دانلود کتاب دالسی جهنم خاکستری‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دالسی جهنم خاکستری‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دالسی جهنم خاکستری‌ها

ماکسیمیلیان دی لافایت در کتاب دالسی جهنم خاکستری‌ها، در قالب گزارشی جذاب، با ارائه مطالبی مفید از اسناد فوق سری، درباره‌ی همکاری یک دولت یا سازمان مخفی با نژادی از فرازمینی‌ها، مشهور به خاکستری‌ها، که در پایگاهی زیرزمینی با عنوان دالسی در ایالات متحده‌ی آمریکا دست به اقداماتی وحشتناک می‌زدند، پرده برداشته است.

آزمایش‌های ژنتیکی و آدم ربایی‌های مخوف و بی‌رحمانه، از جمله کارهای انجام شده در پایگاه دالسی بوده است. اما هیچوقت بر علیه کسانی که در این کارها دخالت داشته‌اند، مجازاتی صورت نگرفته، که این نشان از وجود یک ابر قدرت شیطانی در پس این اتفاقات است.

کتاب دالسی جهنم خاکستری: آزمایش‌های ژنتیکی؛ تولید اعضای بدن انسان، دورگه‌ها و موجودات انسان نما (Dulce: Greys' Hell in America. Aliens' Factory of Human Bodies' Parts)، به عنوان نخستین ترجمه‌ی منتشر شده به زبان فارسی از، ماکسیمیلیان دی لافایت (Maximillien de Lafayette)، قدمی کوچک در جهت معرفی دیگر آثار برجستۀ این نویسنده‌ی ارزشمند است.

با ماکسیمیلیان دی لافایت بیشتر آشنا شویم:

ماکسیمیلیان دی لافایت، دانشمند و یکی از روشنفکران دنیای امروز است. او بالغ بر 2500 کتاب، 9 دایره‌المعارف از 25 زبان متفاوت و 22 فرهنگ لغت زبان‌های باستانی و امروزی، از جمله سومری، اکدی، آشوری، آرامی، لاتین، فرانسوی، هیتی، فنیقی، اوگاریتی، یونانی، ترکی، عبری و غیره را تقریباً در طول 50 سال به رشته‌ی تحریر درآورده است.

او یکی از برجسته‌ترین زبان‌شناسان (زبان‌های باستانی و امروزی) و مورخان تمدن‌های باستانی در سطح جهانی بوده و آثارش در سراسر دنیا در دسترس است. از سال 1960 بیش از 120 میلیون نفر کتاب‌هایش را مطالعه کرده‌ و بسیاری از این آثار هنوز در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌ها قرار دارند.

در بخشی از کتاب دالسی جهنم خاکستری می‌خوانیم:

اجازه‌ی ورود به پایگاه با یک پروتکل سفت و سخت، معمولاً فوق سری و فوقِ فوق سری، تعیین می‌شود. هر چه در محوطه‌ی زیرزمینی پایین‌تر روید، حفاظت، سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌شود.

پایگاه را یک گروه شبه‌نظامی محافظت می‌کند. این گروه زیر نظر ارتش فعالیت نمی‌کند، بلکه تحت کنترل مستقیم دولت سایه می‌باشد.

این گروه شبه‌نظامی در واقع یک ساختار نظامی نیست، چراکه تمامی افراد آن، نه توسط پنتاگون (ارتش آمریکا)، که از سوی دولت سایه، برای وظایف گوناگونی استخدام و یا گماشته شده‌اند.

در میان افراد گروه، درجات نظامی قراردادی و متداول وجود ندارد. سه درجه‌ی شناخته‌شده برای آن‌ها عبارتند از: الف- گروهبان ب- سرگرد پ- سرهنگ. تقریباً هر 9 ماه، نوبت کاری محافظان می‌چرخد، و یا به دلایل روان‌شناختی، آن‌ها را به مکان‌های نامعلوم منتقل می‌کنند. در پایان هر نوبت کاری، پرسنل را بازرسی بدنی، و وزنشان را چک می‌کنند. هیچ‌کس نمی‌تواند چیزی را پنهان، و یا قاچاقی خارج کند. حقوق پرسنل، دو هفته یکبار به صورت نقدی پرداخت می‌شود.

