دانلود کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان

کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان نوشته‌ی گرنت کاردون، به شما کمک می‌کند بتوانید شعله‌ی وسواسی بودن را در خود روشن کنید و با راه‌اندازی کسب و کار و برند خود به موفقیت چشمگیری دست یابید.

گرنت کاردون (Grant Cardone) در این کتاب به شما یاد می‌دهد که چگونه توانسته وسواس درونی خود را کشف کند و چطور این قضیه باعث شد زندگی بی‌نظیری برای خود بسازد؛ همچنین او به شما می‌گوید که چگونه از وسواسش در مسیری درست استفاده کرده است. گرنت کاردون به شما این جرئت را می‌دهد که بدون هیچ نگرانی و صرف‌نظر از اینکه که هستید، از کجا آمده‌اید، چه خانواده‌ای دارید و چه رؤیاهای بزرگی در سر دارید، وسواس داشته باشید! شما مطمئناً بدون وسواس نیز می‌توانید موفق باشید، اما نمی‌توانید به درجات بالایی از موفقیت دست پیدا کنید.

کتاب‌های زیادی وجود دارد که شما را تشویق می‌کنند که رویاهایتان را دنبال کنید اما هیچ‌کدام از این آثار هیچ‌گاه نمی‌گویند چگونه می‌توانید یک تغییر دائمی را در زندگی خود ایجاد کنید. کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان (Be Obsessed Or Be Average) با شما بی‌نهایت صادق است و این پیله‌ی متوسط بودن که توسط جامعه دور شما تنیده شده است را درهم می‌درد.

فرقی نمی‌کند که شما کارآفرین، صاحب یک شغل، پیشکسوت، آزاداندیش، ورزشکار، هنرمند، مخترع، مبتکر، فروشنده و یا مهندس باشید، به ‌هر حال مطمئناً همه‌ی شما تشنه‌ی موفقیت هستید و از شکست بیزارید. این کتاب در شما انگیزه ایجاد کرده و آن هیولای جاه‌طلب درونتان را که می‌گوید با تمام شتاب رو به جلو حرکت کن و جا نزن را، بیدار می‌کند!

کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان به شما آموزش خواهد داد که کسب‌ و کار و برند خود را راه‌اندازی کنید و با وجود تمامی موانع و رقابت‌ها، چگونه آن را گسترش دهید. چرا که وسواس، از اصول مهم موفقیت است و نسبت به همه‌چیز از جمله استراتژی، قیمت‌گذاری، زمان‌بندی، رقابت و افراد، ارجحیت دارد. این کتاب به شما متدهایی را ارائه می‌دهد تا بتوانید آزادی واقعی را تجربه کنید و از لحاظ شخصی، عاطفی و مالی زندگی خود را کنترل کنید.

جملات برگزیده‌ی کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان:

- از این به بعد اگر کسی خواست به وسواس شما برچسب بیماری، مشکل، یا ضعف بزند، به او بگویید "من بیمار نیستم، من دارای استعدادی ذاتی هستم".

- هرگز اجازه ندهید مردم به شما بگویند کارتان خوب است در حالی که خودتان می‌دانید که قابلیت‌های بیشتری دارید و می‌توانید از این چیزی که هستید، خیلی بهتر باشید.

- افراد وسواسی این موضوع را پذیرفته‌اند که فقط و فقط خودشان مسئول موفقیت‌شان هستند.

- شما سزاوار موفقیتی هستید که به قدری چشمگیر است که هیچگاه خدشه‌دار یا کمرنگ نمی‌شود.

- اگر اطرافیان شما مدام از موفقیت صحبت نمی‌کنند، پس قطعاً جزو افراد متوسط هستند.

در بخشی از کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان می‌خوانیم:

پدر من آدم ثروتمندی نبود، نمی‌توانست یک میلیون دلار برای اولین قرارداد خرید ملکم به من قرض دهد، یا با معرفی من در کلوپ‌های خصوصی، ارتباطات سیاسی‌ام را تقویت کند، راه و رسم تجارت را هم بلد نبود که بخواهد آن را به من بیاموزد. والدین من فرزندان مهاجران ایتالیایی بودند که در اوایل دهه 1900 به آمریکا آمدند. پدرم اولین نفر در خانواده‌شان بود که به دانشگاه راه یافت. او جوانی جاه‌طلب و با روحیه‌ای ریسک‌پذیر بود که برای تحقق رؤیای آمریکایی، به همراه مادرم یک مغازه کوچک خوار و بارفروشی، راه‌اندازی کردند. پدرم به موفقیت وسواس پیدا کرده بود چرا که اعتقاد داشت محافظت از خانواده‌اش اولین وظیفه‌ی اوست. از همان سنین خردسالی فهمیدم اولویت اول پدرم در زندگی، تأمین نیازهای خانواده‌اش است: اینکه سقفی بالای سر ما باشد و خیالش از بابت این که ما غذا و پوشاک داریم و می‌توانیم تحصیل کنیم، راحت باشد.

