دانلود کتاب خیال عاشقی با تو

  • از: نسرین سرومیلی
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب خیال عاشقی با تو  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خیال عاشقی با تو  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خیال عاشقی با تو

کتاب خیال عاشقی با تو نوشته نسرین سرومیلی روایتی‌ست ساده و روان از زندگی زنی جوان که در رابطه عاطفی با همسرش به مشکلات پیچیده‌ای برخورد کرده است.

این اثر داستان زنی به نام مریم را به تصویر می‌کشد که از سوی همسرش بهرام به خیانت متهم شده. در طول داستان اتفاقاتی رخ می‌دهد که باعث می‌شود در آخر پرده از رازهایی برداشته شود و بهرام پی به بی‌گناهی مریم می‌برد.

در بخشی از متن کتاب خیال عاشقی با تو می‌خوانیم:

بهرام توی تاریکی خونه نشسته بود و نگاه خیره‌اش را به پنجره اتاق مریم دوخته بود. بهرام نفسی پر آه کشید و قلبش به دوران طلایی جوانی پر زد. زمانیکه عشقش رو به مریم نشون داده بود و واکنش مثبت او را دیده بود. بهرام که حالا فهمیده بود مریم هم بهش علاقه داره تصمیم گرفته بود زودتر خودش رو برای خدمت سربازی معرفی کنه و این کار رو کرده بود. روزی که فردا صبحش باید به محل خدمت می‌رفت مثل همیشه ته باغ با مریم وعده دیدار گذاشت. این ملاقات‌ها یواشکی بود و پر از اضطراب و هیجان!... کامران که پسر خوب و قابل اعتمادی بود نقش قاصد رو بازی می‌کرد و پیام‌ها رو براشون رد و بدل میکرد. هر چند اونا می‌تونستن راحت و بی دردسر همدیگه رو ببینند و صحبت کنند، اما نگران دهانِ لق جمشید بودند و حتی این اواخر به زور تهدیدهایی که توسط جمشید می‌شدن مجبور بودن دور از چشم بقیه مشق‌های آقا رو هم بنویسند!

اصلا واسه همین بود که بهرام تصمیم گرفته بود بره سربازی و زودتر برگرده، می‌خواست همه چی علنی بشه و مریم رو خواستگاری کنه. اون روز وقتی بهرام ته باغ رسید مریم رو با چهره‌ای گرفته دید که آروم و غمزده روی تنه بریده شده درخت نشسته بود. بهرام کنارش نشست.

 ۱۷۶ صفحه، ۵۴۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6332-81-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب خیال عاشقی با تو

برای دانلود کتاب خیال عاشقی با تو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خیال عاشقی با تو
یاسمین ف
۱۳۹۸/۲/۲۰
خیلی مسخره تموم شد
نسرین سرومیلی
۱۳۹۸/۲/۲۶
متشکرم که مطالعه کردی.امیدوارم رمانهای بعدی به دلت بشینه🌹
ابریشم وفا پو
۱۳۹۸/۳/۱۳
داستان جذابی بود،اما به نظرم می شد قصه را به رمان بلندتری تبدیل کرد.
Lila Nori
۱۳۹۸/۳/۱۲
کتاب خوبی بود. در عین سادگی، پیچیده و تا حدودی رمزآلود است..
نسرین سرومیلی
۱۳۹۸/۳/۱۲
سپاس از لطف شما.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)