دانلود کتاب صوتی خویشتن مقدس شما: تصمیم‌گیری برای آزاد شدن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خویشتن مقدس شما: تصمیم‌گیری برای آزاد شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خویشتن مقدس شما: تصمیم‌گیری برای آزاد شدن

کتاب صوتی خویشتن مقدس شما: تصمیم‌گیری برای آزاد شدن اثر وین دایر، راهنمایی کامل و جامع، برای افرادی است که به دنبال رسیدن به یک تجربه روحانی هستند و به رهایی روح از بند مادیات به عنوان هدف نهایی زندگی اعتقاد دارند.

وین دایر (wayne dyer) در کتاب صوتی خویشتن مقدس شما: تصمیم‌گیری برای آزاد شدن (Your sacred self: making the decision to be free)، شما را به یک سفر اعجاب‌آور می‌برد، سفر مقدسی که در آن روح بر نفس غلبه می‌کند.

این کتاب حول 4 مفهوم کلی طبقه‌بندی شده است: بخش اول به شما می‌گوید که شما مقدس هستید و برای دستیابی به آن باید سیستم قدیمی اعتقادی خود را ارتقاء دهید. بخش دوم نیز درباره‌ی این موضوع است که شما یک موجود روحانی هستید که باید از طریق شناخت خویشتن مقدس خود و به کمک عوامل کلیدی حصول، به خودآگاهی ارتقاء یابید. بخش سوم برای شما شرح می‌دهد که خویشتن مقدس شما می‌تواند بر بُعد نفسانی شما پیروز شود و بر کلیه قدرت‌های حیاتی شما احاطه گردد. در بخش چهارم نیز شما می‌توانید مرز این خودآگاهی را درنوردیده و بر حیات همه افراد روی این کره خاکی تأثیر بگذارید.

هر فصل این کتاب با بیان هدفی نوشته شده تا شما را با اصول مربوط به آن فصل آشنا سازد. نوشته‌های باستانی موجود در این کتاب آموزه‌های بسیار مفیدی دارد که با آن آشنا می‌شوید. در این آموزه‌ها آمده که هدف ما از حیات حرکت از پستی به کمال است. امّا برای حرکت به سوی نقطه بعدی اوّل باید زمین خورد این کار انرژی و شناخت لازم برای رسیدن ما به سمت نقطه بعدی را ایجاد می‌کند. پس هر شکستی که تجربه می‌کنید در واقع یک فرصت برای بدست آوردن انرژی است. این انرژی کسب شده، وسیله‌ای نیرومند برای پیشرفت و دست‌یابی شما به اهدافتان در مرحله بعد است. خویشتن مقدس شما می‌داند که این شکست‌ها زمینه‌ساز موفقیت شما در رسیدن به این هدف است.

وین دایر می‌گوید: شکست در زندگی شخصی خود من باعث بروز این انرژی شد که خودم را به چنان درجه‌ای برسانم که حالا این درجات را برای شما به نگارش درآورم. من نمی‌توانستم این کتاب را منتشر کنم، مگر اینکه خود را به درجه‌ای بالاتر از درجات روحانی رسانده باشم. در نظام الهی شکست اجتناب‌ناپذیر است. کسب انرژی مورد نیاز برای حرکت به سوی سطح بالاتری از شناخت روحانی، کاملاً به خود افراد بستگی دارد. پیام من کاملاً روشن است. از شکست‌های خود برای رسیدن به شناخت قدرت مافوق و عشقی که همواره با توست، بهره بگیرید.

انرژی وجودی تو مانند یک قهرمان پرش با نیزه است که از قدرت نیزه خود برای جهش به طرف میله در ارتفاع استفاده می‌کند. من این شناخت روحانی را می‌شناسم و عقیده دارم که این کتاب می‌تواند شما را در شناخت خویشتن مقدسی که همواره با شماست، یاری دهد.

وین دایر نویسنده کتاب‌های پرفروش خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. کتاب قلمرو اشتباهات شما در سال 1976 جز یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در تاریخ شد. بیشتر کتب وین دایر، حول محور «معنویت» و «عرفان» نوشته شده است. دایر در سال 1987 به عنوان بهترین سخنران ایالات متحده شناخته شد. در سال 2011 مجله watkins magazine استاد وین دایر را سومین انسان معنوی تاثیرگذار در جهان معرفی کرد.

