دانلود کتاب صوتی درنای مهاجر و رودخانه‌ خشکیده


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درنای مهاجر و رودخانه‌ خشکیده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی درنای مهاجر و رودخانه‌ خشکیده

کتاب صوتی درنای مهاجر و رودخانه‌­ خشکیده اثر اکبر احمدی، داستانی زیبا و آموزنده است که به مناسبت جاری شدن آب در رودخانه زاینده رود به منظور توصیف حال مردم اصفهان و طبیعت اطراف به زبانی ساده برای کودکان نوشته شده است.

قصه خوانی این کتاب برای اولین بار با دو اجرای متفاوت یکی اجرای محاوره‌ای و دیگری با اجرای گویش شیرین مردم اصفهان انجام شده و در اختیار کودکان و علاقمندان قرار گرفته است.

داستان کتاب درباره‌ی درنای مهاجری است که سفر زمستانی خود را با همسفرانش از مناطق سرد شمالی آغاز کرد و برای رسیدن به دریاچه‌ای در جنوب که سال گذشته را در آن گذرانده بود در آسمان شروع به پرواز کرد.

درنای مهاجر می‌دانست رودخانه‌­ای که در میانه­‌ی راه است چند سالی است خشکیده و آبی در آن نیست. او مسیر طولانی با خطرات بسیار را پشت سر گذاشته بود و هنوز هم راه زیادی در پیش داشت و گاهی به امید استراحتی کوتاه و برای اینکه منقاری در آب بزند نگاهی از آسمان به زمین می‌انداخت تا گودال آبی پیدا کند. از وقتی کوه‌های بلند پوشیده از برف را پشت سر گذاشته بود و به منطقه­‌ی خشک و بیابانی رسیده بود دیگر حتی گودال آب هم نبود ولی او ناامید نمی‌شد و پرواز می‌کرد و باز هم گاهی به پایین نگاه می‌کرد. رفت و رفت تا بالاخره در یکی از جستجوهایش رودخانه‌­ی میانه­‌ی راه را دید که در بستر خشکیده‌­ی آن علف‌های زردی روییده بود و در گوش‌ه­ای از آن گوسفندان گرسنه­‌ی چوپانی در همین علف‌های زرد می‌چریدند....

آیا می‌دانید بعد از آن درنا چه چیزهای شگفتی دید و شنید و آیا عاقبت به آن دریاچه رفت یا نرفت؟ برای دانستن عاقبت کار مهاجرت درنا و درس زیبایی که این داستان در پایان به ما انسان‌ها می‌دهد این کتاب را بشنوید.

 ۳۸ دقیقه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
داستان درنای مهاجر و رودخانه خشکیده (قصه خوانی با لهجه مردم اصفهان)
۱۹ دقیقه
داستان درنای مهاجر و رودخانه خشکیده (قصه خوانی محاوره‌ای)

راهنمای دانلود کتاب صوتی درنای مهاجر و رودخانه‌ خشکیده

برای دانلود کتاب صوتی درنای مهاجر و رودخانه‌ خشکیده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  درنای مهاجر و رودخانه‌ خشکیده

نظرات کتاب صوتی درنای مهاجر و رودخانه‌ خشکیده

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.