دانلود کتاب دفتر خاطرات هیولاها 3: حمله‌ی سایه‌های خرابکار


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دفتر خاطرات هیولاها 3: حمله‌ی سایه‌های خرابکار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دفتر خاطرات هیولاها 3: حمله‌ی سایه‌های خرابکار

کتاب دفتر خاطرات هیولاها 3: حمله‌ی سایه‌های خرابکار نوشته تروی کامینگز نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، درباره پسری به نام الکساندر باپ است که در روز اول مدرسه یک دفترچه عجیب و مرموز درباره هیولاها پیدا می‌کند. او به کمک دوستانش تصمیم می‌گیرد اسرار هیولاهای شهر را کشف کنند.

موضوع کتاب دفتر خاطرات هیولاها 3: حمله‌ی سایه‌های خرابکار چیست؟

در کتاب حمله‌ی سایه‌های خرابکار (Attack of the Shadow Smashers) جلد سوم از مجموعه‌ی دفتر خاطرات هیولاها، با الکساندر یک پسر کوچک و لاغر با موهای فرفری آشنا می‌شویم که با خانواده‌اش به شهر جدیدی به نام استرمانت آمده است اما این شهر با دیگر شهرها یک تفاوت بزرگ دارد؛ آن هم این است که هیولاهای عجیبی در آنجا زندگی می‌کنند.

الکساندر به همراه دوستانش ریپ و نیکی یک گروه مخصوص به نام «ماموران فوق سری مبارزه با هیولاها» را تشکیل داده‌اند. آن‌ها وظیفه دارند به صورت مخفیانه از شهر استرمانت در برابر هیولاها محافظت کنند اما این بار با مشکل جدیدی رو به رو می‌شوند هیولاها در قالب سایه‌هایی شرور به شهر حمله می‌کنند و همان‌طور که همه می‌دانید نبرد با سایه‌ها اصلا کار آسانی نیست. خرابکاری‌های این سایه همه جا را فرا گرفته و از همه بدتر این است که یکی از دوستان الکساندر را هم تسخیر و به هیولایی شرور تبدیل کرده‌اند.

درباره مجموعه‌ی دفتر خاطرات هیولاها:

نخستین جلد از این مجموعه جذاب و هیجان‌انگیز در سال 2013 انتشار یافت که با استقبال بسیار زیاد مخاطبان کتاب، یعنی کودکان مواجه شد. متن کتاب‌های مجموعه دفتر خاطرات هیولاها (The Notebook of Doom) ساده و روان است و خواندن آن‌ها سریع پیش می‌رود به همین دلیل این کتاب‌ها به تقویت مهارت مطالعه و تند خوانی کودکان کمک می‌کند. تروی کامینگز (Troy Cummings) علاوه بر نویسندگی، تصویرگری کتاب‌های این مجموعه محبوب را هم بر عهده داشته است.

در پایان هر جلد از کتاب‌های دفتر خاطرات هیولاها بخشی شامل مجموعه‌ای از سوال‌ها و تمرین‌ها قرار داده شده تا کودکان بعد از مطالعه کتاب، بیشتر بتوانند با فضای آن ارتباط برقرار کنند، مروری دوباره بر داستان داشته باشند و برای مطالعه جلد بعدی کتاب آماده و هیجان‌زده بشوند. انجام تمرین‌های عملی گفته شده در پایان کتاب که شامل درست کردن کاردستی هم می‌شوند باعث افزایش خلاقیت کودکان و مهارت‌های عملی و دست ورزی آن‌ها می‌شود.

کتاب دفتر خاطرات هیولاها 3: حمله‌ی سایه‌های خرابکار مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب به کودکان 7 تا 12 ساله‌ای که به داستان‌های تخیلی و بامزه درباره هیولاها و موجودات خیالی علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب دفتر خاطرات هیولاها 3: حمله‌ی سایه‌های خرابکار می‌خوانیم:

الکساندر پرده را صاف کرد. ناگهان خشکش زد. به نظرش رسید که چیزی تووی آینه حرکت کرده. انگار باد سردی از لای در یخچال، به پشتش می‌خورد.
او خیلی ترسیده بود. از روی شانه‌اش به عقب نگاه کرد و صدا زد: پدر، تو آنجایی؟ اما پرده هیچ تکانی نخورد.
الکساندر به آینه نگاه کرد. تووی آینه چشم‌هایش چپ بود و دماغش کش آمده بود. بالای لبش هم سبیل داشت.
او چندبار چشم هایش را با زو بسته کرد و با خودش گفت: صبر کن ببینم. سبیل کجا بود! این فقط یک سایه است که بالای لبم افتاده.
سایه کمی جابه جا شد.
الکساندر فکر کرد: دارد پیچ و تاب می‌خورد مثل دم... دیگر نفسش بالا نمی‌آمد. بعد گفت: مثل دم مار!
سایه‌ی مار از تووی آینه لیز خورد و بیرون آمد، انگار آماده‌ی نیش زدن شده بود.

این کتاب جهت مطالعه در رایانه بهینه‌سازی نشده است.

 ۱۰۵ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8111-24-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: خانه تکانی
فصل 2: بپا شلوارت نیفتد!
فصل 3: عکس دسته جمعی
فصل 4: صورت قرمزی
فصل 5: بگو اَاَاَاَاَاَاَ...
فصل 6: در تاریکی
فصل 7: یک هیولای جدید
فصل 8: راز دندان‌های نیش
فصل 9: شب زنده داری
فصل 10: صبح روز بعد
فصل 11: زد و خورد با سایه
فصل 12: جشن پیش بینی بهار
فصل 13: ماجرای حفره
فصل 14: آسمان سیاه
فصل 15: سایه‌ی خوشمزه
فصل 16: سایه دارشدن نیکی

راهنمای دانلود کتاب دفتر خاطرات هیولاها 3: حمله‌ی سایه‌های خرابکار

برای دانلود کتاب دفتر خاطرات هیولاها 3: حمله‌ی سایه‌های خرابکار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دفتر خاطرات هیولاها 3: حمله‌ی سایه‌های خرابکار