دانلود کتاب خیال عاشقی با تو


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب خیال عاشقی با تو  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خیال عاشقی با تو

کتاب خیال عاشقی با تو نوشته نسرین سرومیلی روایتی‌ست ساده و روان از زندگی زنی جوان که در رابطه عاطفی با همسرش به مشکلات پیچیده‌ای برخورد کرده است.

این اثر داستان زنی به نام مریم را به تصویر می‌کشد که از سوی همسرش بهرام به خیانت متهم شده. در طول داستان اتفاقاتی رخ می‌دهد که باعث می‌شود در آخر پرده از رازهایی برداشته شود و بهرام پی به بی‌گناهی مریم می‌برد.

در بخشی از متن کتاب خیال عاشقی با تو می‌خوانیم:

بهرام توی تاریکی خونه نشسته بود و نگاه خیره‌اش را به پنجره اتاق مریم دوخته بود. بهرام نفسی پر آه کشید و قلبش به دوران طلایی جوانی پر زد. زمانیکه عشقش رو به مریم نشون داده بود و واکنش مثبت او را دیده بود. بهرام که حالا فهمیده بود مریم هم بهش علاقه داره تصمیم گرفته بود زودتر خودش رو برای خدمت سربازی معرفی کنه و این کار رو کرده بود. روزی که فردا صبحش باید به محل خدمت می‌رفت مثل همیشه ته باغ با مریم وعده دیدار گذاشت. این ملاقات‌ها یواشکی بود و پر از اضطراب و هیجان!... کامران که پسر خوب و قابل اعتمادی بود نقش قاصد رو بازی می‌کرد و پیام‌ها رو براشون رد و بدل میکرد. هر چند اونا می‌تونستن راحت و بی دردسر همدیگه رو ببینند و صحبت کنند، اما نگران دهانِ لق جمشید بودند و حتی این اواخر به زور تهدیدهایی که توسط جمشید می‌شدن مجبور بودن دور از چشم بقیه مشق‌های آقا رو هم بنویسند!

اصلا واسه همین بود که بهرام تصمیم گرفته بود بره سربازی و زودتر برگرده، می‌خواست همه چی علنی بشه و مریم رو خواستگاری کنه. اون روز وقتی بهرام ته باغ رسید مریم رو با چهره‌ای گرفته دید که آروم و غمزده روی تنه بریده شده درخت نشسته بود. بهرام کنارش نشست.

 ۱۷۶ صفحه، ۵۴۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6332-81-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب خیال عاشقی با تو

برای دانلود کتاب خیال عاشقی با تو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خیال عاشقی با تو
❤ARIA❤ MALEKI
۱۳۹۹/۳/۲۵
عالی بود... خسته نباشید.. و اینکه خیلی بده بیاید بگید خیلی مسخره بود.... می‌تونید بگید من خوشم نیومد😠در کل خوب بود خسته نباشید🖒🖒❤
سارینا چهاردولی
۱۳۹۹/۵/۱۵
خیلی رمان قشنگی بود،،، تو در تو هاش هم شیرین بود،،، موضوع بسیار دوست داشتنی داشت،، و‌ای کاش آخرش مریم،، بهرام رو میبخشید و با پسرشون سهراب،،، زندگی میکردن،، من که عاشق این رمان شدم،،، ممنون از نویسنده‌ی خوب این رمان زیبا👏
مهلا مرادی
۱۳۹۹/۵/۱۰
ی رمان متفاوت با موضوعی متفاوت
خییییلی قشنگ بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)