دانلود کتاب خانم‌ها از این سریع‌تر لاغرتر نمی‌شوید!

  • از: صادق صالحی زاده
  • ناشر: انتشارات مرجع علم
  • ۱۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب خانم‌ها از این سریع‌تر لاغرتر نمی‌شوید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خانم‌ها از این سریع‌تر لاغرتر نمی‌شوید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خانم‌ها از این سریع‌تر لاغرتر نمی‌شوید!

آخرین راه‌حل برای لاغری همیشگی و بدون هیچ تجهیزاتی! کتاب خانم‌ها از این سریع‌تر لاغرتر نمی‌شوید! نتیجه‌ی تنظیم هزاران برنامه‌ی لاغری توسط صادق صالحی زاده است که به عنوان مربی فعالیت می‌کند. این کتاب تلاش دارد تا به تمام کسانی که در مسیر کاهش وزن ناموفق بوده‌اند، یاری برساند.

کتاب خانم‌ها از این سریع تر لاغرتر نمی‌شوید! را می‌توان سریع‌ترین و اصولی‌ترین راهی دانست که با کمک آن به وزن ایده‌آل خود دست خواهید یافت. از یاد نبرید که تمامی اصولی که در این کتاب وجود دارد پیش از این کاملا تست شده و نتایج آن را صادق صالحی زاده مشاهده کرده است. اگر این کتاب را باز کرده‌اید به شما تبریک می‌گوییم؛ چرا که با تمام کردن این کتاب می‌توانید به صورت تضمینی به اهدافتان برسید. فقط کافی است این کتاب را برای بار اول روزی 15 صفحه مطالعه کنید و طی حداکثر یک هفته تمامی اصول را فرابگیرید. سپس برای بار دوم به دقت و همراه با کتاب پیش بروید تا نکته‌ای را از قلم نیاندازید. لازم به ذکر است که کتاب خانم‌ها از این سریع تر لاغرتر نمی‌شوید! برای آموزش نیست، بلکه دستورالعمل کامل برای لاغری است. اصول ارائه شده را بیاموزید و با زندگی شخصی‌تان ترکیب کنید و شاهد پیشرفت عظیمی در اندام خود باشید.

در این کتاب، حرکاتی مناسب برای چربی‌سوزی در اختیارتان قرار می‌گیرد. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه علاوه بر چربی‌سوزی، عضله‌سازی کنید و به دست‌ها و پاهایتان فرم زیبایی دهید. اگر به مبحث عضله‌سازی توجه نکنید دقیقاً به مشکل شُلی اندام و نداشتن فرم زیبا در بدنتان دچار خواهید شد. در کتاب حاضر حرکاتی ارائه شده است که علاوه بر چربی‌سوزی به شما کمک می‌کند که فرمی زیبا به بدنتان بدهید.

در مسیر لاغر شدن به توشه راه نیاز دارید و کتاب خانم‌ها از این سریع تر لاغرتر نمی‌شوید! تمامی چیزهایی که لازم دارید ارائه می‌دهد و اصول ارائه شده‌ی آن را می‌توانید در هر جایی انجام دهید، بدون دردسر و سختی!

مطالعه‌ی کتاب خانم‌ها از این سریع تر لاغرتر نمی‌شوید به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

این کتاب برای خانم‌هایی نوشته‌ شده است که بارها با استفاده از برنامه‌های تمرین و تغذیه‌ی مختلف یا پکیج‌های آموزش لاغری یا حتی پکیج‌های دمنوش برای لاغری تلاش کرده‌اند اما هنوز موفق نشده‌اند. امید خود را از دست ندهید و شک نکنید که این بار با راهنمایی‌های صادق صالحی زاده موفق خواهید شد.

در بخشی از کتاب خانم‌ها از این سریع تر لاغرتر نمی‌شوید می‌خوانیم:

گاهی اوقات برایتان پیش می‌آید که زمان تمرین‌تان فرا می‌رسد اما انرژی کافی ندارید. در این صورت چه کار کنیم؟ تمرین را رها کنیم؟ خیر. رها کردن تمرین آسان‌ترین روش است اما بهترین نیست! در این شرایط پیشنهاد می‌کنم طبق اصولی که در گرم کردن گفتم بدنتان را گرم کنید سپس بدون عذاب وجدان، یک تمرین سبک و تفریحی انجام دهید.

خوب شاید بپرسید چه سودی دارد؟

اولا به خودتان ثابت می‌کنید که در هیچ شرایطی حاضر به ترک تمرین نیستید و به قولی انگیزه خود را اثبات می‌کنید (اهمیت این نکته را دست‌کم نگیرید.). دوما برای تمرین بعدی انرژی بیشتری خواهید داشت. با اجرای یک تمرین سبک، اعصاب مرکزی در حد کمی فعال می‌شوند و جریان خون به سمت عضلات بدنتان پمپ می‌شود. همین دو نکته ساده منجر به تحویل مواد غذایی و اکسیژن به بدنتان می‌شود. وقتی که اکسیژن و مواد غذایی کافی باشند، بدن بهتر فعالیت خواهد کرد و زودتر خود را به شرایط پرانرژی بودن برمی‌گرداند.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید تحقیقات نشان داده‌اند استراحت فعال (تمرین سبک) از استراحت غیرفعال (تمرین نکردن) مؤثرتر واقع می‌شود.

 ۱۰۷ صفحه، ۹۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8265-72-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش‌گفتار نویسنده
فصل اول: شما هم می‌توانید!
فصل دوم: موتور بدن خود را روشن کنید
فصل سوم: از گربه‌ها یاد بگیریم
فصل چهارم: سوخت‌رسانی به موتور بدن
فصل پنجم: یک اشتباه، یک عمر چاقی!
فصل ششم: راز پیشرفتِ بدون توقف
فصل هفتم: قاتلان انگیزه را بُکُش!
فصل هشتم: موتور ماشین خود را اول گرم کنید.
فصل نهم: بخور و بخواب و لاغر شو!
فصل دهم: خلاصه نکات مهم

راهنمای دانلود کتاب خانم‌ها از این سریع‌تر لاغرتر نمی‌شوید!

برای دانلود کتاب خانم‌ها از این سریع‌تر لاغرتر نمی‌شوید! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خانم‌ها از این سریع‌تر لاغرتر نمی‌شوید!

نظرات کتاب خانم‌ها از این سریع‌تر لاغرتر نمی‌شوید!

منیژ ه
۱۳۹۹/۶/۲۴
کتاب خیلی خوب و کاربردی بود. هم توی کتاب اصول تنظیم رژیم غذایی رو گفته بود هم تمرین در منزل داشت. من خیلی استفاده بردم.
Shaki Xx
۱۳۹۹/۱۲/۱۵
کتاب کاربردی و خوبیست! اما کاملا مقدماتی است و برای افرادی که تقریبا هیچ آشنایی با تمرین و رژیم ندارند مناسب است!
بهار کاوه پور
۱۳۹۹/۷/۱۰
کاربردی و جااااااالب و مفید. استفاده کردم عالی بود
مشاهد همه نظرات (۸)