دانلود کتاب دنیای خواب و شصت پرسش


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دنیای خواب و شصت پرسش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دنیای خواب و شصت پرسش

باید اعتراف کنم که تا مادامی که وارد حوزه پژوهشی خواب شناسی و اختلالات مربوط به خواب نشده بودم هیچ گاه به اندازه اکنون، متوجه اهمیت خواب کافی نبودم و این جهل من شامل حال آپنه خواب نیز می‌شود. به بیان دیگر، اطلاعاتم در این زمینه به اندازه اشخاص عادی بوده و من نیز مثل بسیاری از مردم براین پندار بودم که آپنه (تنگی نفس) تنها اشخاص چاق، بی‌تحرک، میانه‌سال و به طور کلی اشخاصی که درگیر سبک زندگی نادرست هستند را درگیر می‌کند. این در حالی است که تازه اکنون متوجه می‌شوم که واقعیت مسئله با پندارهایم تفاوت آشکار دارد چون اگرچه بخش اعظم قربانیان را آدم‌های چاق، میانه‌سال و ناآگاه به علم و هنر زندگی تشکیل می‌دهد با این حال همه قربانیان از این قشر و طبقه نیستند.

به هر شکل آنچه که تردیدناپذیر است این است که اگرچه خواب و جریان تنفس یکی از اعمال حیاتی مغز و بدن انسان است با این وجود بسیاری از مردم از اهمیت این کارکردهای مهم بدن غافل هستند به بیان دیگر مردم نمی‌دانند که با قطع شدن جریان تنفس فرد بسادگی می‌میرد. همینطور، مردم نمی‌دانند که هر چقدر از خواب لازمه فرار کنند باز هم چاره‌ای جز پرداخت دین و بدهی خواب ندارند. همینطور، مردم نمی‌‌دانند که مغز آدمی در جریان خواب دست به چه تکاپویی می‌زند تا بدین وسیله بتواند تبادلات اکسیژن و گازهای مسموم را تنظیم کند.

 ۸۴ صفحه، ۳۶۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-5874-08-5 

چاپ ۱۳۹۲: ۴۲۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
تجارب و اظهارات یک بیمار آپنه‌ای
بخش اول: مبانی خواب
بخش دوم: شناخت آپنه
بخش سوم: چگونگی تشخیص آپنه خواب
بخش چهارم: درمان خرناس و آپنه
بخش پنجم: هنر زندگی با آپنه خواب

راهنمای دانلود کتاب دنیای خواب و شصت پرسش

برای دانلود کتاب دنیای خواب و شصت پرسش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دنیای خواب و شصت پرسش

نظرات کتاب دنیای خواب و شصت پرسش

Kourosh D
۱۳۹۷/۹/۳۰
اگه دوستان مث من از بی‌خوابی معمول رنج میبرند توصیه به خوندن نمیکنم چون اطلاعات زیاد دقیق و تخصصی اما غیرکاربردی داره. امااا بعضی جاهاش صرفااا برا اطلاعات عمومی خوبی.
SAhar A
۱۳۹۹/۴/۲۴
ممنون از نویسنده، مترجم و کتابراه
اطلاعات مفیدی بود
نصرالله سرخابی
۱۳۹۷/۷/۵
کتابراه سپاسگزارم ممنون
مشاهد همه نظرات (۶)