دانلود کتاب خودکشی، انگیزه، سبب ها و درمان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خودکشی، انگیزه، سبب ها و درمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خودکشی، انگیزه، سبب ها و درمان

به نظر می‌رسد که خودکشی خصوصی‌ترین اقدامی باشد که ممکن است از جانب یک شخص سر بزند، معهذا مناسبات اجتماعی در سبب سازی آن نقش با اهمیتی دارند و این اقدام ناشی از یک برخورد اجتماعی عمیق است. گرچه هدف خودکشی منحصراً نابودی شخصی است، لیکن همچنین عمل تجاوز کارانه ایست علیه افراد دیگر.

مطالعه خودکشی نشان می‌دهد که عمل انسان هر اندازه هم که شخصی باشد، معهذا تأثیر متقابلی روی افراد دیگر دارد و این که هر فرد را جدا از قالب اجتماعی‌اش و به تنهائی نمی‌توان درک کرد. در خلال قرون کشیش‌ها، شاعران و فلاسفه دربارة خودکشی به تفکر پرداخته‌اند. امروزه این مسئله جنبة پژوهش‌های علمی پیدا کرده است.

خودکشی یک مشکل مختص نژاد بشر است. حیوانات دیگر از طریق بیماری‌ها یا بواسطه عوامل خارجی تصادفی یا عمدی ممکن است تلف شوند. اما، تا آنجا که من می‌دانم، تنها انسان می‌تواند مرگ خود را اراده بکند و خود را بکشد.

خودکش همه‌جا دیده می‌شود. این اعتقاد که خودکشی در جوامع ابتدائی وجود ندارد ثابت شده است که صحیح نیست: دوره‌ای در تاریخ یافت نمی‌شود که در آن خودکشی ذکر نشده باشد. افراد کمی پیدا می‌شوند که اندیشه خودکشی هرگز به مغزشان خطور نکرده باشد.

 ۱۴۱ صفحه، ۷۲۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-956-8379-21-1 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب خودکشی، انگیزه، سبب ها و درمان

برای دانلود کتاب خودکشی، انگیزه، سبب ها و درمان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خودکشی، انگیزه، سبب ها و درمان

نظرات کتاب خودکشی، انگیزه، سبب ها و درمان

حسین آ قا
۱۳۹۷/۶/۳۰
نگاه نو در این کتاب به خودکشی به چشم نمیخورد ولی در عین سادگکی جامع میباشد
عالی
Soheil Sabaghian
۱۳۹۸/۱۰/۱۴
مفیدولی ناقص است
اعظم پورخاتون
۱۳۹۸/۶/۱۵
عالی بود ساده ولی کاربردی
مشاهد همه نظرات (۵)