دانلود کتاب در جستجو

  • از: نوید پوررمضان
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب در جستجو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب در جستجو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب در جستجو

کتاب در جستجو نوشته‌ی نوید پوررمضان، داستان هیجان‌انگیز و خواندنی افسر پلیسی به اسم بهمن را روایت می‌کند که پرونده قتل دختر جوانی را به عهده گرفته و مشکلاتی سر راهش قرار می‌گیرد.

کتاب در جستجو (In search) قتل دختر مهربان و آرامی را به تصویر می‌کشد که با هیچ کس مشکلی نداشته و دارای زندگی آرامی بوده است. قاتل بعد از اینکه او را به قتل می‌رساند یادداشتی در کنارش می‌گذارد که این دختر تاوان داد.

حالا بهمن درگیر این موضوع است که قاتل چه کسی بوده و دختر مرتکب چه جرمی شده که جزایش مرگ است. آیا امکان دارد این پرونده قربانیان دیگری هم داشته باشد یا خیر؟ آیا قاتل می‌خواهد به صورت زنجیره‌وار شروع به انتقام‌گیری کند؟ یا ...

کتاب در جستجو مناسب چه کسانی است؟

این کتاب جذاب برای افرادی مناسب است که به دنبال داستان‌های جنایی و پلیسی هستند و از خواندن آن‌ها لذت می‌برند. کتاب در جستجو شما را با خودش همراه می‌کند و این همراهی تا انتها ادامه خوهد داشت.

در بخشی از کتاب در جستجو می‌خوانیم:

بهمن درحالی ‌که روی پرونده‌ها خوابش برده بود با صدای زنگ موبایل از خواب بیدار شد. انبوه کاغذ و پرونده روی میز او را به در سر انداخته بود و با هرتکانی که می‌خورد قسمتی از آن‌ها روی زمین می‌ریخت. بالاخره از زیر کاغذها تلفنش را بیرون می‌آورد اما تماس فرد گیرنده دیگر قطع‌ شده بود.

دستی روی سر و صورتش کشید سعی داشت کمی از میزش را خلوت کند اما مشخص بود حوصله این کار را ندارد. در گوشه‌ای از میز لیوانی را که از چای پر است را می‌بیند به ‌طرف آن دست دراز کرد و از سرد بودن چای متوجه شد مدت زیادی را در خواب بود او آب دهانش را با پشت دست از گوشه لبش پاک می‌کند.

داخل کشوهای میز را می‌گردد اما چیزی که مسلماً دنبال آن است را پیدا نمی‌کند از جایش بلند شد و سمت پنجره رفت با کنار زدن پرده نور شدیدی اتاق را روشن کرد آفتاب در چشمان بهمن افتاد سعی کرد خستگی ناشی از خواب را با چند حرکت از بدنش خالی کند.

بهمن جلوی عکس دختری جوان ایستاد و مدتی به آن خیره شد نفسی بیرون داد و درب اتاق را باز کرد.

با باز شدن درب سکوت اتاق در هم می‌شکند و بهمن وارد راهرویی شد که دو طرف آن اتاق قرار داشت او به سمت آشپزخانه رفت و کتری کوچکی را پر از آب کرد و روی گاز می‌گذارد. همچنان فکرش درگیر دختر بود.

 ۱۳۴ صفحه، ۲۹۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب در جستجو

برای دانلود کتاب در جستجو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  در جستجو