چند سال قبل از تولد من، پدرم تصمیم گرفت با کمک چند تن از شرکایش، شرکت بیمه عمر خودش را راه‌اندازی کند. جزییات دقیقی از اینکه در آن شرکت چه اتفاقی افتاد در خاطرم نیست، فقط می‌دانم شرکایش او را برکنار کردند و پدرم در شرایطی بحرانی‌ قرار گرفته بود. در سن 42 سالگی با داشتن سه فرزند که نیاز به مراقبت داشتند و دوقلوهایی که چیزی نمانده بود پا به این دنیا بگذارند (من و برادرم گری)، از کار برکنار شده بود. او باید از اول شروع می‌کرد. تصمیم گرفت تا از اندک پولی که پس‌انداز کرده بود استفاده کند تا بتواند به عنوان یک کارگزار بورس مجوز بگیرد و کار جدیدی را شروع کند.

 ۳۰۴ صفحه، ۷۸۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-712605-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مترجم
مقدمه
فصل 1: همان‌گونه که وسواس زندگی من را نجات داد، زندگی شما را هم نجات خواهد داد
فصل 2: وسواسی بودن، تنها گزینۀ شما است
فصل 3: به چه چیزی وسواس داشته باشیم؟
فصل 4: هیولای درون خود را تقویت کنید
فصل 5: ریشۀ شک و تردید را بخشکانید
فصل 6: رمز موفقیت شما تسلط داشتن است
فصل 7: خطر کنید
فصل 8: به فروش وسواس پیدا کنید
فصل 9: زیاد وعده بده، زیاد عمل کن
فصل 10: یک تیم وسواسی تشکیل دهید
فصل 11: مانند فردی باشید که وسواس کنترل اوضاع را دارد
فصل 12: به اینکه سماجت و پافشاری داشته باشید، وسواس پیدا کنید
فصل 13: تا ابد وسواسی بمانید

راهنمای دانلود کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان

برای دانلود کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان

نظرات کتاب در موفقیت وسواسی باش یا معمولی بمان

علی ناصری
۱۳۹۹/۲/۲۱
کتاب در موفقیت وسواسی باش، حقیقا یک معجزه است. با خواندن آن امکان ندارد که هیچ انسانی در هر سطحی تغییر نکند. کتاب در موفقیت وسواسی باش بسیار تأثیر گذار و برخوردار از ترجمه‌ای روان، صمیمی و بی‌نظیر است که در کنار محتوای بسیار غنی، به مرجعی برای تغییر نگرش و تحول انسان تبدیل شده است. من با خواندن این کتاب از نثر روان و محتوای مفید آن استفاده‌ی زیادی بردم و خیلی از خواندن آن لذت بردم. خواندن این اثر نفیس با ترجمه‌ی بی‌نظیر خانم سپیده‌ی ناصری مترجم گرانقدر را به همه پیشنهاد می‌کنم.
Fazi Beauty
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
عاشق این کتاب شدم با خوندن هر سطرش احساس کردم همیشه آدم وسواسی بودم یا به قول خودمون سمج و لجباز چون هیچوقت از خواسته هام دست برنداشتم به شدت پیشنهادش میکنم فرقی نداره چه شغلی داری و چند سالته این کتاب میتونه تو هر زمینه‌ای با هر سنی که هستی کمکت کنه
persheng rr
۱۳۹۹/۱۲/۲۶
کتاب بسیار خوبی بود. بسیار خوب ترجمه شده بود. اگر می‌خواید تغییری در زندگی خودتون ایجاد کنید٬ حتما این کتابو بخونید. مطمئن باشید پشیمون نمی‌شید. من مدت‌ها بود هیچ کتابی را تا آخر نخونده بودم٬ اما این کتاب را با علاقه تا آخر خوندم و اگه بتونم حتما دوباره می‌خونمش. در ضمن مشتاق شدم کتاب‌های دیگه این نویسنده را هم بخونم. در پایان از کتابراه تشکر می‌کنم.
مشاهد همه نظرات (۷۳)