در بعضی از طبقات، به منظور شناسایی پرسنل، طبق نامگذاری اعضاء داخلی از BI (شناسایی تنفس)، یا BR (تشخیص تنفس)، بهره می‌برند. به هر کجا که نگاه کنید، همیشه دوربین‌های امنیتی را خواهید دید. در داخل محوطه، و از طبقه‌ی اول که شروع کنید، متوجه‌ی درهای جانبی در همه جا، و ورودی‌ها و خروجی‌های متعدد با ویژگی‌های امنیتی می‌شوید که برخی آشکار، و برخی دیگر مخفی می‌باشند. تلفن‌های همراه و هوشمند شما، هیچ یک، در پایگاه دالسی کار نمی‌کنند، و تلویزیون یا مانیتور معمولی در آن‌جا وجود ندارد. شما کاملاً از دنیای بیرون جدا هستید.

 ۱۲۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-96982-3-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشر
درباره‌ی نویسنده
توضیحاتی از نویسنده
1. درخصوص تغییر اسامی و استفاده از کلمات رمزی
2. واژگان اختصاری
3. چه کسی مسئول پایگاه دالسی است؟
4. اطلاعات و گزارشات
بخش اول: معرفی پایگاه دالسی
کلیات
در آغاز
امنیت
سیستم تهویه
مواد خاص/ناشناخته
حمل و نقل
آذوقه
پروژه‌ها و برنامه‌های پیچیده‌ی خاکستری‌ها در دالسی
بخش دوم: منطقه‌ی 51
استثنایی‌ترین جلسه در منطقه‌ی 51
ساختمان S2. زمان: 11: 00 صبح.
دکتر هاتِن و آر. ام.، منتظرند تا اجازه‌ی ورود به جلسه را بگیرند
اتاق جلسه. ساختمان S2
حاضرین در جلسه
گزیده‌هایی از آن‌چه که در جلسه گفته شده
صحنه‌هایی از دالسی که در طول جلسه نمایش داده شد
زیرزمین منطقه‌ی 51- UTTCS
داخل قطار
بخش سوم: در پایگاه دالسی
در پایگاه دالسی: ورودی طبقه‌ی دوم
پایگاه دالسی: طبقه‌ی دوم
داخل آسانسور
طبقات زیرزمینی پایگاه دالسی
طبقه‌ی دوم
طبقه‌ی سوم
طبقه‌ی چهارم
طبقه‌ی پنجم
طبقه‌ی ششم
طبقه‌ی هفتم
طبقه‌ی هشتم
طبقه‌ی نهم
طبقه‌ی دهم
بخش چهارم: جهت اطلاع
1. چرا خاکستری‌ها آزمایش‌های ژنتیکی انجام می‌دهند؟
2. آدم‌ربایی‌های بیگانگان
3. مجادلات در پایگاه دالسی
عاقبت اشخاص اصلی این گزارش

راهنمای دانلود کتاب دالسی جهنم خاکستری‌ها

برای دانلود کتاب دالسی جهنم خاکستری‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دالسی جهنم خاکستری‌ها

نظرات کتاب دالسی جهنم خاکستری‌ها

mohammad reza
۱۴۰۰/۱/۲۴
کتاب خوبیه، موجودات هوشمند خیرخواه زیادی هم در کنار انسان‌ها هستند، همون فرشتگان که از ابعاد بالاتری هستند، این خاکستری‌ها از ترس و نفرت و خشم بشر تغذیه میکنند، همواره روی احساسات عشق و شادی و شکرگذاری و ارامش باشید و بخندید به این خاکستری‌های کوتوله که دور مانده‌اند از نور و لشق پروردگار و مجبورن از انرژی‌های ترس انسان تغذیه بکنند، همواره متصل به نور و عشق پروردگار باشید دوستان در پناه حق
Elia Parsa
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
البته الان تمام خاکستری‌ها در منطقه‌ای دیگر زیر نظر گروه سایه در یکی از پایگاه‌های ناسا نگه می‌دارند و تعداد آن‌ها به حدود ۱۳۱ یا ۱۳۰ رسیده
این کتاب درباره s2 کمی صحبت می‌کنه ولی کلا عالیه و در عرض یک ساعت خونده می‌شود
سید علی موسوی
۱۳۹۹/۵/۱۹
این کتاب ناقص هست، وسط برخی صفحات چند خط جا افتاده و ادامه بعضی جملات در صفحه بعد موجود نیست، لطفا یا کتاب قرار ندهید یا اگر کتابی تهیه میکتید با اینکار‌ها لذت خواندن آن کتاب را از بین نبرید
مشاهد همه نظرات (۱۰)