دانلود کتاب دایناسور کوچولوی شجاع


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دایناسور کوچولوی شجاع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دایناسور کوچولوی شجاع

بیل اسکالون در کتاب دایناسور کوچولوی شجاع، با زبانی ساده و روان داستان بچه دایناسوری را به تصویر می‌کشد که ماجراجویی‌ها و اتفاقات بسیاری را پشت سر می‌گذارد. این قصه همراه با تصاویری رنگی و جالب فرزندان شما را مجذوب خود خواهد کرد.

موضوع کتاب دایناسور کوچولوی شجاع:

هنری و آیدا، دو دایناسور گیاهخوار بودند که در یک مزرعه زیبا زندگی می‌کردند. آن‌ دو روزهای خیلی شادی را پشت سر می‌گذاشتند چون قرار بود که به زودی بچه‌هایشان از تخم بیرون بیایند و خانواده آن‌ها کامل شود.

سرانجام یک روز تخم‌ها شکستند و فرزندان هنری و آیدا به دنیا آمدند. دو پسر و یک دختر به نام‌های باک، لیبی و آرلو که هر سه دوست داشتنی بودند.

روزها گذشت و باک، لیبی و آرلو کم‌کم بزرگ شدند. آن‌ها دیگر می‌توانستند به والدین خود کمک کنند، اما آرلوی کوچک هنوز نتوانسته بود کاری مهم انجام دهد. به همین خاطر یک شب هنری برای او وظیفه‌ی تازه‌ای پیدا کرد. وظیفه‌ای که آرلو را با اتفاقات هیجان‌انگیزی مواجه کرد.

کتاب دایناسور کوچولوی شجاع برای چه کسانی مناسب است؟

بیل اسکالون (Bill Scollon) کتاب دایناسور کوچولوی شجاع (The Good Dinosaur) را برای تمامی کودکان دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های تخیلی به رشته تحریر در آورده است.

در بخشی از کتاب دایناسور کوچولوی شجاع می‌خوانیم:

آرلو مسیر رودخانه را دنبال کرد. کم کم گرسنه‌اش شد و دنبال غذا گشت. درخت میوه‌ای را که خیلی دوست داشت پیدا کرد اما میوه‌ها خیلی بالا بود و آرلو هر کاری کرد نتوانست دهانش را به میوه‌ها برساند. سنگی که رویش رفته بود تا قدش بلندتر شود از زیر پایش در رفت و آرلو از پشت روی صخره‌ها افتاد. چند بار غلتید و پایش بین سنگ‌ها گیر کرد. هوا تاریک شد و آرلو به ناچار همان جا خوابید.

 ۱۷ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-724709-1 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دایناسور کوچولوی شجاع

برای دانلود کتاب دایناسور کوچولوی شجاع و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دایناسور کوچولوی شجاع
صبا الماسی
۱۳۹۹/۱۱/۱
کتاب خوبیه بد نیست و بسیار اموزنده 👌👌
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)