دانلود کتاب حضرت یونس (ع) در آثار شاعران ایران و نقاشان جهان

  • از: پدرام حکیم زاده
  • ناشر: انتشارات شهر پدرام
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب حضرت یونس (ع) در آثار شاعران ایران و نقاشان جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حضرت یونس (ع) در آثار شاعران ایران و نقاشان جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حضرت یونس (ع) در آثار شاعران ایران و نقاشان جهان

در کتاب حضرت یونس (ع) در آثار شاعران ایران و نقاشان جهان نوشته پدرام حکیم زاده، به سه نقطه اوج زندگی حضرت یونس (ع) یعنی به آب انداختن او و گرفتار شدنش در دهان ماهی و سپس رهایی او پرداخته شده است.

موضوعات دینی به ویژه موضوع زندگی پیامبران الهی در آثار هنرمندان جهان ارزش ویژه‌ای داشته و دارند. از یک سو در تاریخ هنر نقاشی جهان به ویژه اروپا از قرن دوازدهم تا بیستم میلادی به موضوع پیامبرانی که در کتب دینی بخش‌هایی از زندگی آنان نقل شده پرداخته شده است.

از سوی دیگر در سرزمین ایران با توجه به رهنمودهای دین اسلام به ویژه قرآن، شاعران با ذوق و قریحه که فرهنگ اسلامی را به خوبی درک کرده‌اند ابعاد مختلف زندگی پیامبران الهی را در آثار خود منعکس کرده‌اند.

حضرت یونس (ع) از پیامبرران بنی اسرائیل است که بعد از حضرت سلیمان ظهور کرد و بعضی او را از نوادگان حضرت ابراهیم (ع) دانسته‌اند و به خاطر این‌که در شکم ماهی قرار گرفت، با لقب ذوالنون خوانده می‌شد. حضرت یونس (ع) یکی از پیامبران و رسولان خداست، که نام مبارکش در قرآن چهار بار آمده است.

 ۴۹ صفحه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7811-49-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب حضرت یونس (ع) در آثار شاعران ایران و نقاشان جهان

برای دانلود کتاب حضرت یونس (ع) در آثار شاعران ایران و نقاشان جهان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حضرت یونس (ع) در آثار شاعران ایران و نقاشان جهان