هوشیاری
۱ دقیقه
موسیقی
۹۴ دقیقه
فصل یازدهم - همه‌ی این‌ها چه معنایی دارد؟
۲ دقیقه
موسیقی

راهنمای دانلود کتاب صوتی حذف مرگ: علمی که مرزهای میان مرگ و زندگی را از نو ترسیم می‌کند

برای دانلود کتاب صوتی حذف مرگ: علمی که مرزهای میان مرگ و زندگی را از نو ترسیم می‌کند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  حذف مرگ: علمی که مرزهای میان مرگ و زندگی را از نو ترسیم می‌کند
سلمان الیاسی
۱۳۹۸/۱/۴
واقعا کتابی عالی است که با دقت و با زبان ساده‌ای ریزمکانیسم‌های بیولوژیکی را شرح داده است. از نویسنده، مترجم و گوینده و گروه کتاب‌راه نهایت تشکر را دارم
Daneshjoo Z500
۱۳۹۷/۱/۲
کتاب جالبیه
ژاسمن شاهنظری
۱۳۹۹/۱/۵
کتاب بسیار جالبی بود که بعضی از قسمتهای ان را برای چندمین بار گوش کردم. چون خودم در بخش مراقبتهای ویژه قلب کار کردم و تجربیاتی در‌ای زمینه داشتم کتاب برایم بسیار جالب بود. ممنون از شما که موسیقی تاثیر گذار انتخاب کرده بودید و صوت گوینده هم عالی بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)