معرفی و دانلود کتاب خانه درختی 13 طبقه

عکس جلد کتاب خانه درختی 13 طبقه
قیمت:
۴۰,۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب خانه درختی 13 طبقه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب خانه درختی 13 طبقه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خانه درختی 13 طبقه

دو پسر بازیگوش در یک خانه‌ی درختی سیزده طبقه که بیشتر قسمت‌هایش را هم خودشان ساخته‌اند، چیزی به جز ماجراهای جذاب و خنده‌دار نخواهند داشت. کتاب خانه درختی 13 طبقه را اندی گریفیتس، نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز، از داستان‌های بامزه‌ی اندی و تری در خانه‌ی درختی بزرگشان نوشته است که سیزده طبقه و بخش‌های جادویی و عجیبی دارد و هر طبقه‌اش به تنهایی شما را شگفت‌زده می‌کند.

درباره‌ی کتاب خانه درختی 13 طبقه

اندی و تری در یک خانه‌ی درختی زندگی می‌کنند. زندگی در یک خانه‌ی درختی خیلی لذت‌بخش است، به خصوص اگر بزرگتر و پیچ‌درپیچ‌تر از خانه‌های درختی کوچولویی باشد که توی باغ می‌سازند! خانه‌ی درختی آن‌ها 13 طبقه و یک عالمه بخش هیجان‌انگیز دارد. وقتی در را باز می‌کنید، به یک نردبام بلند می‌خورید. اگر از این نردبام بالا بروید، می‌بینید که خانه‌ی اندی و تری یک سالن بولینگ، یک استخر، تانکری پر از کوسه‌های آدم‌خوار، اتاق بازی، آزمایشگاه سری زیرزمینی مخصوص بچه‌ها و جاهای عجیب و غریب دیگر دارد. این جاهای عجیب و غریب آنقدر زیاد و بزرگ‌اند که سرتان از خوشحالی گیج می‌رود و برای سر زدن به تمام قسمت‌هایش وقت کم می‌آورید!

معرفی و دانلود کتاب خانه درختی 13 طبقه

اندی گریفیتس (Andy Griffiths) در کتاب خانه درختی 13 طبقه (The 13-Story Treehouse: Monkey Mayhem) با همراهی تصویرگری‌های بامزه‌ی تری دنتون (Terry Denton)، تک تک قسمت‌های خانه‌ی اندی و تری را به شما نشان می‌دهد و با هم در سیزده فصل ماجراهای هیجان‌انگیز و خنده‌دار این دو بچه‌ی بازیگوش را می‌خوانید و حسابی می‌خندید. در این کتاب سروکله‌ی گوریل گنده بک، میمون‌های پرسروصدا، دماغِ قرمز گنده و موجودات عجیب و غریب دیگری هم پیدا می‌شود که دردسر درست می‌کنند. این را هم باید بگوییم که مخفی شدن در یک خانه‌ی درختی خیلی سخت است. بنابراین در هر گوشه و کنار از خانه، مجبورید با تمام این هیولاها روبه‌رو بشوید و از دردسرهایشان جان سالم به در ببرید. البته باید مواظب این هم باشید که مثل بعضی از خواننده‌های دیگر کتاب، از خنده روده‌بر نشوید!

کتاب خانه درختی 13 طبقه جلد اول از مجموعه‌ی خانه درختی است و اولین بار در سال 2015 منتشر شد. این کتاب پیشتر با عناوین مختلفی در ایران به چاپ رسید. نسخه‌ی حاضر را نیلوفر گنجی به فارسی ترجمه کرده و انتشارات نگاه آشنا در بازار کتاب ایران به انتشار رسانده است.

درباره‌ی مجموعه‌ی خانه‌ درختی

خانه درختی (The Treehouse) یک مجموعه‌ی کمیک برای کودکان و نوجوانان است که به قلم اندی گریفیتس (Andy Griffiths) نوشته شده و با تصویرسازی‌های جذاب تری دنتون (Terry Denton) ماجراهای بامزه‌ی دو پسربچه را روایت می‌کند. تری و اندی دو شخصیت اصلی این مجموعه و صاحبان یک خانه‌ی درختی عجیب و شگفت‌انگیز هستند. این خانه قسمت‌های جالب بسیاری دارد؛ یک آزمایشگاه سری زیرزمینی، اتاق بازی فوق‌العاده هیجان‌انگیز، یک سکوی رصد که از آن می‌توان تمام دنیا را دید و کلی قسمت‌های دیگر برای ماجراجویی که دیدنشان مدت‌ها وقت می‌برد. با وجود اینکه این خانه‌ی جادویی خودش سیزده طبقه دارد و به اندازه‌ی کافی بزرگ است، تری و اندی در هر جلد از این مجموعه، طبقات بیشتری به آن اضافه می‌کنند و چیزهای جدیدتر و بامزه‌تری اختراع می‌کنند. به این ترتیب، در هر طبقه اتفاقات تازه و خنده‌داری انتظار شما را می‌کشد و سروکله‌ی موجودات عجیب و غریبی که حتی در خواب هم نمی‌بینید، پیدا می‌شود. شاید بتوانید با استفاده از نرم‌ساقه‌های آویزان در خانه از شر موجودات عجیب از این طرف به آن طرف فرار کنید، اما باید بدانید که در یک خانه‌ی درختی مخفی شدن ممکن نیست و مجبورید با دیدن این موجودات و کارهایشان از خنده روده‌بر بشوید!