در قسمتی از کتاب صوتی خویشتن مقدس شما: تصمیم‌گیری برای آزاد شدن می‌شنویم:

شما در مسیر نادرستی قرار گرفته‌اید! مهم‌ترین بینشی که می‌توانید داشته باشید این است، که برای بدست آوردن جزء بهتر زندگی خود در این مسیر نادرست قرار گرفته‌اید.

همین الان، چند دقیقه وقت بگذارید، تا منظور مرا بفهمید. در هر وضعیتی که مایلید خودتان را تصور کنید. ایستاده، نشسته، درازکش، راحت‌ترین وضعیتی که می‌توانید آن را تصور کنید. حالا به تصویر ذهنی خود نگاه کنید. آن‌چه در این تمرین می‌بینید، تصویری از خود شماست که همواره به چیزی دور از خود می‌نگرد و همواره به خارج از خویشتن نگاه می‌کند. شما در مسیر نادرستی قرار دارید!

حالا تصور کن که برگشته‌ای و داری خلاف این مسیر حرکت می‌کنی. اگر قادر باشی به طریقی جادویی چنین کاری بکنی، پس به سمت درون خود برگشته‌ای. این از آن دست تمرینات ذهنی نیست که فقط تصور کنی برگشته‌ای و به درون خود رجعت پیدا کرده‌ای. من دارم راهی را پیشنهاد می‌کنم که طی آن شما به هویت روحانی خود پی ببرید و معتقدم باید این چالش را بپذیرید و وارد مسیر جستجوی مقدس خود شوید. همواره به ما یاد داده‌اند که برای زندگی به خارج از خود نگاه کنید، که به ماورای خود برای قدرت، عشق، شکوفایی، سلامتی، شادی و موفقیت‌های روحانی بنگرید. طوری ما را تربیت کرده‌اند که باور کنیم امتیاز زندگی از جایی خارج از خویشتن خود به ما داده شده. امّا می‌توانیم نگرش خود را از خارج به داخل تغییر دهیم و هنگامی که این کار را انجام دادیم، انرژیی را که حس کردیم، خواهیم یافت؛ انرژیی که قبلاً متوجه آن نشده بودیم.

 ۱۴ ساعت و ۳۷ دقیقه، ۸۰۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۹ دقیقه
بخش اول
۱۹ دقیقه
بخش دوم
۱۹ دقیقه
بخش سوم
۱۹ دقیقه
بخش چهارم
۱۹ دقیقه
بخش پنجم
۱۹ دقیقه
بخش ششم
۱۹ دقیقه
بخش هفتم
۱۹ دقیقه
بخش هشتم
۱۹ دقیقه
بخش نهم
۱۹ دقیقه
بخش دهم
۱۹ دقیقه
بخش یازدهم
۱۹ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۹ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۲ دقیقه
بخش چهاردهم
۲۲ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۷ دقیقه
بخش شانزدهم
۳۱ دقیقه
بخش هفدهم
۳۱ دقیقه
بخش هجدهم
۳۱ دقیقه
بخش نوزدهم
۳۱ دقیقه
بخش بیستم
۳۱ دقیقه
بخش بیست و یکم
۲۵ دقیقه
بخش بیست و دوم
۲۴ دقیقه
بخش بیست و سوم
۲۶ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۲۵ دقیقه
بخش بیست و پنجم
۲۷ دقیقه
بخش بیست و ششم
۲۷ دقیقه
بخش بیست و هفتم
۲۹ دقیقه
بخش بیست و هشتم
۳۰ دقیقه
بخش بیست و نهم
۳۲ دقیقه
بخش سی‌ام
۳۲ دقیقه
بخش سی و یکم
۳۲ دقیقه
بخش سی و دوم
۳۲ دقیقه
بخش سی و سوم
۳۱ دقیقه
بخش سی و چهارم
۳۳ دقیقه
بخش سی و پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی خویشتن مقدس شما: تصمیم‌گیری برای آزاد شدن

برای دانلود کتاب صوتی خویشتن مقدس شما: تصمیم‌گیری برای آزاد شدن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خویشتن مقدس شما: تصمیم‌گیری برای آزاد شدن
ندا جعفری
۱۳۹۸/۵/۱
این موزیک که زیر صدا پخش میشه خوب نیست
yousef m.
۱۳۹۸/۸/۷
خیلی عالیه ولی صدای موزیک یکم مزاحمه اگه نبود بهتر بود
الهام میرزایی
۱۳۹۸/۷/۶
بسیار عالی دوس دارم یە بار دیگە گوش کنم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۲)