دانلود کتاب دایره‌المعارف‌ جبر مقدماتی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دایره‌المعارف‌ جبر مقدماتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دایره‌المعارف‌ جبر مقدماتی

کتاب دایره‌المعارف‌ جبر مقدماتی تالیف محمدرضا شریفی کیا، به مباحثی چون اتحاد جبری، تجزیه‌های جبری و روش‌‌های آن، عبارات گویا و رادیکال‌ها می‌پردازد.

سبک و سیاق آموزش در کتاب دایره‌المعارف‌ جبر مقدماتی، همان روش‌هایی هستند که نویسنده در کلاس‌های آمادگی المپیاد ریاضی تدریس نموده.

در کتاب دایره‌المعارف‌ جبر مقدماتی سعی شده که تمام مباحث آن، بطور کامل و با مثال‌های متعدد و گوناگون، بیان شوند تا هر کسی در هر سطح حتى مبتدی، بتواند اولین گام برای وارد شدن به المپیاد ریاضی را محکم بردارد؛ در اصل، این کتاب برای کسانی که آرزوی شرکت کردن در المپیادهای مختلف ریاضی و همچنین قوی شدن در ریاضیات را دارند ولی نمی‌دانند از کجا و چگونه باید شروع کنند، نوشته شده است؛ فقط کافیست بخواهید و تلاشی بی‌وقفه داشته باشید.

در این اثر سعی شده، اشکالات عمده‌ای که معمولا در دیگر کتاب‌های ریاضی مشاهده می‌شود، وجود نداشته باشد؛ لذا متأسفانه، اهم اشکالاتی که در این کتاب‌ها وارد است عبارتند از:

1- مختصر بیان کردن روش‌هایی که نیاز بیشتری به توضیح دارند؛ بطوریکه اکثر دانش‌آموزان در آن‌ها ضعف دارند.
2- حل کردن تعداد معدودی از مثال‌ها؛ بطوریکه حل تمرین‌های آسان‌تر را در کتاب می‌نویسند ولی تمرین‌های دشوار را بدون حل تشریحی می‌آورند، در صورتی که حل تمرین‌های دشوار و ترکیبی، راهکار را به دانش‌آموز نشان می‌دهد.
3- راه حل مسائل را به شکل پراکنده می‌نویسند؛ از این رو دانش پژوهان نمی‌دانند که طرز نوشتاری راه حل مسائل ریاضی در برگه‌ی امتحان چگونه باید باشد.
4- رعایت نکردن اولویت مباحث ریاضی؛ مثلا بحث جزء صحیح یا لگاریتم را ذکر نکرده‌اند ولی در مسائل اتحادها و... . از این موضوعات استفاده می‌نمایند.

فهرست مطالب

فصل اول: توان و چند جمله‌ای‌ها
فصل دوم: اتحادهای جبری
فصل سوم: تجزیه عبارات جبری
فصل چهارم: عبارت‌های گویا
فصل پنجم: رادیکال‌ها
آزمون پنج گزینه‌ای جبر مقدماتی

 ۱۹۵ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6168-13-5 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دایره‌المعارف‌ جبر مقدماتی

برای دانلود کتاب دایره‌المعارف‌ جبر مقدماتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دایره‌المعارف‌ جبر مقدماتی
الهام السادت سلطانی
۱۳۹۸/۳/۵
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)