مجموعه‌ی خانه‌ درختی از مجموعه داستان‌های کمیک مشهور و پرطرفدار سال‌های اخیر است که فروش بالایی در سراسر جهان داشته و نقد و نظرات مثبتی را از آن خود کرده. داستان‌های پرماجرای اندی و تری هر خواننده‌ای را به خنده می‌اندازد و تصویر‌سازی‌های پر از جزئیاتِ این مجموعه در هر صفحه از کتاب، مخاطب را مجذوب تماشای لحظه‌های شاد و بامزه‌ی این دو دوست می‌کند. این مجموعه با تلاش‌های انتشارات نگاه آشنا به فارسی برگردانده و روانه‌ی بازار کتاب ایران شده است.

جوایز و افتخارات مجموعه‌ی خانه درختی

 • برنده‌ی جایزه‌ی صنعت کتاب استرالیا در سال 2011
 • برنده‌ی جایزه‌ی KOALA در سال 2011
 • برنده‌ی جایزه‌ی YABBA در سال 2011
 • عنوان پرفروش هفته‌نامه‌ی ناشران

جوایز و افتخارات کتاب خانه درختی 13 طبقه

 • کتاب برگزیده‌ی سایت آمازون به انتخاب معلمان
 • برنده‌ی جایزه‌ی کتاب نوجوانان غرب استرالیا در سال 2012
 • برنده‌ی جایزه‌ی Bluestem در سال 2016
 • برنده‌ی جایزه‌ی صنعت کتاب استرالیا در سال 2012

نکوداشت‌های کتاب خانه درختی 13 طبقه

 • از خنده روده‌بر شدم! (جف گینی، نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز)
 • طرفداران کتاب «خاطرات یک بچه‌ی بی‌عرضه» عاشق این کتاب می‌شوند و بزرگترها از طنز بدون نیش و کنایه‌ی آن حسابی لذت می‌برند. (School Library Journal)
 • پسرها از طنز بی‌ادبانه، موجودات عجیب و غریب و کارهای مسخره‌ی تری و اندی خوششان می‌آید و اگر پری دریایی‌های هیولایی برایتان کافی نیست، میمون‌های دریایی و گوریل گنده بک و موز غول پیکر هم هستند. می‌بینید؟ این داستان طنز خنده‌داری دارد که بچه‌ها عاشقش می‌شوند. (Kris Sauer)

کتاب خانه درختی 13 طبقه برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه‌ی این کتاب خواندنی و جذاب را به‌ طرفداران داستان‌های کمیک و کودکان 6 تا 12 سال پیشنهاد می‌کنیم.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: خانه‌درختی سیزده طبقه
فصل دوم: گربه‌ی پرنده
فصل سوم: گربه‌ی گمشده
فصل چهارم: دماغ قرمز گنده
فصل پنجم: مسابقه‌ی نقاشی
فصل شش: واق واقو، برنامه‌ی سگ واق واقو
فصل هفتم: پری دریایی هیولایی
فصل هشتم: حباب گنده
فصل نهم: ماجراجویی یک سوپرانگشت
فصل دهم: خانه‌ی سیزده طبقه‌ی میمون‌ها
فصل یازدهم: گوریل گنده بک
فصل دوازدهم: روزی که ابریشم همه را نجات داد
فصل سیزدهم: پایان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب خانه درختی 13 طبقه
نویسنده
مترجمنیلوفر گنجی
ناشر چاپیانتشارات نگاه آشنا
سال انتشار۱۴۰۲
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات191
زبانفارسی
شابک978-622-5260-43-6
موضوع کتابکتاب‌های کمیک و رمان‌های مصور
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب خانه درختی 13 طبقه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب خانه درختی 13 طبقه

برای دریافت کتاب خانه درختی 13 طبقه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.